· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 178
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 178     
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 7 luni

06.04.2011 7:58     citat 

adriana fata, tu ai mai zis ca ioana ta are la spate carlionti dar nu ma asteptam la atatia! surprins e foarte tare! imi place de numa numa cum are parul! si mai ziceai ca n-are par hmm! zambet

danutza rad rad rad

cayia ce sa mai zic...nu-si are nici un fir logic discutia purtata cu tine! eu raspund intrebarilor tale apoi te intreb si eu ceva - si nu numai faza cu intratul pe site, ca stiu ca esti curioasa si de aia intri ca alte motive nu vad, mai sunt si celelalte replici ale mele care au ramas fara raspuns din partea ta - iar tu n-ai ce sa mai zici si inventezi alte subiecte si altele pe care nu esti capabila sa le pui si capat la un moment dat! deci admiti ca nu ai raspunsuri, asa ca...n-are rost sa vorbim alaturi si sa ne-ntelegem vis-a-vis! rogu-te sa-ti vezi de turta ta si las-o pe-a mea, ca parca tot zici ca nu te doare capul de mine si nu te intereseaza dar te contrazici apoi; si cand vezi post scris de mine ignora-l si nu te mai da in stamba ca de obicei! rad

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 7 luni
am nascut deja!

06.04.2011 7:58     citat 

tu nu prea te vezi, doar ashe intr-un colt, dar ai miscarea scenica la tine! foarte fericit foarte fericit

multamim din strafundu' inimii pentru complemente! foarte fericit

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

06.04.2011 8:01     citat 

----------
ancutza_anca a scris:
adriana fata, tu ai mai zis ca ioana ta are la spate carlionti dar nu ma asteptam la atatia! surprins e foarte tare! imi place de numa numa cum are parul! si mai ziceai ca n-are par hmm! zambet

danutza rad rad rad

cayia ce sa mai zic...nu-si are nici un fir logic discutia purtata cu tine! eu raspund intrebarilor tale apoi te intreb si eu ceva - si nu numai faza cu intratul pe site, ca stiu ca esti curioasa si de aia intri ca alte motive nu vad, mai sunt si celelalte replici ale mele care au ramas fara raspuns din partea ta - iar tu n-ai ce sa mai zici si inventezi alte subiecte si altele pe care nu esti capabila sa le pui si capat la un moment dat! deci admiti ca nu ai raspunsuri, asa ca...n-are rost sa vorbim alaturi si sa ne-ntelegem vis-a-vis! rogu-te sa-ti vezi de turta ta si las-o pe-a mea, ca parca tot zici ca nu te doare capul de mine si nu te intereseaza dar te contrazici apoi; si cand vezi post scris de mine ignora-l si nu te mai da in stamba ca de obicei! foarte fericit
----------

sa stii ca ma uitam la pozele de acu 2 luni, 1 luna si mi-am dat seama ca dintr-o data i-a explodat parul! rad rad

restul e cancan! ochi peste cap

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

06.04.2011 8:06     citat 

danutza...fata unde esti tu??? sarut

adriana invidia e maare foarte fericit dar restul e cancan! foarte fericit

sus

Denunta
Cristine

Copii
Cezara-Maria: 15 ani, 10 luni
Mara Sofia: 12 ani, 2 luni

06.04.2011 8:08     citat 

plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
voi v-ati uitat la videoul p care l-am pus eu?
nici n-o ras nimeni, nici nu m-o facut nimeni cu ou si cu otet?

greierash, vezi?, nu ai inteles... copilul a zis bine: DACA... trag cu ochiul e un destept sarut
adriana, ai o scumpete de fata sarut

eu astept o bere... si niste seminte. dieta mea trag cu ochiul

byu, tare mult imi place de tine. nu am timp sa detaliez, dar cu prima ocazie cand am, scriu mai multe zambet

eu am aranjat terasa... inca nu e terminata, dar incepe sa aiba o forma

ma doare in gat trist

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
EDUARD CONSTANTIN: 18 ani, 8 luni
DAVID NICOLAE - BEBE TERO=))
11 ani, 2 luni

06.04.2011 8:14     citat 

pentru care m ati intrebat pe face...asta e de recunoastere

mai sunt 2 video:d

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 16 ani, 1 luna
D: 11 ani, 7 luni

06.04.2011 8:15     citat 

simo baby dolu a functionat perfect.
tre sa fac o pusculita pt de-astea, Macar cu atat sa raman si eu.

din pacate sunt ingrijorata cu mine in continuare, m-am intors parca la toate problemele, cu capul meu prost credeam ca s-au pierdut in neant. Si chiar am momente cand ma tem cu adevarat sa nu o iau razna, imi dau seama cat de fragil e psihicul asta al meu. Si nu am nevoie sa ma certati sau de sfaturi, stiu foarte bine toata teoria. Doar ca nu reusesc sa schimb ce simt oricat de gresit e.

Si fetele mele sunt iar tusitoare tare ochi peste cap ...iar pe maia tre sa o fac bine repede ca pleaca in dubai cu tati saptamana viitoare plang sau sunt foarte trist ...O sa mor de dorul ei.

cristine nu m-am uitat....nu l-am vazut...caut acum...desi tre sa mai incerc sa culc pitica[/b]

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
11 ani, 2 luni

06.04.2011 8:18     citat 

cris eu am ras breeeeeeeeee rad rad rad rad
ancutza daca ai rabdare acum descarc pe cele mai lungi........ foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre danutzagreierash81 la 06.04.2011 8:26, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

06.04.2011 8:18     citat 

cristine eu recunosc ca nu m-am uitat! propun sa-l mai pui o data! jenat dupa cum ai vazut, am avut muulte chestii de clarificat (pe care chiar vreau sa cred ca le-am clarificat si nu se mai tine macar cayia de capu' meu foarte fericit ca ea nu-i constructiva ci din contra)
ai fost harnica si mai ai un pic si te vezi cu ceaiul fierbinte cu miere si lamaie pe terasa invelita pe picioare cu o velintza, citind o carte, aruncand cate-o privire catre fetele jucause si dandu-i un sarut pe obraz sotului btau care-ti aduce ceva sa-ti pui la spate! sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

06.04.2011 8:23     citat 

danutza deci numai la asta nu m-am gandit! esti fenomen sarut

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

06.04.2011 8:32     citat 

----------
Cristine a scris:
plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
voi v-ati uitat la videoul p care l-am pus eu?
nici n-o ras nimeni, nici nu m-o facut nimeni cu ou si cu otet?

greierash, vezi?, nu ai inteles... copilul a zis bine: DACA... trag cu ochiul e un destept sarut
adriana, ai o scumpete de fata sarut

eu astept o bere... si niste seminte. dieta mea trag cu ochiul

byu, tare mult imi place de tine. nu am timp sa detaliez, dar cu prima ocazie cand am, scriu mai multe zambet

eu am aranjat terasa... inca nu e terminata, dar incepe sa aiba o forma

ma doare in gat trist
----------

ba da breeeee! pai de la ala am ajuns la baba nemultumita de viorel violatoru! foarte fericit

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 16 ani, 1 luna
V mic: 10 ani, 11 luni

06.04.2011 8:35     citat 

ai trecut de la obsesia reclamei, la obsesia cayia. nu ma mir, e o chestie de imaginatie. lipsa, evident rad

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

06.04.2011 8:42     citat 

----------
Cayia a scris:
ai trecut de la obsesia reclamei, la obsesia cayia. nu ma mir, e o chestie de imaginatie. lipsa, evident rad
----------

de privat ai auzit??? sau iti speli rufele in public? ochi peste cap

ancutza ti-am vizionat pagina de materiale! imi place ce vad! sunt f colorate si vesele! felicitari! trag cu ochiul

Ultima modificare efectuata de catre mireaadrianaflorina la 06.04.2011 8:45, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
11 ani, 2 luni

06.04.2011 8:43     citat 

breeeee deci video urile s de acum 2 ani abea acum am dat peste ele ...acu nu mai arat asa:) as vrea eu...poate dupa colon help(cand o venii odata ) o sa mai arat asa si io foarte fericit

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

06.04.2011 8:46     citat 

----------
danutzagreierash81 a scris:
breeeee deci video urile s de acum 2 ani abea acum am dat peste ele ...acu nu mai arat asa:) as vrea eu...poate dupa colon help(cand o venii odata ) o sa mai arat asa si io foarte fericit
----------

apropos de colon help! si-a luat si mama, acum astept sa vad rezultatele! sa ne anunti cand te apuci de el, adica dupa ce ajunge! foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: