· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122     
puimihai

24.03.2011 11:55   Povesti cu mame si aspirante zapacite - 122  citat 

capitol anterior

va salut zapacitelor! sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 3 luni

24.03.2011 12:16     citat 

si noi va salutam! sarut
am bucataria plina de fum nervos
am pus o musaca la cuptor si desigur un pic tot a trebuit sa curga din vas....si fuuuuummmmm cat incape...
offff....si bate un vant afara...nu-mi stau geamurile deschise... da'....am musaca la pranz? am!
ralu...multumim de cafelutza! mege cu musaca! rad

sus

Denunta
iva

24.03.2011 1:03     citat 

Pui multumim sarut sarut sarut sarut

Zuza woww ce frumoasa si mare e Theea ...ochii ii sunt la fel de superbi...multumim de poze... si tu arati beton... se pare ca-ti prieste...va pupic pe amandoua... sarut sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 8 luni
cea mica: 10 ani

24.03.2011 1:33     citat 

deci da, m-au sunat de la lucru sa ma duc urgent sa semnez un act aditional de marire de salar... rad surprins
abia acum am ajuns acasa, afara bate vantu de numa numa da bine ca ne-am "plimbarit" vreo 3 ore ..eu cu fiica-mea...mai mult pe jos decat cu autobuzul.vechea poveste.
ralu da f faina rochia!!! trag cu ochiul

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 24 ani
Christian: 12 ani, 4 luni

24.03.2011 2:31     citat 

Salutare, dragelor
Sun si eu p'aci (mai rar, recunosc) dar acum cat doarme baietul tre' sa fac un referat ....bineinteles ca nu puteam fara sa trec si pe la voi (inainte, ca dupa nu stiu daca mai apuc) zambet
Zuzico ..... eu am ramas ultima care am aflat confuz Am ramas surprins .....dar ...nu stiu ce sa zic jenat cred ca iti doresc "sa-ti fie de bine!" si "sa ai parte de multe succesuri , din toate pdv! . Am admirat-o pe Thea , s-a facut o domnisoara mare si tot frumoasa a ramas ( are si cui semana ) trag cu ochiul Va pup!
Crystina .... va pup si pe voi de nu va vedeti. Cam rar pe aici .....dar va inteleg , caci din putinul timp liber tot il scot pe Steff afara . E dulce tare gogosica intre flori !
Eu cand fac musaca si se umple tava de tot, pun tava cuptorului 1/2 cu apa si o pun pe randul de jos , sub tava cu musaca .Pentru a nu-mi stropi cu grasime in cuptor .
Krystine da' ce avatar ti-ai tras foarte fericit chiar e pisi a ta ?! confuz
Pui ....... multam ca te gandesti la mine ..... sunt ok . Chiar daca uneori simt ca imi vine sa o iau razna (din cauza rutinei zilnice si nu apuc sa fac mare lucru in plus) , ma acomodez cu iddea ca eu sunt razna rad mai mult de-atat nu stiu daca se mai poate rad

Nu mai stiu ce voiam sa mai zic, oricum ....voi stiti ca va pupacesc pe toate-toate -IVA - app , FELICITARI pentru putzos !,LUCY , Blackcat, Piperus, Bianca ....si restul ( sa nu uit pe cineva fara intentie!

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

24.03.2011 3:17     citat 

ooo lucy, marire de salariu, ce bine imi suna prostit , felicitari, inseamna ca esti apreciata zambet

tei, salutari si de la noi zambet!

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 3 luni

24.03.2011 6:28     citat 

Tei, multumesc de sfat!! tare bine era sa-mi fi venit ideea inainte...dar voi sti data viitoare! sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

24.03.2011 6:45     citat 

----------
citat:
ooo lucy, marire de salariu, ce bine imi suna , felicitari, inseamna ca esti apreciata
----------

imi inchipui din moment ce eu din august sunt in concediu medical si urmeaza sa stau 2 ani acasa rad prostit bine nu am primit o suma fabuloasa dar oricum salarul era mic asa ca...e bine primita! cool totusi daca stau sa ma gandesc l-au marit cu 8-9% deci tot e ceva, nu? rad socat
(eu oricum nu am de gand sa ma intorc acolo dupa CIC da nu stie nimeni evident scot limba )

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

25.03.2011 8:10     citat 

domne aici eu inchid pravalia eu o deschid dimineata? nu s-a trezit nimeni?

sus

Denunta
iva

25.03.2011 8:16     citat 

Buna dimineata

MMM Lucy multumim de cafelutza azi eu ma duc la medicul de familie pentru bilantul lunar, asa ca va doresc un w-e minunat de pe acum... sarut sarut sarut

Tei
multumim mult... sarut sarut sarut

Pana la urma cred ca ramane Tudor numele si celalalt mei vedem cum vrea sotul sarut sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

25.03.2011 8:37     citat 

tare fain numele!eu la bebe nr 2 nu prea am avut cuvant de spus, fata a ales primul nume (Anya)si al doilea sotul.(Mihaela). mie mi-ar fi placut al dpilea nume sa fie Ilinca sau Miruna dar nu i-a placut sotului (de ce nu stiu...)

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

25.03.2011 10:04     citat 

neata'

multu' de cafeluta lucy sarut

iva, bafta la bilant zambet !

suna bine numele bebeilor vostri sarutsarut !

sus

Denunta
iva

25.03.2011 10:14     citat 

Mada si ai tai au nume frumos... sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

25.03.2011 10:17     citat 

saru'mana jenat sarut

sus

Denunta
puimihai

25.03.2011 10:52     citat 

----------
iva a scris:
Buna dimineata

MMM Lucy multumim de cafelutza azi eu ma duc la medicul de familie pentru bilantul lunar, asa ca va doresc un w-e minunat de pe acum... sarut sarut sarut

Tei
multumim mult... sarut sarut sarut

Pana la urma cred ca ramane Tudor numele si celalalt mei vedem cum vrea sotul sarut sarut sarut
----------

TUDOR (si Ioan) l-ar fi chemat pe BB 2 la mine...numai ca a dat DD si a fost fata zambet sarut sarut

neata si-un pupic la toate! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: