· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 176
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 176     
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

04.04.2011 10:51     citat 

neata fetele!

ne-am trezit si noi mai dimineata dar acum am reusit sa ne linistim...e ora de somn a amaliei si a mamei de facut cate ceva prin casa! m-am oprit direct la calculator rad
roxana si eu mi-am propus ceva curatenie dar as vrea mai mult sa cos prostit vad eu ce iese ; spor tie sarut
ione sa-ti mai zic o data de tort care-i absolut superb! sarut

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani
Irina Maria: 9 ani

04.04.2011 10:54     citat 

Neata fetelor, multumim din suflet pt complimente.

ione tortul diplomat l-ai facut cu blat si fructe sau din multa frisca+gelatina??

bebe multa sanatate Radeia, imi pare tare rau ca isi revine cu greu. Sper sa-i treaca repede.

narcisa iti doresc sa ajungi la B sa te intalnesti cu fetele!!

codrina super masinuta. Imi place mult.

roxx nu-i problema si codrina are poze faine pe fb zambet
LA noi e un singur dintisor care se chinuie sa iasa incetisor, momentan e un coltisor foarte fericit

Eu am incercat sa-l culc aseara pe Iulian in patut. A adormit la san la 12:30 si l-am pus in patut. Am vrut sa vad si daca tot asa des se trezeste pt tzitzi si daca doarme mai bine daca nu ne foim noi langa el. Si rezultatul a fost ca se trezeste din ora in ora pt tzitzi sid aorme la fel ca in pat, deci nici os chimbare. Mai greu mi-a fost mie sa ma ridic la fiecare ora si sa ii dau san. Pana la urma l-am luat tot in pat pt ca eu la 3 inca nu reusisem sa adorm.
Ma mai supara si amigdalitele iar, mai ales noaptea, sper sa nu se inflameze din nou parca asa simt. Tb sa merg la orl-ist cred,nu? Si din cauza durerii am adormit pe la 4-5 in cele din urma, la 7:30 s-a trezit Iulian urland, a plans mult, musca sanul, s-a calmat greu din cauza durerii de la dintisor. A adormit pe la 8 si ceva pana adineauri la 11:30 cu f multe treziri pt supt normal.
LA noi e urat tare afara, ploua si sunt 7 gr plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 9 luni
Luca Daniel: 10 ani, 11 luni

04.04.2011 10:56     citat 

Si noi avem 4 dintisrori. Multumim

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani

04.04.2011 10:58     citat 

uitasem sa spun ca si mie imi place tortul Ionelitei!

La noi sunt 19 grade la umbra! Se trezeste goanga si plecam tai-tai

sus

Denunta
Roxanne

Copii
A: 17 ani
D: 11 ani, 2 luni

04.04.2011 10:59     citat 

Codrina, Byu, Danonino - notat sarut

sus

Denunta
Roxanne

Copii

04.04.2011 11:02     citat 

Si Ancutza sarut

exclamatie Ce e porcaria asta, unde e butonul MODIFICA? ochi peste cap

Si noua ne place tortul, Ione ne-ai dat clasa sarut

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 11 ani, 1 luna
Natalia Maria: 8 ani, 6 luni

04.04.2011 11:02     citat 

Roxanne e bine ca ai planuri marete, ma faci sa nu-mi mai para rau ca nu reusesc sa ajung sa va vad prostit . Cel putin asa pare acum plang sau sunt foarte trist
Sa vad cand ma harnicesc si eu sa ma apuc de dulapuri... jenat

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii

04.04.2011 11:05     citat 

Ione subsrciu jenat Vezi ca pana la urma....cine tace face! scot limba

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 11 ani, 1 luna
T: 8 ani, 10 luni

04.04.2011 11:15     citat 

neata...
hop si noi....

ieri am fost in Ungaria si am cautat scaune pt masina...
HELP....
n-am gasit decat 2 cu Isofix , dar nu aveau pernita aceea in fata...
am inteles ca sunt mai sigure cele cu pernita...
DAR...cele care aveti scaune de masina cu pernita, spune-ti-mi....copiii chiar stau in asa ceva cuminti, sau ii lasati sa planga pana ajung sa se plictiseasca confuz confuz foarte fericit
intreb pt ca la Sofia pana acum am folosit scoica...dar sta in ea cam jumatate de ora, si apoi nu mai are stare...se ridica singura din ea..se incoarda toata si sus e, trebuie sa o scot din ea ca risc sa-si rupa gatul nervos
si ma gandesc ca va fi aceeasi poveste si la scaunul de masina... prostit ochi peste cap ma doare mintea cand ma gandesc....cum ii obisnuiti sa stea cuminti in scaun, si nu in brate, in picioare ????????????????????????????????????????????????

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

04.04.2011 11:32     citat 

carmen dar sta mult sofia daca sta jumatate de ora...amalia mea depinde de starea ei insa nu te gandi ca sta mai mult de 10 min fara sa faca scandal prostit deci...sfatul meu e sa te asiguri ca ai multa rabdare la indemna plus multe jucarii si chestii care se rontaie sarut

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii

04.04.2011 11:36     citat 

Carmen al meu are momente si momente....n-are nici o legatura cu pernutza, scaunul e fff bun, ti-l recomand, daca vrei intreb o prietena de pe ce site si-a luat recent, a gasit la vreo 700, o reducere considerabila... prostit sarut

sus

Denunta
krmnn

Copii

04.04.2011 11:43     citat 

o, da , te rog...eu ce-am vazut pana acum depasea 1000 lei... mi se par f scumpe...
stiu ca le foloseste pana la vreo 7 ani, dar totusi...
la BMW, de unde am luat masina, e la 1600 lei...cu indulgente si multe rugaminti, s-ar putea sa mi-ll vanda la 1500 ( desi puteau sa ni-l dea gratuit la masina )

sus

Denunta
krmnn

Copii

04.04.2011 11:50     citat 

mai, la ce ma uit pe net, majoritatea sunt fara perna... confuz ochi peste cap

sus

Denunta
Roxanne

Copii

04.04.2011 11:58     citat 

Am vazut si eu scaunul asta in masina Anei saptamina trecuta. Pina acum nu-l vazusem in detaliu live.
Imi spuneti si mie (fetele care detineti Kiddy Infinity Pro) daca nu e cam strimt spatiul de sub perna, pe unde intra picioarele copilului? Mie mi s-a parut f strimt, o fanta asa... ochi peste cap

exclamatie Nu vreau sa ma contrazic cu voi pe tema asta, intreb din pura curiozitate trag cu ochiul

sus

Denunta
krmnn

Copii

04.04.2011 12:00     citat 

si eu de asta intreb, caci am probat unul cu perna ( dar nu avea isofix) la magazin...si ma tot intrebam cum as putea s-o fac pe Sofia sa stea in stramtura aia...inteleg ca scopul e nobil, insa mi se pare ca o blocheaza foarte mult, ii restrange total orice incercare de miscare, maini, picioare, trunchi....era fixata acolo la propriu...si nu cred ca i-ar place sa stea asa la un drum cu masina...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: