· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Copiii >Pana la 1 an > LABII LIPITE LA FETITZE
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor LABII LIPITE LA FETITZE     
kylina

Copii
: 11 ani, 9 luni
: 7 ani, 6 luni
am nascut deja!

31.05.2013 1:19     citat 

corina eu am descoperit aceasta problema de cad era mica si doc mi-a spus sa o dezlipesc eu dupa fiecare baita ceea ce am si facut si sa dau cu bepanthen sa fie zona umeda acolo tot timpul,am facut treaba asta pana la un an si pe urma am zis ca e ok si nu am stiut ca recidiveaza.Cert e ca la un moment dat cand m-am uitat era lipita aproape de tot,mai era o gaurica mica pe unde facea pipi si am mers cu ea la medlife pediatrie si a dezlipit-o acolo.acum un an aceeasi problema,iar s-a lipit si am ajuns cu ea la medicover de data asta si a crestat-o cu bisturiul pt ca nu mai era o simpla pielita transparenta.De fiecare data totul a durat cateva secunde,prima data nici n-am realizat cand a desfacut-o.Cel mai rau e ca fetita s-a speriat si mai mult dureaza sa o convingi sa stea linistita,in rest e foarte simplu si nedureros.De la ultima interventie nu s-a mai lipit si nici n-am mai dat cu crema,verific la cateva saptamani pentru ca acum e maricica si mi-e oarecum jena sa ma tot uit la ea intre picioare in fiecare seara.Deci nu te speria pt ca nu e nimic grav.

sus

Denunta
Amdrutza29

04.04.2014 8:37   otganicbabay  citat 

produse bio
www.organicbaby.ro?coda=143525

sus

Denunta
amarinescu85

03.04.2015 10:33   Proiect  citat 

Dacă vei începe să cultivi gânduri de prosperitate, imaginându-ţi că eşti un om foarte bogat înconjurat de un ocean de energie mentală şi înotând într-o mare a abundenţei, corpul şi mintea ta vor intra instantaneu pe vibraţia prosperităţii, iar tu vei începe să atragi literalmente, la fel ca un magnet, tot ceea ce îţi e necesar pentru a deveni bogat. Asta scrie celebrul Bob Proctor în cartea ”Te-ai născut bogat”. Căutăm colaboratori part-time care vor să câștige bani în timpul liber, într-un proiect unic la nivel mondial. Oferim contract de comision. Pentru mai multe detalii, trimiteți mesajul PROIECT la adresa de email [email protected]

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: