· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 176
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 176     
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

03.04.2011 2:33     citat 

La Multi Ani Sanatosi si plini de bucurii Cosmin sarut
La multe luni si multi ani sanatosi Iris si Rebeca sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

03.04.2011 2:42     citat 

cam liniste azi...se vede ca-i duminica! trag cu ochiul toata lumea-i la petreceri rad

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

03.04.2011 3:03     citat 

multumesc mult cristina,alina,giulia,raliu sarut sarut sarut

si noi suntem pe aici..au fost socri la noi si ne-am distrat uitandu-ne la caseta de aseara de la petrecere sarut sarut

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
EDUARD CONSTANTIN: 18 ani, 3 luni
DAVID NICOLAE - BEBE TERO=))
10 ani, 8 luni

03.04.2011 3:45     citat 

La Multi Ani Sanatosi , plini de bucurii si fericire Cosminash!!!!
zambet
La multe luni si la cat mai multe lunitze sanatoase
Iris si Rebeca !!!!!!!!

buna fetele!!!!!!!
ce week-end a fost la noi morocanos si ploios trist !!!!pe cand frate primavara si soarele ?????
si noi ne am distrat ieri,am ras si m am destins cum nu am mai facut o de mult foarte fericit .......
ancutza belea concursul tau zambet eu l-am distribuit trag cu ochiul
fetele ma apuc si eu de vizionat filmul,da eu s cam emotiva sper sa nu plang trist
byu nasol cu gandacii iiiiui!imi aduce aminte de spital cand l am nascut pe David,erau peste tot...stateam treaza noaptea ca se urcau pe copil....in casa m a ferit dumnezeu,doar vara mai intra din aia zburatori dar mi a luat fratele un aparat anti insecte si gandaci de la raid parca si o rezolvasem
pup fetele
zambet

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani, 3 luni
Victor Adrian: 10 ani, 11 luni

03.04.2011 3:58     citat 

La Multe lunite Irisuca si Rebeca
La Multi Ani Cosmin
Eu maine il duc pe Matei la o gradi particulara, e gratuit o spatamana
Tot caut o gradi de germana prin cartier si nu gasesc..ceva ce sa ma avantajeze dpdv financiar trist

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 8 luni
Eduard: 11 ani

03.04.2011 4:07     citat 

La Multe Lunitze, Irisuca! Sa ne uimesti in continuare, draga noastra, draga sarut

La Multzi Ani, Cosmin!!! Sa fii sanatos, sa cresti vanjos..si abia astept sa ajung la batranete sa ma tratezi tu, insa numai ginecolog sa nu te faci! rad rad . Mai, frumusete mica, ce frumos te-ai distrat tu la petrecere sarut sarut

La Multe Lunitze, Rebeca! sarut

Si completez ca a zis Byu ca sunt implinita...dar si slaba (am 49 kg la 1.70), dupa cum a fost socata scot limba . Nah...daca nu am timp de astia mici sa pap..lasa ca ma fac eu mare..si ei scot limba. Iulian m-a uimit pin dezinvoltura lui. Va asigur ca nu am vazut bebe asa relaxat si calm. Mi-e drag de el de nu mai pot!! sarut Iar mamica..mi-a placut ca e asa eleganta si finutza...ia sa iau si eu exemplu de la ea! Bianca, sa tragi de mine, da??? sa imi amintesti sa mai trec si eu pe la tipa aia cu epilatul, ca eu tot uit rad prostit

Pup...ma gandesc daca sa ma duc diseara la film si-l las pe sotz cu copii...sau raman acasa si fac curat? hmmmmm..... ochi peste cap

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 8 luni
Eduard: 11 ani

03.04.2011 4:27     citat 

pozele..ah..Bianca, ti le trim diseara pe mess!

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 8 luni
Ana Leia: 10 ani, 11 luni

03.04.2011 4:28     citat 

Buna dragelor.
La multi ani Cosmin!!!!!
La multe lunite Iris!!!!!!
La multe lunite Rebeca!!!!!
Fetelor noi o dam din una in alta. Ana de la antibiotic a facut alergie. Prima ei alergie, n-as fi crezut ca o sa faca asa repede. Mi-a zis pediatra sa iau Zyrtec, desi stiind ca eu citesc toate prospectele, ne-a spus din start ca pe prospect scrie de la 2 ani, dar se poate de fapt lua de la 6 luni. Voi ce dati la alergie? Ana e tare agitata si e plina de puncte rosi. Din nimic incepe sa tipe si sa planga, cred c-o deranjeaza. Uf, sarmanica. Mai avem inca putin, macar sa ia 5 zile antibiotic. Doctora a zis ca nu prea e indicat sa ne dea altul. Azi sint terminata, acum am pus sa fac mancare la cuptor, ca altfel n-am putere. VA pup, aveti grija de bebelusii vostri.

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
10 ani, 8 luni

03.04.2011 4:43     citat 

http://www.youtube.com/watch?v=u2Qyn3AkAqc
veti ramane impresionate zic eu ...in caz de nu l ati vazut pana acum zambet

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
10 ani, 8 luni

03.04.2011 4:45     citat 

swetty fugi la filmmmmm....lasa curatenia si mai relaxeazate zambet

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani, 1 luna
Irina Maria: 9 ani

03.04.2011 5:11     citat 

Ah Cristina (sweety) m-ai uns la inimioara.. sarut jenat jenat iti multumim din suflet pt complimente. Si eu ma mir de cat e de sociabil Iulian, chiar daca nu zambeste la toata lumea, sta la oricine in brate fara probleme.
Iar de complimentele la adresa mea jenat jenat jenat m-ai facut sa rosesc, iti multumesc, e adevarat ca imi place sa ma simt frumoasa, aranjata.
Dar si tu mami arati f bine, esti asa radioasa si asa cum esti slabuta iti sta bine zambet zambet mie-mi place, lasa ca o sa ai timp sa mananci dupa ce se fac baietii mari, poate iti gatesc ei zambet sarut sarut

Du-te la film, nu mai sta sarut sarut sarut sarut ptiu pe sotul tau ca e tare intelegator si un om de nota zece si chiar si un tata exceptional din ce am vazut eu.

luara multa sanatate Anei, nu mai sta pe ganduri, da-i Zyrtec nu o lasa sa se chinuie. Acum cateva zile v-am scris ca Iulian a facut alergie la albus de ou si i-am dat zyrtec, 5 pic/zi, de a doua zi ii disparuse bubitele. Si Iulian era nervos cand le avea. Multa sanatate micutei, o pupam dulce pe burtica si obrajiori.

Cosminel esti fenomenal, ai aratat minunat la petrecere, tortul a fost super, iar parintii tai...superbi...semeni pe tati leit.
ione ce ai pregatit de mancare pt ziua lui Cosminel???

danutza uoff sper sa scapam cat mai curand de gandaci ca mi-e groaza de noapte. Bine ca te-ai simtit bine ieri. Multumim de link.

mada multa sanatate tie si lui Casian!!!!

Eu am pe foc ciorbita de pui cu legume, si tb sa mai fac o tocanita de ceapa cu piept de pui si un pilaf +salata verde.

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 10 luni
Jacob: 10 ani, 10 luni

03.04.2011 6:08     citat 

Hello fetele !!!

La multi ani Cosmin !!! Multa sanatate, fericire, sa te faci mare, mare si si sa aduci numai bucurii parintilor !!!

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 10 luni
Jacob: 10 ani, 10 luni

03.04.2011 6:13     citat 

La multe lunite Iris si Rebece !!!

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

03.04.2011 6:56     citat 

luara uoff sa va faceti bine! sarut

sweety mergi doamna la film! azi e duminica nu e de facut curat! zambet

byu
iar esti harnicuta si faci o gramada de bunatati! eu am la cuptor aripioarele! fac si o mamaliguta cu mujdei de usturoi...iamiii

danutza multam pentru "distributie" trag cu ochiul

simo ce faina faza cu gradi particulara !

manu, ione
sarut

duminica nu se mai face prezenta , adriana? confuz

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

03.04.2011 6:59     citat 

byu, am avut asa: salata boeuf, salata de vinete,sarmalute si friptura

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: