· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 121
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 121     
puimihai

21.03.2011 2:18     citat 

----------
iva a scris:

Ralu eu deja te credeam zapacita rad rad rad rad nananananana... scot limba bine ai venit la noi sarut sarut sarut sarut

citeste aici ralu daca nu ma crezi... http://www.parinti.com/modules.php?name...sc&start=0 rad rad rad
----------

Corrrreeeeeeeeeeect!!!!!!!!!!!! trag cu ochiul

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 3 luni
cea mica: 10 ani, 7 luni

21.03.2011 2:52     citat 

buna sunt in fuga ca ma duc dupa fata la gradi...si dupa aia nu stiu daca mai intru...
azi am circulat putin bine ca a fost soare afara
in rest tot 2 in 1, desi nu se stie pt cat timp socat
am reusit ieri sa lenevesc destul de mult si am si mancat mult jenat am niste faze tare ciudate cu greturile astea (care inca le am, a fost o fericire 9 luni de sarcina numai cu greturi)
ieri a gatit sotul peste ..ultima oara cand l-a gatit mai ca am dat la ratze de la miros (desi in mod normal imi place pestele), ieri mnirosea in bucatarie de numa numa a peste prajit si mie mi se parea cel mai minunat miros ce faceam tot in bucatarie ajungeam ochi peste cap cine sa ma mai inteleaga. prostit
in rest am luat rezultatul d ela analiza pt streptococul de grup B si a iesit ok, asta ma bucura f tare (ca daca aveam streptococul cu pricina nu aveam voie sa nasc normal, trebuia cezariana).
deci, rad

va pup sarut fug la gradi

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

21.03.2011 3:10     citat 

ahaaa...va sa zic despre mine era vorba jenat , n-am stiut scot limba

iva, puiut ...merci, mi-ati inseninat ziua sarut sarut

lucy, ma bucur pt bucuria ta! ai grija de burtica sarut !

va pup cu drag sarut

sus

Denunta
daiana2012

Copii
printesa isteata si frumoasa
gandacel dragut si vorbaret

21.03.2011 3:15     citat 

iva,va sa zica,tu ai o slabiciune pt baietei,hi,hi,hi rad ,dar sigur si sotul e fericit nu se poate sa nu fie cool

sus

Denunta
puimihai

21.03.2011 4:52     citat 

----------
Kurai_Lucy a scris:
buna sunt in fuga ca ma duc dupa fata la gradi...si dupa aia nu stiu daca mai intru...
azi am circulat putin bine ca a fost soare afara
in rest tot 2 in 1, desi nu se stie pt cat timp socat
am reusit ieri sa lenevesc destul de mult si am si mancat mult jenat am niste faze tare ciudate cu greturile astea (care inca le am, a fost o fericire 9 luni de sarcina numai cu greturi)
ieri a gatit sotul peste ..ultima oara cand l-a gatit mai ca am dat la ratze de la miros (desi in mod normal imi place pestele), ieri mnirosea in bucatarie de numa numa a peste prajit si mie mi se parea cel mai minunat miros ce faceam tot in bucatarie ajungeam ochi peste cap cine sa ma mai inteleaga. prostit
in rest am luat rezultatul d ela analiza pt streptococul de grup B si a iesit ok, asta ma bucura f tare (ca daca aveam streptococul cu pricina nu aveam voie sa nasc normal, trebuia cezariana).
deci, foarte fericit

va pup sarut fug la gradi
----------

Lucy sarut
inca putin si nu mai esti la oferta (2 in 1 ) foarte fericit

sus

Denunta
iva

22.03.2011 8:07     citat 

Buna dimineata

Wow fetelor la noi e un soare...cu niste dinti... rad rad rad

imi place mult cafeaua asta

Lucy nu mai ai mult si iti vezi puiuta...sper sa mai stea macar 2 saptamani si ceva acolo unde e ma bucur ca analiza a iesit ok la noi cele cu copii mici e posibil sa-l avem streptococul, dar sa sti ca nu e obligatoriu sa faci cezariana se face tratament in timpul sarcinii si bebe nu pateste nimic...pupici la burtici sarut sarut sarut

Ralu ma bucur ca putem sa-ti mai inseninam si noi ziua... sarut sarut sarut

Daiana, pui milioane de pupici ... sarut sarut sarut

Vreti pozici cu bebe?

si aici ne face cu mana pana data viitoare

sus

Denunta
daiana2012

Copii

22.03.2011 10:13     citat 

salutam si noi bebelusul si mamica si -i pupam sarut

sus

Denunta
puimihai

22.03.2011 10:13     citat 

Iva sarut sarut sarut sarut sarut m-am topit zambet jenat

si-mi place cafeaua aia revarsata foarte fericit

Neata!!!! zambet

sus

Denunta
daiana2012

Copii

22.03.2011 10:16     citat 

Iva ,tu la cine mergi la Sbarciu, nu la Cruciat?
sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

22.03.2011 10:19     citat 

Neata' si de la noi !!!

mmm, arata tare bine cafeluta , multumim iva sarut !

pozele sunt foarte reusite, cred ca le-ati admirat cu multa emotie sarutsarutsarut!
un pup mare pentru burtica sarut !

si o zi frumoasa !

sus

Denunta
iva

22.03.2011 12:52     citat 

Raluuuuuuuuuuuuu La multi ani! multa multa sanatate la amandoi si fericire sarut sarut

Daiana
am scris ca am schimbat medicul... l-am schimbat cu dr. Ciortea care face consultatii la cabinetul dr. Sbarciu de aceea apare numele lui. sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

22.03.2011 12:57     citat 

----------
iva a scris:
Raluuuuuuuuuuuuu La multi ani! multa multa sanatate la amandoi si fericire sarut sarut

----------

fata, azi e ziua ei?!
ralu, azi e ziua ta?
prostit foarte fericit prostit

[b]hai, sa traiesti! sa infloresti! sa te bucuri de tot ce ai si sa-ti dea Dumnezeu inca pe deasupra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

22.03.2011 1:15     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
iva a scris:

----------

fata, azi e ziua ei?!
ralu, azi e ziua ta?

[b]hai, sa traiesti! sa infloresti! sa te bucuri de tot ce ai si sa-ti dea Dumnezeu inca pe deasupra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sarut
----------

jenat multumesc la fel dragelor sarut, insa ziua mea a fost pe 18 febr scot limba jenat

poate e vorba de alta Ralu' prostit

sus

Denunta
puimihai

22.03.2011 1:17     citat 

----------
ralu-mada a scris:
----------
puimihai a scris:
----------
iva a scris:

----------

fata, azi e ziua ei?!
ralu, azi e ziua ta?

sarut
----------

ce mai conteaza?! important e ca noi te sorcovim

jenat multumesc la fel dragelor sarut, insa ziua mea a fost pe 18 febr scot limba jenat

poate e vorba de alta Ralu' prostit
----------
foarte fericit prostit rad rad rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 3 luni
cea mica: 10 ani, 7 luni

22.03.2011 1:23     citat 

iva ce faine pozele!
da stiu ca se poate face tratament da dr a zic ca daca iese pozitiv ala facem cezariana..deci na ma bucur ca deocamadata nu e niciun motiv de cezariana foarte fericit ar fi fost un stres pt mine, asa as dori sa decurga totul cat mai natural zambet si bebelina sa vina cand doreste dansa...am eu o presimtire ca nu mai dureaza mult, cred ca va fi nascuta in luna martie...dar sa vedem, cine stie? prostit
deci, mi-am gasit masuta de cafea la magazinul ala cu chestii vechi!sunt foaaaarte fericita ca e exact ce mi-am dorit foarte fericit
nu am ajuns inca la cafea... prostit ca am circulat iar jenat (nu stiu cum se intampla, domne scot limba ...am, fost sa duc concediul medical la lucru si a trebuit sa ma intorc aproape tot drumul pe jos ca mi s-a facut f rau pe autobuz.evident.deci o ora mers pe jos la pas rapid (ca trebuia sa ajung acasa, sotul venea acasa la mancare si eu eram cu pranzul lui in geanta rad )..da e asa soare si fain afara, chiar m-am simtit bine desi ma asteptam sa am dureri de burta din contra am simtit ca mi-am dezmortit oasele la bazin foarte fericit bine noroc ca eram in trening si tenisi ca altfel nu ma incumetam la asa sporturi cool

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: