· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 123
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 123     
tei

Copii
Iona: 24 ani, 6 luni
Christian: 12 ani, 11 luni

17.04.2011 2:48     citat 

Multumim pt vesti, Pui. Lucy este in gandurile noastre, la fel si puica sarut
Sa auzim de bine !
si o galerie :

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

17.04.2011 2:53     citat 

Un gand bun, de incurajare se indrepta catre tine, draga noastra Lucy !

Tinem pumnii sarut !

sus

Denunta
puimihai

17.04.2011 3:47     citat 

----------
tei a scris:
Multumim pt vesti, Pui. Lucy este in gandurile noastre, la fel si puica sarut
Sa auzim de bine !
si o galerie :

----------

are nevoie!! sarut
stau cu telefonul in mana si tot asteeeeeeept....... zambet am convenit ca-mi da un bip si-o sun eu...

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 12 ani, 5 luni

17.04.2011 5:13     citat 

Nastere usoara iti doresc si eu Lucy! Sa ai o fetita sanatoasa si frumoasa care sa va aduca numai bucurii foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 12 ani, 5 luni

17.04.2011 5:20     citat 

Oare nu o fi nascut pana acum? sau o fi stoarsa de puteri de la nastere......de n-a dat ea nici un semn....

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

17.04.2011 7:50     citat 

Puiutm mami, ai ceva vesti? Sper ca totul sa fie bine confuz

sus

Denunta
puimihai

17.04.2011 8:28     citat 

La ora 19,30 am primit ultimul mesaj si inca nu nascuse...era stoarsa trist citez: "...colul este f.tare,nu cedeaza, mi-a administrat 2 doze de oxitocina(...)sper sa reusesc(...)" ....
i-am mai trimis si eu 2 mes...si nu mai am curaj s-o deranjez...astept cuminte sa-mi dea ea un semn. sper din tot sufletul ca este bine si poate se odihneste.....

**EDIT:
LUCY A NASCUT! FELICITARI!!!!!!ANYA-MIHAELA FACE NANI IN PATUC zambet

sus

Denunta
iva

18.04.2011 7:55     citat 

Felicitariii Lucy wow deci in w-e nu? Doamne ce ma bucur...sa fiti sanatosi toti si numai bucurii sarut sarut sarut

Pui multumim mult ca ai stat cu sufletul la gura sarut sarut sarut

sus

Denunta
Krystyne

18.04.2011 8:09     citat 

buna dimineata la fetele mele zapa...

in primul rand spun si aici
Felicitari Lucy. va pup dulce si recuperare grabnica

eu sunt intre 2 ape...parca nimic nu mai iese asa cum trebuie....va citesc dar parca nu am puterea sa mai scriu

va pupacesc dulce dulce pe toate

sus

Denunta
puimihai

18.04.2011 9:27     citat 

Neata!
Stiri despre Lucy : se simte putin mai bine azi, inca nu grozav...asa cum va spuneam a trebuit sa recurga la operatie ceea ce nu este placut, dar este optimista (asa simt eu din glas) si abia asteapta s-o mute in salon , s-o vada pe Anya....S-a bucurat sa auda ca atatea persoane o felicita si va multumeste cu tot sufletul! Conteaza enorm sa stii ca exista oameni care se gandesc cu drag la tine zambet

Krystyne, cred ca te inteleg...iti doresc puterea sa depasesti supararile zambet

Va pup zapacitelor, fug la treaba si PROMIT ca revin! foarte fericit

Uitam: cafeaua, calda!!!

sus

Denunta
iva

18.04.2011 12:35     citat 

Pui multumim din suflet pentru ca ne-ai tinut la curent... Lucy te cred ca e greu dupa operatie, de aceea as vrea si eu mai degraba sa nasc natural, dar daca trebuie trebuie...asteptam sa vi cu vesti si poze frumoase sarut sarut sarut

Cat despre cafeluta arata asa de bine... mmm... sarut sarut sarut

Krys... te asteptam pe aici cand poti ne bucuram cand vedem mesajele de la tine sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

18.04.2011 2:10     citat 

Vremea mi-a jucat feste toata ziua...deci plimbarea a fost. f.f.scurta multumita unui vant zgubilitic rau....nu ma plang insa, am treaba suficienta "indoors"....da' nush de unde sa mai fac rost de chef, c-am ramas in pana prostit confuz
azi am mai primit o veste...mai putin placuta(chiar deloc de fapt) ...evident ca e vb de un deces..........imi pare rau de persoana, mi-as fi dorit sa pot fi aproape, dar e imposibil.....
Viata...................

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

18.04.2011 2:42     citat 

Recunosc ca Lucy m-a luat prin surprindere. O stiam gravida, dar nu si ca trebuie sa nasca acum rad jenat . Felicitari!
Buna! rad
Ce facE fetele?
Eu smotruiesc pana o sa albesc de tot!
Va pup!

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 15 ani, 9 luni
D-P: 8 ani, 10 luni

18.04.2011 2:59     citat 

----------
BlackCat a scris:
Recunosc ca Lucy m-a luat prin surprindere. O stiam gravida, dar nu si ca trebuie sa nasca acum rad jenat . Felicitari!
Buna! foarte fericit
Ce facE fetele?
Eu smotruiesc pana o sa albesc de tot!
Va pup!
----------

fataaa, te-am strigat de am ragusit...in camera c.e.a.l.a.l.t.a! jenat jenat jenat jenat

bine ca esti ok, asa, pune osul la treaba, munca n-a omorat pi nimeni!!!
sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

18.04.2011 3:00     citat 

Pisinoire, eu ma intrebam daca nu cumva vrea s-o marite direct din burta si tu habar n-aveai ca-i "purtatoare"?!? rad foarte fericit rad
Bine ai revenit ( dintre nori) la noi foarte fericit si poate ne onorezi cu prezenta matalutza mai des! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: