· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122     
tei

Copii
Iona: 24 ani, 3 luni
Christian: 12 ani, 7 luni

30.03.2011 10:32     citat 

----------
iva a scris:
----------
daiana2012 a scris:
Iva ,mami ,ce tensiune mica ai ,mai creste-o putin ca e mica rau ,baga-i niste vin rosu la flacau rad
sarut
----------

rad rad rad il fac alcoolic din burta? sa sti ca-mi vine cateodata sa beau ceva pe bune... rad rad rad
----------

Pentru mine berea este o bautura pe care nu o pot bea sub nici o forma rad . Niciodata nu mi-a placut , cu exceptia perioadei de gravideala cu fata .
Ai mei se uitau ciudat la mine cand ziceam ca as bea o gura de bere prostit - bineinteles ca dorinta mi-era indeplinita , mai ales ca pe acele vremuri exista zicala ca "daca bei bere vei avea mai mult lapte".
Am baut bere si cat am fost gravi, dar si cat am alaptat prostit , apoi iar mi-a revenit acea repulsie fata de bautura asta .
Cat am fost gravi cu Steff nu mi-au revenit poftele rad , deci nu am baut bere trag cu ochiul in schimb ......un vin rosu fiert , cu arome , era delicios (si eu am tensiunea mica)
Nici acum nu pot bea bere, nici macar o gura .....brrrrrrr, mi se pare groaznica la gust rad si , tinand cont ca-s mai tot timpul cu volanul in fata ....renunt si la vinul fiert
ochi peste cap

Lucy .....va fi bine ! Gandeste pozitiv si totul va fi asa cum vei dori ! Te pup

sus

Denunta
iva

31.03.2011 7:32     citat 

Buna dimineata

Vine si cafeluta

sarut sarut sarut sarut

una mare sa ne-ajunga rad rad rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 11 luni
cea mica: 10 ani, 3 luni

31.03.2011 7:41     citat 

fetelor sunt foarte fericita in sfarsit am castigat si eu ceva de data asta chiar nu ma asteptam, nici nu speram dar mi-a inseninat ziua cu siguranta.sunt f happy!!!
in rest ce sa mai zic, azi trebuie sa imi ajunga si mobila pt sufragerie, nu o s amai stau numai cu un covor si o masuta de cafea ..deci am o zi minunata
ma duc sa pun si eu de cafea
iva ma faci sa imi fie pofta de cafea turceasca (desi eu beau ness cu lapte....dar mai ca imi vine sa imi fac una dinaia numa asa de pofta rad scot limba
mie imi place sa beau bere da numa vara cand e f cald, mi se pare ca o bere rece e mai buna ca orice. scot limba (deh daca am lucrat chelnerita si barmanita, am prins obiceiuri jenat scot limba )..acuma d ecand sunt gravida nu am avut pofte legate de bere, chiar nu mi-a trebuit (dar nici nu am prins vara)...da in schimb mi se pare foarte atragator sotul cand bea bere si miroase a bere rad jenat scot limba (in mod normal m-ar fi deranjat sa miroasa a alcool). prostit

sus

Denunta
iva

31.03.2011 8:26     citat 

Vin cu niste pozici

pozele sunt facute in salina Turda

si o poza de azi cu burtica mica

Lucy felicitariii... Ana a castigat o cartea zanei tot aici pe parinti in 2009 mi se pare sarut sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 11 luni
cea mica: 10 ani, 3 luni

31.03.2011 8:34     citat 

tare faine pozele iva!!!
am fost si noi la salina la turda acum 1 an da nu prea mi-a placut ca pt Cata a fost destul de plictisitor...bine ne-am dat putin cu barca a fost cam aventura ca sotul nu mai vaslise in viata lui ... prostit dar na..noi de obicei mergeam la praid ca e mult mai mare si e mai fun pt copii. da e fain si aici, intr-adevar foarte fericit
tare faina burtica, si tu esti burtica mica, pana pe la 7 luni nu o sa stie nimeni ca esti gravida rad rad scot limba glumesc desigur..da la mine cam asa a fost mai ales ca a fost iarna si eram oricum imbracata gros. prostit da ma mentin, abia am 97 cm in talie ochi peste cap ..la Catalina depasisem 100 cm pe la 8 luni...asta e de data asta sunt silueta (tot 55 kg, nu se mai pune nimic).la prima sarcina am ajuns totusi la 59.

sus

Denunta
iva

31.03.2011 8:57     citat 

Acum am 86 cm masurat la medic, poza am facut-o in dimineata asta deci e recenta...pupici sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

31.03.2011 10:15     citat 

neata'

iva, multumim pt cafeluta si pt ca ai raspuns provocarii de a posta poze scot limba !
sunteti doua frumoase sarutsarut !pupam burtica sarut !

lucy, felicitari !! ne zici si ce ai castigat foarte fericit?
spor la amenajat prin casa scot limba

zuzi, cum mai sunteti ?

o zi buna, tuturor !

sus

Denunta
iva

31.03.2011 10:18     citat 

Multumim mada... uite aici ce a castigat Lucy http://www.parinti.com/modules.php?name...sc&start=0

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

31.03.2011 10:28     citat 

super lucy, felicitari inca o data, sa il folositi sanatosi zambet !

sus

Denunta
tei

Copii

31.03.2011 2:55     citat 

Felicitari, Lucy , ma bucur tare mult pentru tine ! Sunt sigura ca este un premiu bine-venit , asa ca Anya (app, e un nume foarte frumos) este si va fi o norocoasa foarte fericit
Iva, multam fain pt cafea......buna si .....aratoasa scot limba Pup gogoselul mic in crestere si pe surioara lui sarut dar si mamica ce arata .... prostit ....trasnet!
Va pup....pe toate , de la A la Z !

sus

Denunta
iva

01.04.2011 7:04     citat 

Neatza

Tei sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

01.04.2011 11:48     citat 

myamiiii...ce bine arata cafeluta sarut !
multumim iva! cum te mai simti?

cry..draga noastra , la multi ani de ziua ta !!! sa ne traiesti 1000 de ani!
sa fi sanatoasa, iubita, implinita...sa te bucuri de minunatia ta sarut !

sus

Denunta
iva

01.04.2011 12:38     citat 

Mada suntem bine multumim... sarut sarut sarut

E ziua lui Cry? La multi ani! sa fi sanatoasa, frumoasa si iubita sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii

01.04.2011 1:47     citat 

Ups.....
LA MULTI ANI , draga noastra Cry_stina! Sa fii sanatoasa si fericita intreaga viata!
Iva, multumim pt cafeluta ....woauuuuu, de la o stare la alta rad de la taria cafelei turcesti la indulcita cafea cu inimioara si trandafir foarte fericit
Pui confuz s-a intamplat ceva?
Zuzi , cum mai sunteti? Gata tratamentul?
Lucy ?
Hai fetelor, la raport , vi se simte lipsa

sus

Denunta
tei

Copii

01.04.2011 2:49     citat 

Am vorbit putin pe mess cu Gogolina noastra draga si mi-a zis sa va transmit salutari din partea ei foarte fericit
Vedeti, fetelor, draga de ea ,se gandeste la noi , cred ca ne simte lipsa dar in acelasi timp nici nu prea mai are timp de forum deoarece e epuizata si fizic si psihic la serviciu ! In rest , sunt bine amandoua !
Va pupam, Gogolinelor!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: