· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (341)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (341)     
Krystyne

18.02.2011 12:52   Clubul viitoarelor burtoase (341)  citat 

=====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME !=====

Clubul viitoarelor burtoase - colaj

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• gonzonica.........................................26.01.2011
  • CYC...................................................27.01.2011
  • carme_vladut...................................31.01.2011
  • lord_lesy...........................................01.02.2011
  • tania3................................................01.02.2011
  • cristina_ro........................................05.02.2011
  • angy29............................................. 08.02.2011
  • piperus..............................................08.02.2011
  • Ingeras24........................................09.02.2011
  • Corinush86......................................12.02.2011
  • purple_light......................................14.02.2011
  • NICKSS..............................................15.02.2011

"Productivitatea" lunii Februarie :

• georgette ||

"Productivitatea" lunilor:

• ianuarie 2011 : 0 gravidutze trist
  • decembrie 2010 : 1 burticutza
  • noiembrie 2010 : 0 burtici trist
  • octombrie 2010 : 1 balonas
  • septembrie 2010 : 1 port-bebe

Facand parte din club, dar in asteptare:

• Adece
  • Alexa-Maria
  • eleonida
  • elsycutza
  • janine13
  • Krystyne
  • loris
  • mare_melisa
  • Mari_d
  • marimutza
  • simoop
  • Yasmina

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• iancuelena

Va rugam sa ne spuneti daca mai vreti sa mai apareti in listutza si sa faceti parte din club

• marisim
  • notar
  • mena_sj

Sarbatoritii lunii Februarie :

• Vlad Paul (VIP) -Pui de monica77 - 14 februarie - 5 ani
  • Robert -Pui de loris - 19 februarie - 9 ani
  • ralu_lidia - 19 februarie - 28 ani
  • angy29 - 22 februarie - 30 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc).
Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite").
Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet!
sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 340

sus

Denunta
lord_lesy

Copii
B. A. E.: 15 ani, 1 luna
Denis Costin: 8 ani, 5 luni

18.02.2011 1:24     citat 

multumim ktystyna pentru capitol sarut
vreau nani vreau acasa!

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 7 ani, 11 luni

18.02.2011 1:30     citat 

Krys multumim de capitol e foarte frumos iar tu promta ca de obicei.......
cris pare rupta dintr-o poveste febletea aia mica........sa iti traiasca.....
sunt si eu cu ochii pe voi doar ca incercam sa fac curatenia ,prajitura si alte alea ca imediat plkec la lucru si maine nu vreau7 sa mai fac nimic doar sa ma simt bine si sa ma relaxez, poate ca o sa am si ceva musafiri mai pe seara.........
iar maine vreau sa ma duc in oras sa ma cadorisesc singurica
scot limba scot limba scot limba

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 2 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 7 luni

18.02.2011 1:34     citat 

Kry, multumim de capitol, superb ca deobicei sarut sarut sarut sarut

Lord, nu am reusit savad filmuletzul, incerc diseara de acasa, sunt convinsa ca Bia e o mica artista sarut sarut sarut

sus

Denunta
lord_lesy

Copii

18.02.2011 2:41     citat 

DA si sa nu uit iti spun de azi La multi ani! - piperus- multa sanatate si un bebe mic curand.
Eu ma enervez cand vad cum se organizeaza chefurile de femei in Romania. Pai cum asa de ziua sotului muncesc fac prajituri servesc la masa toate cele asta vreo 3 ori pe an la sot si de 2 ori la copil si de ziua mea nu e in stare nimeni sa faca o petrecere surpriza sa nu stau sa muncesc ca bleaga o saptamana inainte si 3 zile dupa.
Surpriza nesurpriza da sa stau si eu fara stres si griji sa ma distrez cu prietenii nu sa servesc si sa spal vasele. Personal nu suport chestia asta, macar de ziua mea sa nu fiu nevoita sa stau la cratita stau destul in restul 360 de zile. prostit
Zi ca sunt egoista da chiar vreau asa ca in filme cand ies la un bar si fac o surpriza nu asa ca la mine munca de nebuna..... plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 9 ani, 10 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 7 luni

18.02.2011 2:45     citat 

kry...tare frumos capitolul!
Gonzo...asa e... sunt cu ochii pe voi ! pentru ca pana nu reusesc toate fetele sa aiba un bebe...nu ma pot bucura pe deplin! stiu cat de greu e...dar mai stiu ca merita asteptarea! sarut sarut
cine stie...poate punem de-o intalnire cu motatele trag cu ochiul sarut
piperus, multumesc!...si ma gandeam eu cine e ralu_lidia, sarbatorita in februarie( pentru ca ea e in martie foarte fericit )....ma gandisem eu ca trebuie sa fie o alta fata dar abia acum mi-am dat seama ca tu esti...maine asteptam de baut! sarut
va multumesc pentru aprecieri...tuturor! sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 9 ani, 10 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 7 luni

18.02.2011 2:53     citat 

si pentru cele care cunosc povestea Mariei-Alina, fetita grav bolnava
am vesti minunate:
http://www.parinti.com/modules.php?name=Journal&op=self

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 2 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 7 luni

18.02.2011 3:23     citat 

Acesta e linkul corect pentru vestile despre Maria_Alina:
http://www.parinti.com/modules.php?name...=cry_styna

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

18.02.2011 3:50     citat 

HELLO FETELE!
Am vazut si eu o poza scumpa cu o fetita frumoasa rau in capotel de baie ..........oau fetelor dar au iesit niste copii din voi numai unul si unul...............! sarut
Hei nu uitati ca mai aveti o sarbatorita in februarie ................pe mine ............. scot limba rad rad

sus

Denunta
lord_lesy

Copii

18.02.2011 3:55     citat 

mmm da pe 22 ce sa zic.... nu uitasem scot limba

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

18.02.2011 3:59     citat 

lord sarut rad

sus

Denunta
CYC

am nascut deja!

18.02.2011 4:31     citat 

Georgette burticooooFELICITARI!!!!! Sa iti dea Domnul o sarcina usoara si un bebe frumos si sanantos!!!!: Ce frumos ieri au venit dragele mele nepoatzele de la Londra, dar si o veste de la tine asa de mult asteptata! x sarut sarut sarut
Fetelor (ingeras, Crispy ce baietel frumos ai tu acolo doamne doamne, cry_styna ce dulce e frumusica ta mica, Adece-ule) mai avem putintel rabdare noi, week-endul asta stau cuminte.
Va pup muuult pe toate, pana la urma cine e nascuta pe 19 februarie?? surprins Si eu stiam ca vine ziua lui Angy! Speram sa ne elucidezi Krystyne
Bine ai venit Purple si speram sa pleci cat mai repede la gravidute!
Va pup pe toate sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

18.02.2011 4:38     citat 

CYC MEU DRAG PIPERUS ESTE PE 19 FEB !
Presimt ca luni cineva va veni cu o veste mare ,hai cyc ......vreau sa beau sau mai bine marti fa-mi un cadou de ziua mea! sarut

sus

Denunta
corinush86

18.02.2011 5:11     citat 

buna seara si de la mine...
am vazut pozici cu bebelusi superbi superbi...fetelor sa va traiasca copilasii...vb lui angy a-ti dat nastere unor minunatii de bebelusi...sa fie sanatosi...
GEORGETTE FELICITARI!!!!!!!....esti burtica....ma bucur enorm pentru tine insa am o rugaminte mareee...nu mai fi asa pesimista...incearca sa gandesti pozitiv....vei avea un bebe si vei fi o mamica fericita ai inteles....ai vazut ca am facut galerie si a mers trag cu ochiul ...vom face in continuare ca pui de geo a se nasca sanatos si sa stea la mami 9 luni trag cu ochiul nu fetele?
va pupacesc pe toate sarut sarut sarut purple bine ai venit si sedere scurta pe aici

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 7 ani, 11 luni

19.02.2011 12:06     citat 

buna seara fetelor........acum am ajuns si eu de la munca.........
lord nu esti egoista si iti dau dreptate.doar ca eu anu asta am muncit mult mai putin,mama m-a ajutat u batonul ca eu nu am mai avut timp si zilele astea am facut cate putin curatenie in fiecare zi ca sa nu mai am maine treaba dar nu e gata bineinteles..am facut o crema de napolitane si cam atat,musafiri multi nu am sa am stiu doar de prieteni nostri cei mai apropiati care vin maine seara (sunt 2 la numar) si cam atat..daca mai apare cineva ma duc la alimentara rapid ca au niste prajituri bune si gata......mi-ar fi placut safie luna si bec maine sa nu mai misc un deget dar nu se poate....oricum nu am sa ma stresez prea tare............
si cum maine sotul meu a spus ca nu ne dam jos din pat prea curand ,si cum e ora 12 la mine am sa va servesc de pe acum .........pe alese fetelor sa facem un dezmat.......macar asai daca nu si in relitate.....
scot limba scot limba scot limba foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: