· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122     
Krystyne

25.03.2011 12:07     citat 

----------
tei a scris:

Krystine da' ce avatar ti-ai tras foarte fericit chiar e pisi a ta ?! confuz
----------

da tei ....a fost pisu meu...care a murit in ianuarie...dar dupa Paste imi iau alt pisu ...la fel foarte fericit

zuza...Theea arata superb...a crescut...iar tu arati f bine...

pup toate fetele cu sau fara burticute...

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani, 6 luni

25.03.2011 1:20     citat 

neataaaa pe la prinz foarte fericit

am fost la cantina si am mincat o supa cam chioara, dar buna, asa ca viata pare ceva mai roz
eu ma mindresc cu insomnia care a revenit in forta zambet ma trezesc in jur de 3 si, daca am noroc in viata pe la 5 adorm la loc...daca nu, nu...ieri am adormit la loc la 6 si ceva, motiv pentru care am luat o zi de concediu si am dormit, si am dormit si am dormit pina la 5 cind am luat fata de la gradi foarte fericit

multamesc de aprecieri sarut ma mindresc ca sunt iar la cura foarte fericit dar si cu faptul ca blugii pe care mi i-am luat asta toamna si plezneau pe mine la rporpiu, necesita curea...si nu, nu i-am purtat in draci iarna asta, ca sunt subtiri zambet deci incet, incet, ma apropii de modul cum aratam eu odata, inainte de thea, inainte de bucuresti, inainte de stress si tot foarte fericit rad sunt tare mindra de mine zambet

sus

Denunta
puimihai

25.03.2011 1:27     citat 

----------
zuzalina a scris:
neataaaa pe la prinz foarte fericit

am fost la cantina si am mincat o supa cam chioara, dar buna, asa ca viata pare ceva mai roz
eu ma mindresc cu insomnia care a revenit in forta zambet ma trezesc in jur de 3 si, daca am noroc in viata pe la 5 adorm la loc...daca nu, nu...ieri am adormit la loc la 6 si ceva, motiv pentru care am luat o zi de concediu si am dormit, si am dormit si am dormit pina la 5 cind am luat fata de la gradi foarte fericit

multamesc de aprecieri sarut ma mindresc ca sunt iar la cura foarte fericit dar si cu faptul ca blugii pe care mi i-am luat asta toamna si plezneau pe mine la rporpiu, necesita curea...si nu, nu i-am purtat in draci iarna asta, ca sunt subtiri zambet deci incet, incet, ma apropii de modul cum aratam eu odata, inainte de thea, inainte de bucuresti, inainte de stress si tot foarte fericit rad sunt tare mindra de mine zambet
----------

tine-o tot asa!
mai putin cu dormitu' ziua in loc de noapte trist

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani, 6 luni

25.03.2011 1:54     citat 

ca azi tot e vineri

sus

Denunta
daiana2012

Copii
printesa isteata si frumoasa
gandacel dragut si vorbaret

25.03.2011 2:21     citat 

buna felelor!
Sunteti prezente toate ?
Eu am facut o fasole de post sa avem gaze naturale ,ca si asa-i scump gazul rad
Iva f frumos nume !Cum mai stai cu extrasistolele au trecut?
Va pup pe toate si va doresc un week-end insorit
sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

25.03.2011 2:31     citat 

----------
zuzalina a scris:
ca azi tot e vineri
----------

superb, tks de share zambet

daiana, sa va fie de bine fasolea zambet

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 12 ani, 1 luna

25.03.2011 5:28     citat 

Spun si eu prezent azi zambet
Noutati nu prea avem....doar rutina zilnica papam,iesim in parc,dormim si iar o luam de la capat in urmatoarea zi, Este solicitant, dar destul de frumos, Mai ales ca in unele zile te mai bucura cu un cuvant nou, un gest frumos si fel de fel de prostioare....
Sotul ar mai vrea inca un bebe, dar deocamdata am spus nu. Astept sa mai creasca Karina.......si poate ne impartaseasca din experienta ei Kuray Lucy...Acum cand Catalina a mai crescut va avea un ajutor de nadejde zambet
Daca ar mai fi eu tot fetita as vrea sa fie...........

Iva felicitari pentru baietel sarut
Va pup pe toate pui,zuzalina,cristyna,lucy,tei,krystine,ralu sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 11 luni
cea mica: 10 ani, 3 luni

25.03.2011 7:19     citat 

----------
citat:
Astept sa mai creasca Karina.......si poate ne impartaseasca din experienta ei Kuray Lucy...Acum cand Catalina a mai crescut va avea un ajutor de nadejde
----------

inca nu stiu cum va fi...usor nu, cu siguranta.
sunt optimista ca va fi fain mai ales ca cea mare si-a dorit f mult o surioara si e foarte incantata de tot ce se intampla..dar na vom vedea ce greutati vor aparea la momentul cu pricina...

ma declar f multumita ca mi-am terminat curatenia! gata de acuma chiar ca pot sa zac. foarte fericit scot limba

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 24 ani, 3 luni
Christian: 12 ani, 7 luni

26.03.2011 2:56     citat 

'Neata ..... e randul meu la cafea :

..... eu acum merg la nani prostit (Zuza , eti ca nu esti singura ..... doar ca eu trebaluiesc pe tastatura )
Lucy , cat te invidiez zambet ai casa "bec" , tre' sa ma apuc si eu de curatenia generala , pt Paste .....dar nu stiu cand.

Ralu ..... cum stai cu dieta?

Gata...va pup sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

26.03.2011 9:43     citat 

neata tuturor
tei casa bec nu o sa am niciodata pt ca am copil deci...vesnic e ceva vraiste...acuma a descoperit taiatul cu foarfeca si zilnic face sute de bucatele de hartie la ea pe covor... ochi peste cap da nu-i grav, asta se rezolva (bine sa nu mai zicem de jucarii peste tot). da ma bucur ca in rest e totul ok super frecat si dezinfectat scot limba
azi am program de activitati artistice din nou, ma astepta sufrageria deocamdata e ultima bucata pe care mai pot picta (ca bucataria am dat-o gata weeekendul trecut).
in rest mi-e tot rau si greata ca de obicei si am niste arsuri groaznice. nervos
ce faceti in weekend????

sus

Denunta
puimihai

26.03.2011 1:58     citat 

salutari gagici!
am de raspuns la 2 intrebari:

1. ce facem in w-e ?!? stam!!!!!!!e primul dupa multe la rand cand STAU foarte fericit numa' ca ma cam plictisesc prostit

2 .cum e cu doi copii?? Super frumos si greu totodata! dar asa cum ziceam pe nu stiu unde: merita fiecare clipa! zambet

si ca sa completez oarecum ideea: azi am 3 exclamatie surprins foarte fericit am si-un nepot f.f. drag pe care mult prea rar il pot avea in preajma.....deci azi sunt HAPPY exclamatie zambet sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

26.03.2011 2:10     citat 

ce bine pui ....si eu azi am in plan sa stau da fiica-mea mi-a pus nervii pe bigudiuri inca de dimineata. si ieri si alaltaieri a fost tare neascultatoare (ieri m-a obligat sa si fug dupa ea pe strada si chiar nua veam nevoie de asta plang sau sunt foarte trist ), azi numa minuni a facut, mi-a luat oja pe ascuns si s-a facut cu ea (nu are voie), dupa aia a varsat o sticla de apa la ea in camera -pe parchet, pe covor pe mobila peste tot apa -si a facut-o intentionat, de ce credeti, ca sa se bage cu picioarele in baltoaca si sa faca urme de picioare la noi in dormitor pe parchet. plang sau sunt foarte trist dupa aia am luat-o la magazin sa cumpar paine si m-a alergat in tot magazinul.si mie mi-e rau de nu mai pot, am pus sa fac ceva rapid sa mancam de amiaza, barbatu mi-e iar plecat si nu mai pot. socat

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 24 ani, 3 luni
Christian: 12 ani, 7 luni

26.03.2011 4:52     citat 

5 min cat mai doarme sefu' foarte fericit

Lucy ..... prostit de bine ce ziceai ca ai frecat tot prostit ....pey asta inseamna la mine "bec " ..... curatenia care nu o faci zi de zi , ca hainele jenat jucarii , caiete , carti , culori si alte cele le asez si de cateva ori pe zi , dar tot nu vor sa invete unde le este locul ochi peste cap ...eiiiii, stiti si voi cum este trag cu ochiul
Cum e cu 2 copii ?! confuz ...Nu stiu cum este cu doi copii mici , dar stiu cum este cu 2 copii foarte fericit =>superb foarte fericit oricat de greu ar fi , placerea si satisfactia pe care o ai e mult mai profunda foarte fericit
Noi azi dimi am fost la shoping - nu am gasit ceea ce cautam , si anume: un simplu fes , sau o caciulita , ceva mai subtire ,pentru Steff . Ce am in casa i-au ramas mici si cum a fost perioada de iarna are numai groase . Mai frate, de 3 zile caut ceva intre fes (ceva mai simplu ) si sapca . Nu am gasit pe nicaieri , sau am gasit numai ceva de culoarea mov - eiii, nici chiar asa trist
mai cautam ....pana gasim poate vine vara rad
Am facut putina ordine ( cu ajutorul Emm-ei ) , un praf, un aspirator, ceva in treacat jenat si am reusit sa termin si o ciorba de gaina foarte fericit
Ma declar multumita, asa ca .......S-A TREZIT STEFF prostit ...scot copiii la o plimbare si apoi la pizza foarte fericit cu niste prieteni trag cu ochiul
Va pup, fug ca ma cheama prostit

sus

Denunta
byannca

Copii

26.03.2011 5:01     citat 

Oauu Lucy chiar ca a trebuit sa ai nervi tari.......... trist Are cine te ajuta cand va aparea bebele?

Noi aseara am fost in Mall ,la H&M ca (tot au facut astia atata reclama) am zis ca poate gasim cateva hainute pentru Karina.
I-am luat o pereche de blugi foarte draguti la 40 lei, niste colanti la 16 lei perechea si vreo 2 pulovarase mai subtiri. M-am declarat multumita...deocamdata.

Va doresc un wekk-end cat mai linistit sarut

sus

Denunta
byannca

Copii

26.03.2011 5:09     citat 

Ca tot spunea tei de o caciulita subtire...eu tocmai la H&M am gasit (caut de ceva vreme) si eu.
Poate va veni si in Constanta firma asta.Erau si lucruri pt baieteii destul de multe si frumoase zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: