· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 7
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 7     
Cristine

Copii
Cezara-Maria: 14 ani, 9 luni
Mara Sofia: 11 ani, 1 luna

03.03.2011 6:29     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
In alta ordine de idei.... e cineva fan Gilmore Girls pe aicea? ca aici e reluat la tv, si acu mai sunt vreo 4-5 episoade din season 7... stie cineva daca exista season 8? mai sunt episoade dupa ce termina Rory facultatea si se face femeie de cariera si nu se marita cu Logan? Se marita domle pan la urma Lorelay cu Luke? rad
----------

eu stiam ca se reintoarce la fostul sot

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani, 11 luni
Pufarina: 9 ani, 9 luni

03.03.2011 8:04     citat 

----------
Cayia a scris:
Da mah, stiu, ai si tu dreptate. Dar ma oftic, ca stau si gatesc cu v-ul mic in brate, ma cocoseaza de spate, fac totul pe fuga, ca sa fie mancare proaspata in casa. si asta manca painea cauciucata, taxo manca si el vreo prostie, iar mancarea o manc eu si cu cainele. si ma oftic, na nervos
----------

e semplu. nu mai gati rad
io daca gatesc rar, cand fac o amarata de ciorba se mananca pana la ultmu taietel... eventual mai iese si scandal ca mai vor rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

03.03.2011 8:07     citat 

domle, imi dau seama ca sunt o denaturata... io nu stiu cate kile are fimiu. stiu ca are intre 17 si 20... sau banui...
da acu si dupa operatia de amigdale, noroc ca e frig si are multe randuri de haine, ca altfel cre ca isi pierdea oasele prin zapada foarte fericit

cristine, nu te-ai uitat pan la sfarsit. scot limba .. s-a maritat cu fostu'. acu s-a despartit de el.... si acu se termina serialu' prostit
ce ma fac, viata mea nu mai are sens.... ochi peste cap

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 14 ani, 11 luni
V mic: 9 ani, 10 luni

03.03.2011 8:53     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
----------

apuca-te de tanar si nelinistit scot limba

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

03.03.2011 8:55     citat 

----------
Cayia a scris:
----------
furnicutza26 a scris:
----------

----------

asta e ala cu treijdemilioane de epsioade?
nu stiu daca sunt suficient de tanara pt ala rad

sus

Denunta
Cristine

Copii

03.03.2011 9:00     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
domle, imi dau seama ca sunt o denaturata... io nu stiu cate kile are fimiu. stiu ca are intre 17 si 20... sau banui...
da acu si dupa operatia de amigdale, noroc ca e frig si are multe randuri de haine, ca altfel cre ca isi pierdea oasele prin zapada foarte fericit

cristine, nu te-ai uitat pan la sfarsit. scot limba .. s-a maritat cu fostu'. acu s-a despartit de el.... si acu se termina serialu' prostit
----------

hahahaha. deci asa. eu nu ma uit la seriale dintr.astea, nu mai pot ca nu am cum sa le vad.
eu ma uit la seinfeld, MASH... de astea
a... desigur la desene animate

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

03.03.2011 11:56     citat 

afara de desene animate, m-am uitat o perioada la Seinfeld, dar au dat astia un singur sezon cred ca de vreo 4 ori.... am invatat toate poantele pe dinafara. apropos, cica in iunie vine seinfeld la oslo, si tare as ava chef sa il vad.... dar..... se baga cineva baby sitter si la mine, pentru o seara, va roooog?
si acuma vedeam pe asta cu fetele gilmore, ca e usor de vizionat si digerat si pentru fete si era la o ora cand se uita fimiu la desene la calculator.... dar e si asta pentru a 2a oara.. daca il reiau dupa cum au obiceiul, nu mai suport inca o data foarte fericit

sus

Denunta
Cristine

Copii

03.03.2011 11:59     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
afara de desene animate, m-am uitat o perioada la Seinfeld, dar au dat astia un singur sezon cred ca de vreo 4 ori.... am invatat toate poantele pe dinafara. apropos, cica in iunie vine seinfeld la oslo, si tare as ava chef sa il vad.... dar..... se baga cineva baby sitter si la mine, pentru o seara, va roooog?
si acuma vedeam pe asta cu fetele gilmore, ca e usor de vizionat si digerat si pentru fete si era la o ora cand se uita fimiu la desene la calculator.... dar e si asta pentru a 2a oara.. daca il reiau dupa cum au obiceiul, nu mai suport inca o data foarte fericit
----------

ia intra matali pe 990.ro
sarut

ah si cand e de stat cu neste copii, eu ma bag

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 14 ani, 11 luni
V mic: 9 ani, 10 luni

04.03.2011 9:03     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
----------
Cayia a scris:
----------
furnicutza26 a scris:
----------

----------

asta e ala cu treijdemilioane de epsioade?
nu stiu daca sunt suficient de tanara pt ala rad
----------

asa a spus si bunica lui soatza si uite ca ajunse la 96 ani si inca-i verde. foarte fericit

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 2 luni
Antonia: 9 ani, 8 luni

04.03.2011 10:31     citat 

Eu sunt varza, am o forma tare nasoala de gripa, am facut frisoane aseara, apoi febra, de-mi venea sa suflu in tzatze ca sa nu o friga laptele pe pitica. Am dureri nasoale de oase, de cap, ametesc...vai de fundul meu. plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 1 luna
cea mica: 9 ani, 5 luni

04.03.2011 10:53     citat 

ocrisu sanatate multa...din cate stiu poti lua paracetamol, in rest...ceaiuri cu miere cu lamaie, stai la pat la odihna, iti trimit eu un castron cu supa de gaina, vrei?

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 2 luni

04.03.2011 11:10     citat 

Paracetamol da, paracetamol sinus nu! Ceai de soc si/sau flori de tei.

Sanatate! Dar stai linistita, nu se frige asa repede. zambet

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 10 ani, 10 luni
Albert Stefan: 9 ani, 2 luni

04.03.2011 11:18     citat 

eu zic ca merge si osccilococcilum si o lamaie rasa cu tot cu coaja amestecata cu miere de albine si luat cate o lingurita de 3 ori pe zi. sanatate!

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 2 luni
Antonia: 9 ani, 8 luni

04.03.2011 11:20     citat 

Iau Paracetamol (2/zi), Oscilococcinum (2/zi), sirop de patlagina pentru tuse si Homeogene pentru gat. Am mai scapat noaptea si un Nurofen simplu ca nu mai puteam de dureri de cap...ceai am baut tot de-ala de lactatie dar nu i-am pus lamaie ca sa nu o doara burta pe mimoza.
Lucy, ar fi buna o supa de gaina de tara, mi-am facut si eu dar cu pui din ala indopat cu hormoni, ca n-am avut altul.

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 1 luna
cea mica: 9 ani, 5 luni

04.03.2011 11:34     citat 

ocrisu iti trimit acuma castronul.ca eu numa de gaini dinastea am parte, musculoase...adica fac o supa grozava dar carne pe ele ioc...cam putina si atoasa. nervos

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: