· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (89)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor fluturasii verii (89)     
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 3 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 2 luni

11.03.2011 9:31     citat 

buna dimineatza
nu-mi vine sa cred ce aud, gaby imi pare atat de rau stiu cat de mult va doreatzi un copil.....nu stiu de ce Doamne Doamne a hotarat asa dar sunt convinsa ca o sa va intareasca sa treceti peste asta. te poop dulce si suntem alaturi de tine

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

11.03.2011 10:13     citat 

neata' mamici

gaby, scumpa mea...imi pare nespus de rau, nu stiu cum te-as putea consola...cuvintele sunt infime....tristtristtristtristtrist
sa dea DD sa treceti cu bine peste aceasta incercare si cand vei fi pregatita fizic si emotional sa iti puna in pantec un bebe minunat sarut !

ama si nino, alina..tuturor , merci mult de raspuns ! ma consoleaza cuvintele voastre ! speram sa fie totul bine zambet

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 3 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 2 luni

11.03.2011 10:46     citat 

Dumnezeule mare, voi vedeti ce se intampla in japonia?????
sunt fara cuvinte
cutremur de 8.8 grade, dezastru mare mare, tsunami
cu 11 replici , cea mai mare replica avand 7.3 grade

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

11.03.2011 10:55     citat 

am vazut alinutza..trist, ma gandesc ca pe langa explicatia tehnica al cursului firesc placilor tectonice mai este si faptul ca DD nu mai rezista rautatii oamenilor...
nu am cuvinte trist

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 16 ani, 6 luni
Ilinca: 13 ani, 2 luni

11.03.2011 11:10     citat 

buna dimineata zambet
gaby, sunt alaturi de tine, imi pare sincer rau trist

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 7 luni
MIRUNA: 13 ani, 2 luni

11.03.2011 12:11     citat 

Buna,fetelor! trist Ce vesti triste am citit,Gaby!Imi pare nespus de rau!Iti tin pumnii sa fii tare si sa treci peste asta! sarut

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 7 luni
MIRUNA: 13 ani, 2 luni

11.03.2011 12:25     citat 

Am vazut si eu despre ce s-a intamplat in Japonia.Groaznic trist

Ralu,cum mai e David?E bine? sarut

Ama,uite asa se cearta matzele noastre toata ziua prostit .Bine ca s-a incalzit si le scoate Cris pe afara,ca altfel...

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 3 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 8 luni

11.03.2011 1:31     citat 

Gaby plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist , nu pot sa cred ca trebuie s atreci si tu prin asa ceva trist Sa va dea DD putere sa treceti peste asta si sa aduca un nou bb in burtica cat mai repede sarut

Ksde, Sailor, voi ce vesti aveti?

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 13 ani, 4 luni

11.03.2011 2:16     citat 

Of,trist ce se intampla in Japonia,foarte trist trist .Ce pot sa spun,Doamne fereste!
In "99 am trecut si noi prin niste inundatii teribile,ne-a fost luat aproape totul,insa din fericire noi am scapat,asta conteaza,restul se poate reface.
Sper din tot sufletul sa nu creasca nr victimelor din Japonia.

Tato sarut,pupam fetele tale care se cearta si ele !Alexia a fost mai linistita astazi la gradinita,asa i-am dus o grija pana am luat-o.

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 3 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 4 luni

11.03.2011 6:02     citat 

gabi....imi pare sincer rau...sstiu ca la voi e mai greu.......dar o sa vezi ca o sa ai cat de curand un nou bebe mic in burtica...

eu inca n-am un raspuns clar....am cateva zile de intarziere...totusi acum am ajuns acasa si ma pregateam sa fac testul si parca imi da impresia ca vin musafirii nepoftiti......e aiurea ca deja eram convinsa ca e bebe....dar asta e trist

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 3 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 8 luni

11.03.2011 7:07     citat 

Alina, pana nu vezi rosu, sanse sunt. Eu zic sa faci testul maine de dimineata, nu acum seara, e mai concludent. Tinem pumnii sarut

sus

Denunta
GRASANA

11.03.2011 9:00     citat 

buna seara
ce vesti triste azi trist Gaby imi pare nespus de rau trist
pupam toti cucuiatii
Miruna mi-a mazgalit canapeaua cu carioca plang sau sunt foarte trist la greu...asta sun stricat supraveghere a bunicului nervos

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 2 luni
Eduard: 11 ani, 6 luni

12.03.2011 12:18     citat 

Gaby, m-ai intristat rau de tot. putere multa, mamica!! trist

Ralu, apropo de cazaturi...si la noi au fost rele de tot, dar cica sunt tare rezistentiu..eu i-am facut lui David control la spital,desi insistau ca nu e necesar sa investighez. Stai linistita!
In leg cu somnul de dupa amiaza, David cred ca si l-ar scoate, dar o iau eu pe pereti daca nu il culc dupa amiaza, sa pot avea 2-3 ore linistite prostit.
Se trezeste la 7-8 dim, iar la 15-16 doarme pana la 18-19, apoi la 22-23 somnul de noapte.
Mananca ciocolata sau lapte cu cacao?

Laura, la mine e la ordinea zilei ca David sa faca cate ceva memorabil prin casa ochi peste cap . Mai au e ca am inceput sa lipesc si eu plastilina pe pereti alaturi de el...se cam cruceste sotzul rad rad

Baii...in leg cu bebe 2..va zic, sa stiti ce va asteapta!! iese mai alintat ca primul!! prostit prostit Edi e de capul lui.....face numai ce vrea el...cum tzipa in felul lui, cum ne miscam in jurul lui sa facem ce vrea el, numai sa taca ochi peste cap rad , doar David ii mai articuleaza cate una ochi peste cap ..uf..iar a inceput cu nervii lui vis-a-vis de Edi, dar zau ca il inteleg.
Caci pe mine, om mare, ma scoate din sarite Edi, cateodata, d-apai pe el copil mic ochi peste cap
Si, ahhh, ma simt asa vinovata ca am impresia ca il dragalesc mai mult pe asta mic, ca e asa un smecher si e miiiiiiic, dar nici David nu sta la dragalit sa nu ma mai simt asa socat
Noaptea tot asa rau doarme Eduard...eu ma mir ca mai pot. Cred ca, de fapt, a devenit parte din mine..mai ciudat ar fi sa incep sa dorm toata noaptea cap=coada si atunci cred ca as simti ca lipseste ceva rad

Am fugit. Va pup!

sus

Denunta
bursucitza

12.03.2011 10:11     citat 

----------
GRASANA a scris:
Miruna mi-a mazgalit canapeaua cu carioca plang sau sunt foarte trist la greu...asta sun stricat supraveghere a bunicului nervos
----------

incearca sa o speli cu vanish... eu am fotoliu din imitatie de piele crem si s-a curatat bine cu vanish alb, dar daca a ta canapea e inchisa la culoare incearca cu vanish roz.
gaby trist

sus

Denunta
GRASANA

12.03.2011 2:44     citat 

multumesc mult Bursu zambet am reparat canapeaua..e ca noua rad
Cristina rad ce m-ai amuzat cu plastilina rad va pup pe toti trei... sarut sarut
i-am facut poze faine Mirunei..ca deh am aparat nou scot limba na cam-am laudat trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: