· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122     
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 11 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 8 luni

01.04.2011 3:49     citat 

va multumesc din suflet dragelor!
sarut sarut sarut

ma scuzati ca nu va povestesc cam multe...dar timpul asta ochi peste cap ...parca nu mai ajunge...
si ma doare si capul...nu's de la ce confuz

pupicei la gogoline sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 2 luni
cea mica: 10 ani, 6 luni

01.04.2011 5:30     citat 

la multi ani crys! sarut
eu pe aici nu am avut net pana acum din cauza cu mutatul mobilelor.
tot 2 in 1. foarte fericit
nu mai am timp sa scriu acum dar va pup pe toate si va urez un weekend insorit si frumos!!!!! sarut
(noi azi am stat in parc la soare au fost 26 grade! prostit sarut )

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani, 9 luni

04.04.2011 12:21     citat 

neata zambet

noi suntem in a doua saptamina de concediu medical...amindoo pe antibiotic, una pe biseptol, hailanta pe augmentin

acu' tumna ce s-a terminat filmu' cu hannah montana pe hbo la care ne-am uitat cu interes, mai ales eu...suna aiurea daca spun ca aprope ca-mi place hannah montana? cam asa, nu? da' dintre tuate produsele disney pe care tre' sa le diger volens-nolens, mi se pare singura care are ceva al ei, mai abitir ca fetili celelalte....si da, stiu ca stiti ce vorbesc, nu va faceti sa nu participati la discutia asta rad

la multi ani crys
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

peseu ulterior#1:
am uitat sa va impartasesc ca thea este in perioada "cal"...am avut-o si eu la viata mea, nu mi-a crecut nici acuma, desi m-a lovit pi la 4-5 anishori....ca atare, avem o colectie de calutzi, care roz, care albi, care inorogi albi ca spuma laptelui (a se nota licenta poetica) cu aripi si coada ivory....deci care lesini de emotie....si asta nu a tot...caii theei fac trrrrr, trrrrrr, trrrrrrrrrr, cu ca restul cailor cara fac trop tropa, cre' ca din cauza ca ei este mai deosebiti ashea

peseu ulterior#2:
melodia asta chiar imi place de mor

sus

Denunta
iva

04.04.2011 1:03     citat 

Buna si de la mine

Zuza sanatate la amandoua...deci si tie iti place Hannah Montana...mai mie imi place vocea ei sa fiu sincera...si binenteles ca Anei ii place si mai mult rad rad rad acum insa de cand nu mai este pe Disney Hannah ii plac printesele Disney... le are aproape pe toate rad rad rad

sus

Denunta
SSimona

Copii
MAYA: 16 ani, 9 luni
ALBERT: 12 ani, 4 luni

04.04.2011 2:56     citat 

Salutare dragele mele.

Ma bucur sa vad ca va tot inmultiti zambet intru rar si atunci numai surprize, placute, desigur.

Noi suntem toti bine, sanatosi si voiosi zambet

Multa sanatate tuturor.

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

04.04.2011 3:02     citat 

coucou fetele

zuzi, insanatosire grabnica ! sarut

Despre Hannah Montana, apreciez filmele teenager style, melodiile sunt foarte reusite (preferatul meu "The Climb"), iar Miley Cyrus se descurca foarte bine in rolul ei zambet

Pupicei tuturor si o saptamana frumoasa !

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

04.04.2011 6:28     citat 

hello tuturor
domne io nu stiu care e treaba cu hannah montana (adica da stiu cine e dansa) dar o evit cat pot nervos fiica nu e interesata, ea se uita la disney channel numai la mickey, eventual la little einsteins...in rest nu o intereseaza.ei ii plac f mult astea clasice, looney tunes si tom si jerry samd. se mai uita pe minimax acolo imi place si mie cateodata sa ma uit la povesti din folclorul maghiar (unele sunt asa stupide rad jenat ).si mai sunt niste desene care ii plac tare mult cu dinozauri...si are o colectie intreaga de dinozauri de cauciuc, cred ca are vreo 20 si pe unii ii si stie cum ii cheama si daca sunt carnivori sau ce sunt si din ce era sunt prostit socat
deci, nu stie cine e hanna cool si mai era una dinasta de care nu stie ...oricum pe mine ma irita ca gasesc peste tot haine de fete cu individa si asta ma scoate din sarite.
va pupez pe toate (sa o citez pe fiica-mea care spune ma bosumflez , te pupez, etc).

sus

Denunta
iva

05.04.2011 7:07     citat 

Buna dimineata

vin imediat cu o cafeluta sarut sarut sarut

Deja ma doare capul...poate de la vreme...pupici sarut sarut sarut

sus

Denunta
iva

05.04.2011 12:25     citat 

nu e nimeni?

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

05.04.2011 3:12     citat 

coucou

iva, aici mi's...arata super cafeaua , cred ca este delicioasa !

o zi buna dragelor sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

05.04.2011 3:32     citat 

puimihai pe unde esti????

sus

Denunta
puimihai

05.04.2011 4:56     citat 

----------
Kurai_Lucy a scris:
puimihai pe unde esti????
----------

buna! seara jenat
iertaciune de lipsa la apel zambet motivat! parol!
va pup in viteza ! zambet si va asigur de faptul ca-mi lipsiti!!!
maine dis-de morning dau cafeaua! promiseeee!!!!!! sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani, 9 luni

05.04.2011 6:25     citat 

bonser sarut

permiteti sa raportez: azi am dus fata la gradi, am platit absolut toate datoriile acolo, am luat o plasa mare de verzituri si am venit acasa unde m-am culcat la loc...dupa care iar m-am dus la gradi, de data asta sa iau fata acasa...deci azi am dormit cu pauze de masa...inca nu se vede, sper ca pina vineri dimineata, cind voi merge la servici, sa se cunoasca...si-s atitea de facut in casa, si asa le-am lasat pe mai tirziu, ca-s atita de obosita, din luni de zile de insomnii...deci io zic ca-s pe drumul cel bun foarte fericit

deci fetelor, am vazut o pupaza azi pe strada cu rar...de fapt, erau doo, el si ea, la brat rad ea avea un costum d-asta de se poarta acuma, cu bretele si salvari, el tricou in dungi mai ceva ca curcubeul si bluji...amindoi erau rebegiti, dar moderni...si burtosi si rotofei, ca niste pucelusi roz....bine ca vine pastele, nu craciunul, zau, ca ar fi avut probleme....dar erau o aparitie, amindoi...mindri nevoie mare ca intorcea lumea capul dupa ei pe strada....pai cum pusca mea, cind arati ca un pom de craciun obez?!
si am mai vazut-o pe zina zinelor, care isi luase plodu' la subrat ca pe colet (a se intelege ca biata creatura avea in jur de 1 an) si pasea ca pe oo prin nisipul din parculetz, cu sandalele ei de antilopa cu tocuri cui, nu tocmai mici...

ma bucur ca aproape ca a venit primavara, caci uite-asa mai ma distrez si eu cit se da fata pe topogan rad
altfel, mi-as dori sa reusesc sa si respir, da' se pare ca-n viata asta n-am nici o sansa..... ochi peste cap

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

06.04.2011 6:53     citat 

neata tuturor
zuza... rad io pe aici nu prea vad dinastea... rad pacat ca ce m-as mai distra si eu.
pui astept cafeaua trag cu ochiul

sus

Denunta
puimihai

06.04.2011 6:59     citat 

negre, mici, fierbinti...cu toppinguri...hai, neamuleee....caldeee aveeeem!!!!!!!!!

Neata exclamatie zambet
scz. de intarziere, da' m-am tinut de cuvant!
O zi grozava va doresc!!!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: