· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (90)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor fluturasii verii (90)     
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 1 luna

05.04.2011 9:09     citat 

buna fetele...

ooo...printesa in prima zi de gradi...multi pupici de la noi... sarut sarut sarut sarut sarut
gaby,nu mai platesc nimic..in pretul asta e totul inclus...avion,taxe aeroport,mancare,bautura (fresh e fresh..nu sucuri la cutie),au baietii si ceva alcool inclus,dar nu cred ca tarie....spa,masaj,locuri de joaca,activitati pt copii...seara au program cate 2 ore (teatru,desene,spectacole)...deci concediul este pt anamaria...pentru asta sunt renumiti turcii...si intradevar e o suma mare,dar si la noi la mare strici o gramada de bani si primesti numa mizerii si nervi in schimb... trist trist trist

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 13 ani, 2 luni
am nascut deja!

05.04.2011 10:12     citat 

Dragele mele,se pare ca noi vom abandona cresa si de data asta trist
Ieri a fost ok,l-am lasat fara sa planga,dar l-am gasit plangand......Mi s-a spus ca a mancat(mi-a spus si el),dar ca nu a vrut sa se aseze pe oala sa faca pipi ca toti copii........el a vrut la wc,nu l-au ajutat si a facut pe el,ok n-ar fi asta o problema,le-am explicat ca el sta pe oala doar la kk si in rest ii tinem olita...
Astazi chin mare cu imbracatul ca nu vrea la doamna(desi ieri zisese ca vrea trist ),pana acolo numai a marait,acolo mare sow,de-mi venea sa-l iau acasa,intra pana la urma,iese doamna,incearca sa ma linisteasa ca o sa se potoleasaca.....printre altele ii spun ca nu are pempars.....iar ea imi zice ca sa il invat sa stea pe oala sau sa faca singur la wc......ca au 28 de copii si nu le poate tine la toti oala nervos
M-am hotarat sa nu il mai duc,din toamna oricum o sa mearga la alta gradinita,imi pare tare rau ca l-am lasat si atazi.....astept sa se faca 12 sa plec sa il iau...
Nu va spun ca am mai gasit si asta
http://www.realitatea.net/o-fetita-de-n...54086.html
asistenta aceea nu am mai vazut-o pe acolo,dar...

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 2 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 7 luni

05.04.2011 10:40     citat 

Nu mai platesti nimic acolo Gaby. In general pe Belek la alea de 5 stele e totul inclus.SI ni tot in zna aia vrem sa mergem, Papillon Ayscha e iar f frumos. Am inteles ca e cam batalie pe Turcia anul asta si deja la avion nu prea mai sunt locuri pe sfarsit de iunie cum vrem noi sa mergem.

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 2 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 1 luna

05.04.2011 12:32     citat 

capitol nou

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: