· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 176
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 176     
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 11 ani, 2 luni
Natalia Maria: 8 ani, 6 luni

03.04.2011 9:14     citat 

La Multi Ani Cosminnnn!!! Sa o asculti pe mami, sa-ti iubesti parintii, sa cresti si sa fii mereu frumos ca acum!!! sarut sarut sarut
La Mai Multe Lunite Rebeca!!! sarut sarut sarut
Cu intarziere...... jenat
La Multi Aniiiiiiii Kristine!!! Sa cresti mare, sanatoasa, sa fii iubita si fericita!!! sarut sarut sarut
La Multi Ani Alina!!! Sa ti se indeplineasca toateeeee dorinteleeee!!!!!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

03.04.2011 9:20     citat 

La multi ani Cosmin!

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani

03.04.2011 10:17     citat 

La multe lunite Rebecca!
La multe lunite(pentru ultima oara) puiutului meu!
Si Multi ani Cosmin!!! Sa fi fericit!! Sa ai parte de tot ce e mai bun si frumos pe pamant!!!!

Si ..neata!!!

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

03.04.2011 10:25     citat 

Neata!!!

La multi ani Cosmin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut
La multe lunite sanatoase Rebeca, Iris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut

am avut o noapte linistita! ne-am trezit doar pt papa! sarut merg sa pregatesc micul dejun!
pupici la toata lumea!

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

03.04.2011 10:32     citat 

neata!

La multi ani Cosmin! sarut
La multe lunite Duraccel! scot limba sarut

simo e f tare filmul, ma bucur ca-ti place! sa-mi spui cum ti s-a parut pana la final!

manu nu-mi intarzie niciodata! ochi peste cap

byu si mie mi-a fost dor de voi! sarut

mada imi pare rau sa aud ca esti racita si bogdan....of! vad ca si pe mine de cateva zile ma incearca, ba mi se infunda nasul rau de tot, ba stranut, ba am frisoane ochi peste cap idee idee idee idee oare de la asta imi intarzie???? foarte fericit foarte fericit

noi ne pregatim sa plecam la mama la masa! vb dupa!

sarut sarut

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani, 1 luna
Irina Maria: 9 ani

03.04.2011 10:37     citat 

La multi ani Cosmin!!!!!!!!!!
La multe lunite Iris si Rebeca!!!!!!!!!

daca ati stii ce mi-au facut adriana si simo surprins surprins surprins surprins m-au facut sa ma uit aseara la film Changelling, super filmul, am stat pana la 5 dimineata si ne-am uitat, eu cu sotul ca nu ne putem uita decat atunci cand doarme Iulian. Nu ma asteptam la una semenea final dar a fost f fain, vi-l recomand.

Fetelor stiti de ce oare dimineata cand ne trezim pe mine si pe sotul meu ne dor amigdalitele, in gat???? Doar noaptea, o fi aerul uscat sau din ce cauza oare, e a 3-a noapte cand patim la fel iar peste zi ne trece.

EU sunt oripilata ca avem gandaci de bucatarie, noaptea e groaznic, e plin de ei, au ajuns si in camera am vazut si pe patutul lui IUlian, nici nu-mi mai venea sa dorm azi dimineata gandindu-ma numai ca s-ar putea urca si pe pat surprins surprins surprins surprins Stiti ceva solutii. AM dat cu insecticide din comert dar reapar imediat si e si f greu cu Iulian, tb sa dezinfectez mereu. Am auzit ceva de regent, stiti de asta??

Noi ne pregatim sa mergem la autogara dupa pachet, ne-au trimis socrii cate ceva. Va pup mai revenim azi, e soare afara dar cred ca nu e asa cald azi, imi arata o maxima de 13 gr. Va pupam!!!!!!!

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

03.04.2011 10:41     citat 

regent, da! e f bun! l-am folosit la serv si a functionat! sub biroul meu era bucataria cantinei si tot timpul apareau! dar pufaiam cu regent cam o data la 2 sau 3 luni si dispareau! trag cu ochiul

sus

Denunta
adrianaBuc

03.04.2011 10:43     citat 

La multi ani Cosmin!
La multe lunite Iris !

Sa cresteti mari, voiosi si sanatosi!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

03.04.2011 11:20     citat 

va multumesc in numele lui Cosmin dragele mele!!! sunteti niste scumpe sarut sarut
minunea mea are 1 an..inca nu-mi vine sa cred cat e de mare surprins

am pus pe facebook multeee poze de ieri de la petrecere.....Cosmin a fost super ieri..i-a placut la nebunie aglomeratia,nebunia,muzica tare, copiii multi...a fost de nota 20 sarut sarut

primul lucru care l-a ales a fost seringa de nurofen rad rad deci doctor il facem rad ,urmatorul cartea si apoi parfumul sarut sarut .....doctor destept si elegant scot limba sarut
va multumesc inca odata sarut sarut va pup sarut

aaaa...La multe lunite sanatoase Iris si Rebeca!!! pupam papuselele sarut

sus

Denunta
cristina79

Copii
Claudia: 16 ani, 3 luni
Sebastian : 11 ani
Sabrina Petronela: 8 ani, 10 luni

03.04.2011 11:22     citat 

La multi ani Cosmin!!!!!!!!!!
La multe lunite Iris si Rebeca!!!!!!!!!

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 11 ani, 2 luni
Natalia Maria: 8 ani, 6 luni

03.04.2011 11:47     citat 

Irisuca iarta-ma ca am uitat de tine jenat , m-am grabit, La Mai Multe Lunite si la mai multa rabdare mamei! trag cu ochiul sarut sarut sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

03.04.2011 12:46     citat 

ahh pot sa va spun c-am mancat cat pentru o saptamana jenat
pt diseara am niste aripioare! oare cum sa le fac? m-am gandit sa le-arunc in cuptor cu sos rosu, cartofi, usturoi...
ce sa-i faci? cu vremea asta...tot sa mananci si sa te uiti la filme trag cu ochiul

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 9 luni
Marius Adrian: 11 ani

03.04.2011 1:36     citat 

La Multi Ani Cosmin!!!Sa cresti mare,sanatos si sa ai parte numai de bucurii in viata sarut sarut
La multe lunite Iris si Rebeca sarut sarut

sus

Denunta
giullia

Copii
Fabian-Gabriel: 10 ani, 11 luni

03.04.2011 2:07     citat 

La Multi Ani Cosminnnn!!!
La Mai Multe Lunite Rebeca!!! Cu intarziere

La Multi Ani Alina!!!

sus

Denunta
giullia

Copii
Fabian-Gabriel: 10 ani, 11 luni

03.04.2011 2:10     citat 

La multe lunite Irisuca pt ultima oara ca faci un 1 an luna ce vine!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: