· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 176
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 176     
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani
Irina Maria: 8 ani, 11 luni

02.04.2011 9:18     citat 

adriana prezenta!!!!!!!

Noi am lipsit motivat am fost toata ziua pe afara prin plimbari, la noi au fost 18 gr.
Am fost mai intai la izvor dupa apa,apoi in parc apoi la cineva in vizita dupa care ne-am intalnit cu sweety_karina si cu puiutii ei. NE-am simtit super, chiar ma bucur mult ca ne-am intalnit. CAt de plini sunt de viata copii ei si ea ce implinita este, se vede. AM facut si poze dar le pune ea pe forum ca am facut cu aparatul ei.

Iulian nu a dormit decat 30 min azi si nici acum nu vrea sa adoarma.
Sotul face o mamaliguta ca am facut peste cu mujdei.

simo si Iulian masa de fructe o are tot bucatele si le mesteca chiar daca nu are cu ce. Ms de intrebare, sotul n-a vrut tzatza rad rad rad rad

ione asteptam poze de la petrecere.

claudis multa sanatate lui Matei, poate nu are rosu in gat daca mananca bine. Eu nu ii administrez antitermice lui Iulian decat daca creste febra peste 38,5.

Intreba cineva la cat timp a venit menstruatie, mie nu mi-a venit nici acum si e f bine asa.

Kristine La multi ani!!!!
Alina La multi ani!!!!

adriana esti dementiala, ne-ai lipsit mult!!!

luara felicitari pt achizitii. Sa faci poze la orhidee!!!

rox, bebe cum sunt fetele?Mai bine?

Va pup nu mai pot sta!!!

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani, 3 luni
Victor Adrian: 10 ani, 10 luni

02.04.2011 9:50     citat 

tot de rusi si apoi de panselute trag cu ochiul
mie rusii mi-au venit la 6 luni. apoi la 30 de zile cum imi veneau si inainte. si apoi a fst o amanare de 2 saptamani si ceva de aveam toata padurea bagata.. surprins
nu mi-am facut test ca m-am gandit ca nu are sens sa ma mai stresez in plus. si s-au gandit sa vina cand ma pregateam sa-l "inghit" si pe padurar rad
adriana..poate e si la tine doar asa, de senzatie rad
sau..mai ai rabdare mama ce te grabesti asa ca maritata esti. al 2-lea copchil vine el dc trebuie..

si acu' panselutele. in fiecare zi vad pe strada, acolo pe partea de mijloc a carosabilului..
si sunt atat de frumoase si fragile.
dupa ce ca sunt puternice si sunt in stare de absolut orice, mai sunt si fragile zambet
si nu am aparatul la mine niciodata..
si ma gandesc la voi..asta era ideea jenat

sus

Denunta
delfinasha

Copii
Tudor Mircea: 14 ani, 10 luni
Kristine Elena: 11 ani

02.04.2011 10:37     citat 

nu am mai intrat de mult pe aici..nu mai am timp.. acum am intrat sa va multumesc pt urarile adresate Kristinei.. astazi am avut si party-ul la un loc de joaca..a fost f frumos, Kristine a fost o dulcica si o cumintzik. o sa revin cu poze cand o sa intru in posesia lor.
vreau sa urez si eu "La multi ani!" tuturor copilasilor care si-au sarbatorit ziua si carora nu le-am urat..
spun "La multi ani si pt maine lui Cosmin al Ionelitei! ca nu stiu daca reusesc sa intru..
aa...tot in seara asta a facut si primii pasi, a mers de mai multe ori cate 1 m singura...a fost asa de emotionant sa o vad cum merge singura..

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 9 luni
Jacob: 10 ani, 9 luni

02.04.2011 10:43     citat 

Hello fetele !!!

Deci sa vedem daca imi amintesc tot jenat :

christa albinele sunt mici si viespile mari....iar albinele ''cica'' foarte fericit nu ataca daca nu sunt deranjate..in tmp ce viespile sunt mai dilii si ataca asa aiurea scot limba

adriana dar nu ti s-a mai intamplat niciodata sa iti intarzie?

simona ma bucur mult ca esti mai pozitiva in ceea ce il priveste pe Victor sarut ... si bravo pentru papatul fructelor..mie inca imi e frica sa le dau asa intregi..chiar si bucatele foarte fericit...stiu ca V e mai mare ca ei dar si atunci o sa imi fie frica sa nu se inece foarte fericit

byu ce bine ca v-ati simtit bine..sunteti foarte norocoase ca va puteti intalni

claudis sanatate multa lui Matei...offf micutul...nu m-ar mira sa aibe roseola aia la cate cazuri am auzit aici pe forum ca au fost diagnosticate rosu in gat si cand colo e altceva...sper ca nu mai faceti febra sarut

luara ce bine ca e mai bine Ana sarut ... off ca tare e rau cand ne sunt puiutii bolnavi

bebe, roxanne cum mai sunt fetele ?

ionelita abia astept pozici de la petrecere sarut

K.....am scris totul din memorie foarte fericit...sper ca nu am uitat pe nimeni foarte fericit

Noi suntem ceva mai bine....Jacob tot are muci ca la robinet dar macar nu mai harsaie nici el nici fracsu...eu tusesc ca o magarita foarte fericit ... dar oricum suntem inspre bine foarte fericit....al meu se uita la meciul cu Barcelona si nu stiu cine si pe mine ma streseaza la greu.

Azi a fost placut afara..11 grade dar bate putin vantul si imi e teama sa ies cu ei asa raciti pe vant...ce ziceti sunt dusa cu pluta sau e mai bine ca am stat in casa ? foarte fericit

Aaaaaa....imi intrase mai devreme un virus de pe siteul ala de pus poze ...tinypic....dar l-am rezolvat...nu de alta dar daca intra de tot pierdeam toate pozele cu astia mici ... si acu m-am pus sa pun mai bine pozele pe CD...

Bun....gata v-am zapacit foarte fericit....pe mai tarziu....sau maine..vedem foarte fericit

sus

Denunta
Manucrissa

Copii

02.04.2011 10:50     citat 

Stiam eu ca am uitat ceva foarte fericit ... zilele astea am visat ca am luat un mei tai de la ancuta si eram tare incantata... si apoi in alta zi am visat ca m-am vazut si eu cu voi fetele ca venisem in vizita in Ro foarte fericit ehhhhh....marfa visul dar na....a fost doar un vis trist scot limba

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 1 luna

02.04.2011 10:54     citat 

manu rad rad rad sarut fata pana la urma gasesc o metoda sa-ti trimit! rad rad rad

sus

Denunta
dincamsimona

Copii

02.04.2011 11:01     citat 

o sa vina nathan sau jacob ca sa i-l dea...sa-si care nepotii rad

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani
Irina Maria: 8 ani, 11 luni

02.04.2011 11:06     citat 

ancutza nu se poate trimite la posta???
Voiam sa te felicit pt concursul care l-ai initiat, e super.
Azi a folosit sotul meiul, a zis ca e super ca nu simte deloc greutatea lui Iulian si ca e f incantat de el, nu se astepta sa ii placa asa mult.
Nu am reusit insa sa facem poze cu el pt ca, camera noastra foto am imprumutat-o la cineva, dar promit ca o sa facem sapt viitoare, abia astept sa va arat cat de bine se simte Iulian in mei.

manu bine ca va reveniti, sper sa-ti treaca si tie tusea. E bine ca n-ai iesit pe vant cu ei, mai ales ca sunt raciti. Iulian chiar daca e sanatos nu ies cu el pe vant, stiu ca atunci e periculos pt ei, se imprastie mult in aer tot felul de bacterii.

mada ce faci mami??
bebe??

Iulian a adormit, era rupt de oboseala, a supt putin s-a intors cu spatele si a adormit instantaneu.
Noi ne-am uitat la romanii au talent, a fost f fain.

simo super sa faci poze la panselute.

Noapte buna drragelor, maine tot rar o sa va scriu pt ca atunci cand e al mei acasa mai mult sta el decat mine la PC.

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 16 ani, 11 luni
Casian Radu: 11 ani, 3 luni

02.04.2011 11:15     citat 

'Neatza rad
Byu, sarut pe aici si eu... nu am mai intrat de 2 zile , asa ca a trebuit sa ma pun la curent cu ce ati mai scris voi.

[color=red]La multi ani sarbatoritelor : Kristine Elena, Alina25 , Cristina !!!! [/color]

Si sanatate multa bolnaviorilor mici si mari !

La noi in casa deocamdata suntem raciti eu cu Bogdan. Eu -doar cu muci , nas infundat de 2 zile, Bogdan - tuseste ca magarul !

Noapte buna !!!
Va pup sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

02.04.2011 11:24     citat 

byu multumesc! sigur ca se poate pune la posta dar ..costa cat trei sferturi de mei tai! rad mai bine-si ia de acolo de undeva!
abia astept pozele! ma bucur ca i-a placut si sotului! trag cu ochiul

madalina uoff racelile astea!!! ochi peste cap sper sa ramaneti la stadiul asta cu muci iar de maine sa va faceti bine cu totul! sarut

simo rad rad rad

sus

Denunta
dincamsimona

Copii

03.04.2011 12:18     citat 

Doamne..eu ma uit la filmul ala de l-ai postat Adriana si nu imi vine sa cred. Sunt doar la min 29, nici inghetata nu mai pot sa mananc si mi-e groaza prin ce trece femeia aia..
Clar in noaptea asta nu dorm pana nu il vad...
Si in 29 min am si plans de 2 ori..

sus

Denunta
Manucrissa

Copii

03.04.2011 1:22     citat 

hahaha da simona..cred ca ajung Nathan si Jacob in Ro inainte mea foarte fericit....nu e grav..chiar daca am pentru nepoti si tot e bine foarte fericit

asa e ancuta....costa prea mult posta...foarte fericit...dar daca ajung prin Ro sigur iti fac comanda inainte sa plec de aici ca prea mi-a ramas gandul la el foarte fericit . Ori mai fac un bebe sa il folosesc ori il folosesc la nepoti rad

K...acum sunt curioasa de film..ia sa ma bag si eu sa vad ce zice foarte fericit... Noapte buna fetele !!!

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

03.04.2011 1:44     citat 

manu musai sa mai faci un bebe! sarut
simo la ce film fata te-ai uitat?
noi am vizionat unknown cu liam neeson! recomand ! e super taare! si culmea e ca m-a lasat si amaia sa-l vad! sarut
merg sa ma bag in pat ca sigur vrea sa pape de-acum!
noapte buna fetele! sarut

sus

Denunta
dincamsimona

Copii

03.04.2011 2:04     citat 

Doamne ce film...
Doamne...
Cred ca dc nu as fi fost mama nu m-ar fi impresionat asa tare..

Ancutza...Changelling

sus

Denunta
0911

Copii
Brianna: 11 ani, 1 luna

03.04.2011 9:14     citat 

LA MULTI ANI! Cosminel, sa cresti mare si sanatos, un pup mare de la Bria.
La multi ani si celorlalti sarbatoriti pe care i-am ratat, mamici si bebici.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: