· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 176
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 176     
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani

04.04.2011 8:09     citat 

Neattaaa
Multumim de urari!

La multe lunite Miriam!!

sus

Denunta
Codrina

Copii
11 ani

04.04.2011 8:16     citat 

Byu,Karina, ce frumoase sunteti, iar in preajma copiilor radiati!! trag cu ochiul
Bebe, sper sa isi revina fata! Multa sanatate

V-am spus? Am plantat Irisi pentru Iris! trag cu ochiul In fata casei, sa stie baietii unde sa vina sa o caute rad

Adriana, ceva mai "vivace" sa ma trezesc...sunt sculata de la 6:30 ..dar nu m-am trezit inca! rad

sus

Denunta
Codrina

Copii
11 ani

04.04.2011 8:18     citat 

voua va apare butonul "modifica" ?? ca mie nu..vroiam sa va arat ce vrem sa ii luam la Iris de ziua ei.(cu bani stransi de la rudele apropiate) :
Masinuta Chicos

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 11 ani, 1 luna
Natalia Maria: 8 ani, 6 luni

04.04.2011 8:20     citat 

Off Bebe trist prin cate treceti! Insanatosire grabnica! Vreau sa aud ca fetita cu ochii mari, frumosi si expresivi, e din nou bine!!! sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 11 ani, 1 luna

04.04.2011 8:29     citat 

codrian narcisa multumim mult

codrina la mine nu se deschide sa vad ce masuta e ....... trist

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
EDUARD CONSTANTIN: 18 ani, 3 luni
DAVID NICOLAE - BEBE TERO=))
10 ani, 8 luni

04.04.2011 8:41     citat 

neataaaa!!!!!!!! fetele si la mine a disparut butonul modifica confuz da de ieri am observat,oare de ce? confuz
ione misto tortul eu chiar credeam ca i cumparat surprins .......foaie de napolitana as lua si eu si tortul (pentru ca va fi vara,cand face bebe 1 anishor)l as face de iaurt,frisca si fructe.......pana atunci ma mai gandesc zambet

bai ce am mai plans aseara la film plang sau sunt foarte trist am stat pana la 12 ca sa l vad....si apoi am mai stat o ora ,timp in care mi am pupacit baietii adormiti si l am rugat pe Doamne Doamne sa mi tina sanatosi si alaturi toata viata mea...
m a intristat cel mai mult faptul ca a fost un caz real.......biata mama si bietul copil trist
bebe multa sanatate albastricii...
codrina misto ideea cu irisii pt Iris :) da ce te face sa crezi ca baietii nu ar gasi o pe fieta si fara ei? rad ba mai mult iti ia si fata si irisii ca ambeles tare frumoase.......
rad
Miriam La cat mai multe Lunite scumpete mica! sarut
La multi ani Alina!!
byu superbi copii,tatic dar si mamicile sunt tare frumoase foarte fericit !!!!!!

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
10 ani, 8 luni

04.04.2011 8:42     citat 

of mama lui de buton nervos
nici la mine nu se deschide codrina......
bebe masinuta foarte fericit

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
10 ani, 8 luni

04.04.2011 8:44     citat 

eu cred ca l au scos sa nu se mai lateasca pagina confuz

sus

Denunta
bebezola

Copii

04.04.2011 8:47     citat 

bebe masinuta foarte fericit[/quote
inca nu vad bine is cam chiauna rad

sus

Denunta
22ra

Copii
Ilinca Maria: 11 ani, 1 luna

04.04.2011 8:48     citat 

la muuultiii aaaaani!!!! ptr fetele sarbatorite azi si ptr bebei! pup lume sarut sarut sarut sarut

Ionelita-am vazut pe Fb pozele-supeeer party!! noi nu am avut decat familia deci f putina lume, dar a fost bine:). Incerc sa revin ...Nu stiu cand o sa reusesc sa va citesc din urma... confuz confuz

O zi super va doresc!!

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 15 ani
Andra Diana: 10 ani, 8 luni

04.04.2011 8:51     citat 

'Neata, dragele mele!

Byu si Karina, ce frumoase sunteti! Si ce fain ca v-ati intalnit!

Ione, sa-ti creasca sanatos baiatul! sarut

Noi am terminat cu vaccinul de 6 luni. La cantar domnisoara mea are 8,400. scot limba Si ne-a zis doc sa-i dam si carnita cam intr-o saptamana. Ea mananca asa, cate putin, dar baza tot tzitzi e. Avem pe la 11 o masa de fructe, si pe la 17 ori legume ori cereale. I-am bagat si branzica si un pic de galbenus...dar nu se omoara cu mancatul. Mai mult arunc. zambet

Ieri am fost la tara cu fetele si a fost asa fain! Am fost cu Daria in "aventura" de-a lungul raului, cea mica a dormit afara in carut, i-a dat iarba la iepure sa pape si ar fi mancat si ea...de fapt a rontait niste patrunjel din gradina. Imi pare rau ca am lasat aparatul foto acasa...

Cand am venit acasa am facut baita toate 3 in cada, cu stropeala si ratuste si tot tacamul. Super fun!

Cam atat! Nu mai am timp de nimic... Va pup!

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 9 luni
Luca Daniel: 10 ani, 11 luni

04.04.2011 8:57     citat 

Bebe, eu asa am patit la amandoi copii, au facut febra mare 3-4 zilesi dupa care au aparut bubite.
Luca a avut chiar acum 3 saptamani cand a facut febra 39.9, am ajuns la dr dupa 3 zile avea putin rosu in gat si i-a dat antibiotic pt ca in cele 3 zile nu a scazut febra sub 38.5. A patra zi spre seara au iesit bubite care trec in maxim 2 zile, nu a luat nimic pt ele doar am dat pe el cu putina pudra mentolata.

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
10 ani, 8 luni

04.04.2011 9:06     citat 

----------
bebezola a scris:
----------

io noroc ca am baut cafea rad

sus

Denunta
bebezola

Copii

04.04.2011 9:20     citat 

----------
DANONINO a scris:
Bebe, eu asa am patit la amandoi copii, au facut febra mare 3-4 zilesi dupa care au aparut bubite.
Luca a avut chiar acum 3 saptamani cand a facut febra 39.9, am ajuns la dr dupa 3 zile avea putin rosu in gat si i-a dat antibiotic pt ca in cele 3 zile nu a scazut febra sub 38.5. A patra zi spre seara au iesit bubite care trec in maxim 2 zile, nu a luat nimic pt ele doar am dat pe el cu putina pudra mentolata.
----------

am sa incerc si eu.mersi trag cu ochiul

sus

Denunta
bebezola

Copii

04.04.2011 9:20     citat 

----------
danutzagreierash81 a scris:
----------
bebezola a scris:
----------

io noroc ca am baut cafea rad
----------

eu 2 am baut si inca nimik..........inca dorm......... ochi peste cap

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: