· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 178
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 178     
ana_348

Copii
M: 15 ani, 8 luni
D: 11 ani, 3 luni

06.04.2011 8:55     citat 

a cristine, aia cu adam si eva? tare ȘD Eu nu l-am deschis initial ca am crezut ca e o treaba cu suflete pereche prostit

stiti vreun restaurant care sa aiba si un loc de joaca pt copii mai mari?

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 15 ani, 8 luni
V mic: 10 ani, 7 luni

06.04.2011 9:13     citat 

----------
mireaadrianaflorina a scris:
----------
Cayia a scris:
ai trecut de la obsesia reclamei, la obsesia cayia. nu ma mir, e o chestie de imaginatie. lipsa, evident rad
----------

de privat ai auzit??? sau iti speli rufele in public? ochi peste cap

----------

dar tu? trag cu ochiul esti avocata cuiva sau doar iti place sa te bagi in seama?

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 3 luni
am nascut deja!

06.04.2011 9:17     citat 

----------
Cayia a scris:
----------
mireaadrianaflorina a scris:
----------
Cayia a scris:
ai trecut de la obsesia reclamei, la obsesia cayia. nu ma mir, e o chestie de imaginatie. lipsa, evident rad
----------

de privat ai auzit??? sau iti speli rufele in public? ochi peste cap

----------

dar tu? trag cu ochiul esti avocata cuiva sau doar iti place sa te bagi in seama?
----------

la fel ca si tine! trag cu ochiul

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
EDUARD CONSTANTIN: 18 ani, 4 luni
DAVID NICOLAE - BEBE TERO=))
10 ani, 9 luni

06.04.2011 9:18     citat 

adriana si eu il astept cu nerabdare...poate e fost tzeapa concursul (desi nu cred ca e pe un sit tare popular si serios).......
mai fetele hai va rog mult de tot terminati cu ,,spinii,, chiar se merita?
parca totusi s a ajuns prea departe voi nu credeti?

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 11 ani, 2 luni
T: 8 ani, 11 luni

06.04.2011 9:33     citat 

Bebezola...eu n-as pleca 2 luni fara copil...va simti prea brusca plecarea ta...e o perioada fragila pt ea, mai ales ca ai stat zilnic toata ziua cu ea....
eu una n-as pleca decat in conditiile in care as putea s-o duc cu mine...
daca mergeti toti, nu poate tati sau mama ta sa aiba grija de ea cat esti tu la lucru ?

ai grija ce decizie iei, sa nu regreti mai tarziu....niciun job nu e mai important decat echilibrul copilului tau si starea lui de bine...

Ana...welcome...te-a cuprins astenia de primavara pe fond sensibil...sunt zile si zile, unele mai bune altele mai putin...
important e ca ai avut zile bune si ca n-ai dus babydoll-ul degeaba rad sarut trag cu ochiul

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.04.2011 9:45     citat 

buna seara sarut

ana,bine ai revenit sarut

bebe,nici eu nu l-asi lasa pentru 2 luni trist decizia va apartine voua..

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 3 luni

06.04.2011 9:50     citat 

----------
Cayia a scris:
----------

acum chiar ca vorbesti aiurea si pe-alaturi (ceea ce demonstreaza faptul ca TU n-ai imaginatie ca nu poti sa spui decat ce am zis eu mai devreme ca am foarte fericit ca si copiii mici foarte fericit poate ca ai dat direct in mintea lor si-atunci te scuz foarte fericit ) si hai sa-ti dovedesc (ca eu asa fac, vin cu chestii concrete nu ca tine...uite aia si aia nu-i dar nici replica n-ai ca deh...imaginatia-i ioc foarte fericit )
obsesia cayia n-o am..si ne-am prins cu totii ca te-ai luat din nou dupa mine foarte fericit adica ...ma copiezi.. cand eu am zis ca esti obsedata de mine si te-am rugat frumos s-o lasi mai moale
imaginatie am si inca duc sarut daca nu aveam imaginatie...nu eram in vizorul tau la doua zile (cand intri pe site-ul proprietatea mea) si nu ajungea site-ul meu (si ce fac eu implicit) in doua luni asa cum e acum (ca n-ai ce zice de el scot limba ) si nu te rodea pe tine invidia ori de cate ori apaream si ma laudam cu el!
mai vrei argumente? iti stau la dispozitie!

adriana
- pai pe privat cayia stie ca are un maare ignore, asa cum a avut si pe public pana acum, cand chiar a sarit calul (sau mi-a ajuns mie picatura de-a curs din pahar)
si eu chiar vreau s-o lamuresc cu ea, cayia, sa n-o mai am in coada mea cu citat de fiecare data! ca de fapt ea "nu-i obsedata" de mine dar...ma citeaza continuu si-mi citeste fiecare post, intra pe fiecare link pe care-l pun, are timp de toate astea prostit dar..."nu-i obsedata de mine" foarte fericit

adriana ma bucur ca-ti plac materialele! eu am un drag de ele... prostit

sus

ana_348

Copii
M: 15 ani, 8 luni
D: 11 ani, 3 luni

06.04.2011 9:56     citat 

ioneee, ai parul negru? O sa ma fac si eu rosie.

eu la treaba cu 2 luni nu ma pronunt, nu stiu ce as face, ma cred in stare sa fac o chestie de-asta daca mi se pare mie ca merita pe termen lung prostit Desi acum sunt ingrozita de cele 7 zile fara maia...dar in ansamblu trebuie cantarite lucrurile...sunt rele mult mai rele decat treaba asta cu 2 luni.

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
EDUARD CONSTANTIN: 18 ani, 4 luni
DAVID NICOLAE - BEBE TERO=))
10 ani, 9 luni

06.04.2011 10:10     citat 

ana sa pui poze cand te faci rosie foarte fericit
noapte buna fetele!!!!!!!!

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 11 luni
Jacob: 10 ani, 11 luni

06.04.2011 10:13     citat 

Am lipsit un pic si iaca ce va faceti de cap scot limba

Imi sunteti dragi ancuta, narcisa si o sa para bizar dar chiar si caiya foarte fericit ... si imi pare rau cand vad cearta voastra. Eu cred ca totusi avem toate loc aici, ca nu ne placem toate iar e normal. Si in viata reala avem persoane pe care nu le placem nu? Dar ce facem, le ignoram ca altfel ne facem sange rau degeaba trist . Va rog nu va mai certati , e pacat . Eu va admir pe toate pentru ca toate sunteti deosebite in felul vostru, si e normal ca toate aveti defecte si calitati. Eu am invatat pe parcursul ''calatoriei mele'' pe forum cu voi sa va accept pe toate, si chiar daca ne mai contrazicem cateodata imi dau seama ca e normal, pentru ca nu putem gandi toate la fel. Acum sincer ''reclama agresiva'' eu nu vad....a fost un pic la inceput dar acum cand ancuta pune un link cu ce a mai facut nu mi se pare ca isi face reclama ci ne arata ce a mai facut. Iar cine nu vrea nu se uita, da ochii peste cap si trece mai departe foarte fericit . Nu inteleg de ce atatea cuvinte grele pentru ceva care oricum nu are nici o importanta....adica hai sa ne contrazicem/ certam pe ce e bine / rau pentru copiii nostrii nu pentru asa zisa ''reclama'' pe care si-o face cineva sau nu. Parerea mea . Subliniez ca nu va zic ce sa faceti, voi puteti continua daca vreti, e doar parerea mea foarte fericit . Cine mi-a zis oare ca daca taceam filozof ma faceam...parca biencut scot limba ... chiar ca m-am facut filozoafa rad

adriana bestiala fata ta...ochisori superbi sarut

ana bine ai revenit. Te inteleg intr-un fel, e greu cateodata. Sper sa ai puterea sa iti revii cat de curand si sa iei cea mai buna decizie pentru viata ta sarut .

apropo de facut parul...maine imi fac parul...yupyyyy abia astept..nu am mai fost la coafor de ..... 2 ani prostit deci va dati seama ce incantata sunt foarte fericit

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 3 luni

06.04.2011 10:51     citat 

manu ma stii pe mine cu chef de cearta? dar are si omu o limita a bunului simt! eu a zis si mai sus, nu vreau decat sa terminam intr-un fel subiectul, sa tragem o concluzie! sa nu-l reluam iar si iar...de cate ori spun ceva, imediat s-apara cayia si sa vorbeasca aiurea despre mine, despre ce fac...fara sa aiba argument la nimic din ce zice! rad iar eu am ignorat-o pan-acum insa se vede treaba ca nu i-a convenit dar nici acum, observ ca nu are replica la nimic, doar abereaza, vine iar si iar c-aceeasi placa prostit
sa te simti bine la coafor, ca meriti, mami de doi baieti frumosi! sarut

sus

Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 10 luni
Eduard: 11 ani, 1 luna

06.04.2011 11:19     citat 

Deci, nu tin cu nimeni, insa nu am cum sa nu observ caci Cayia chiar umareste f atenta ce posteaza Ancutza. Draga mamica...ai doi copii, da? las-o pe Ancutza cu ale ei si mai povesteste si tu de copilasii tai. Ei merita sa povestesti aici, nu sa faci "observatii" in mod repetat asupra ei. Chiar daca tu razi..si ai impesia ca ne face si noua placere..nu ne face! Nu mai supotam astfel de atacuri! S-a stabilit ca se va scrie pe private orice deranj. Tu, oare, de ce nu vrei sa intelegi asta si sa lasi in liniste forumul asa cum e si asa cum abia s-a calmat? Deci, ma repet, ai doi caopii, ca si mine....eu te cred mai inteleapta...dovedeste-o! trag cu ochiul

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 10 luni
Eduard: 11 ani, 1 luna

06.04.2011 11:22     citat 

Ce sila mi-au provocat toate astea. Narcisa, te rog eu, imi esti simpatica..nu te lua dupa Cayia ochi peste cap

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 17 ani, 1 luna
Casian Radu: 11 ani, 4 luni

06.04.2011 11:30     citat 

Adriana, PREZEEEENT !!!! Eu cred ca bebelina ta va lansa o noua tendinta pe care o vor adopta hair stylistii !

Ati scris ceva, nu gluma...

Ancutza, Cayia.... pace , pace ! Va rog !

Manucrissa have fun la coafor ! Ce freza iti faci ? Te si vopsesti, nu ? Eu chiar azi ,am fost la pensat si in timp ce asteptam sa intru a remarcat coafeza ca mi se vad din nou firele albe.... ca ea ma vopseste si nu am mai fost din decembrie ...

Apropos de pensat, mi-am amintit o perla mai veche de-a lui Bogdan : "Mama, pensionarii sunt cei care penseaza ? "
Si azi a fost super tare ! A avut ceva concurs la scoala, la limba romana , gen test grila si nu a gresit nici un raspuns. Si in seara asta vorbea cu bunica-sa (mama mea) : "Buni, te-am sunat sa ne laudam putin ." rad
Si tot azi o intreaba pe mama ce a primit de ziua ei de la tata . Maica-mea ii spune , apoi Bogdan "Mai bine iti dadea un sarut. " rad La care eu "Dar de unde sti ca nu i-a dat si un sarut ? " si replica lui Bogdan : "Dar saruturile intre batranei sunt dezgustatoare. " rad

Ana, welcome back ! Ce tare e Maia, pleaca in Dubai ! Asta da experienta pt. varsta ei ! De fapt voi unde anume ati fost in Anglia ? La Londra ?

Bebezola , grea decizie....asta depinde de fiecare... ai mei au niste prieteni care si-au crescut ei nepotica. De fapt, fiica lor e plecata in Canada si dupa ce a nascut , cand micuta avea vreo 2-3 luni, au adus-o in Romania si au crescut-o bunicii pana pe la 3 ani. Ea avea mult de invatat , examene de dat -terminase medicina si lucra acolo pe ambulanta, dar ca sa ajunga intr-un spital pe un post mai bun a avut f.mult de invatat -, asa ca o vedea vara, cand veneau in tara. Eu nu stiu daca as fi putut sa fac asa ceva, dar daca tu crezi si simti ca asta va va ajuta pe termen lung si crezi ca esti in stare.... cred ca ti-e foarte greu sa te hotarasti.

Danutzagreierash, ce simpatic e scolarul tau !

Noapte buna !

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani, 5 luni
Victor Adrian: 11 ani

06.04.2011 11:35     citat 

sweety..nu ti-am zis..ce mi-au placut filmuletele tale zambet
hai sa va arat si eu un copchil mare:

in prima poza are fatza de pampalici rad
si in a 2-a.."bine, hai ca zambesc si acu' "
mada..noteaza-i perlele astea ca sunt tari rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: