· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 123
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 123     
puimihai

06.04.2011 2:30   Povesti cu mame si aspirante zapacite - 123  citat 

capitol anterior

pup zapacitele sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 4 luni
Christian: 11 ani, 9 luni

06.04.2011 2:44     citat 

Multumim, Pui!
Si eu va pupacesc , tre' sa ies zambet

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 9 ani, 10 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 7 luni

06.04.2011 6:53     citat 

ca sa nu-mi stric "reputatiunea" de zapacita...am postat la celalalt capitol prostit

----------
ralu-mada a scris:
coucou

iva, aici mi's...arata super cafeaua , cred ca este delicioasa !

o zi buna dragelor sarut
----------

tin sa-ti reamintesc ca esti in Franta si acolo cucu face" avec-avec" scot limba rad rad

teiuleeeee....ce superbaiat ai tu acolo! si ce frezat e! sta sa-i piepteni coditza? zambet
dragutz mai e! sarut

io...ca o desteapta ce ma aflu...mi-am virusat lap-troaca... folosesc computerul de 'spe ani...si mi-am gasit sa deschid un email dubios prostit ...unde m-oi fi gandit nu stiu!...asa ca am fost buna de plata!
noroc ca nu au apucat sa-mi strice "viermii" mare lucru...adica nu am pierdut pozele-filmuletele...

lucy...Nastere usoara, dragutza! la cat de des intru eu...sa nu te" scap" sarut

merg sa "baiesc" o fetitza cantareatza...ce glas mai are! ochi peste cap sarut

pupicei...si multumesc inca o data pentru urari!

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 9 ani, 10 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 7 luni

06.04.2011 6:55     citat 

ce fain e mesajul meu rad
am dat copy- paste si emoticoanele s-au transformat in cuvinte cool

sus

Denunta
tei

Copii

06.04.2011 9:27     citat 

----------
cry_styna a scris:

merg sa "baiesc" o fetitza cantareatza...ce glas mai are! ochi peste cap sarut
----------

Poate isi pregateste corzile vocale pentru cand va fi mai mare scot limba o fi vreo soprana in devenire foarte fericit
Multumesc, Cry ....da, sta la pieptanat trag cu ochiul dar mai ales la parfumat rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 1 luna
cea mica: 9 ani, 5 luni

07.04.2011 6:54     citat 

neata tuturor
tei baiatul tau iti seamana leit! sarut ce codita are el.,. trag cu ochiul sarut ii place sa aiba codita? fiica-mea e fixata pe parul lung vrea s ail aiba pana la calcaie.(si nu renunta la ideea asta deja de vreun an de zile o are)
nu dau cafea ca inca sunt la micul dejun..dupa aia trec la cafea..
azi ma duc in oras sa imi cumpar o planta si 2 ghivece...ca ieri mi-am mai luat o planta dar nu am mai ajuns la magazinul cu ghivece care imi place mie scot limba
cry_styna sarut

sus

Denunta
iva

07.04.2011 7:25     citat 

Buna dimineata

wow ce baiat superb am vazut eu Tei... mie imi placea mai mult netuns rad rad rad rad si cum zice Lucy seamana cu tine...oare si al meu o sa semene cu mine? foarte fericit

Pui sarumana pentru capitol...sunt cam distrata in ultimul timp rad

Cry si eu am patit ca am deschis un asemenea mail si a mers la toata lista de mess. si ma injura lumea...de atunci stau cuminte sarut sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

07.04.2011 8:05     citat 

daca vreti sa va binedispuneti de dimineata....asta pe mine ma binedispune foarte fericit
ca si asa e vreme urata afara si cica tot asa va fi zilele astea

http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAc...ure=fvwrel

sus

Denunta
puimihai

07.04.2011 8:10     citat 

Neata si de la mine!
azi trebuie sa fiu in verva...vrand -nevrand...ca am lasat cam multe "in urma" desi nu e zi in care sa nu prestez ceva si totusi....stau si ma gandesc cum puii mei reuseam cand mergeam la servici de la 6,30 dimi>16-17 etc seara....si totusi le faceam pe toate...ce-i drept noaptea era mai mult pt treaba decat pt dormit prostit una peste alta ma enervez singura ca n-am chef si trebuie ochi peste cap
Tzuc zapacitele! sarut

sus

Denunta
iva

07.04.2011 9:15     citat 

nici eu n-am chef... si trebuie... foarte fericit

sus

Denunta
tei

Copii

07.04.2011 12:32     citat 

nici eu n-am chef ....si trebuie foarte fericit
Pui ..... suntem cu tine - facem vreo 20 maini si terminam treaba in 10 min .

Aaaa, neata !
Multam, dragelor sarut , ce-mi creste inima cand aud ca seamana cu mine foarte fericit , dar ...ochii , nasul, gura - sunt ale sotului , ochii sunt copie la indigo ai socrului meu .
Dar da, seamana si cu mine foarte fericit ,
Iva si mie imi placea mai mult cu plete rad daca ar fi fost doar dupa mine i-as fi facut o freza cu plete jenat dar ..... transpira foarte tare in zona capului , mai ales in somn si , pentru binele lui , am preferat asa . Zona unde transpira e tuns cu 1 (mai putin fruntea) rad rad rad

Lucy .... sarut ...imi aminteste de vremurile tineretii cand eu si sotul eram niste "destrabalati" la petreceri jenat se facea spatiu liber in jurul nostru foarte fericit
plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist de ce numai e asa ?! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Ai terminat cu mobila ? Esti multumita de rezultat?!

sus

Denunta
iva

07.04.2011 12:58     citat 

Teeeeiii nu stiu de ce nu mai e ca in tinerete... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist cand ne pupaceam des, ieseam, etc. etc. etc... rad rad rad

Cat despre tuns asa e si vine si vara si transpira saracutul mai tare... la fete ce sa le facem...a mea vrea parul lung de printese rad rad rad si ca si la Barbie rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

07.04.2011 12:58     citat 

da am cam terminat cu mobila...mai am inca niste detalii de pus la punct pana sa fie totul gata...eu sunt foarte multumita, dar astept sa fie totul gata ca sa se imbine frumos...acuma am achiziotionat 2 plante, mai urmeaza niste obiecte de decor pe mobila (ca sunt goale rafturile), etc.dar pretentioasa cum sunt, o sa dureze si asta fiindca nu cumpar ceva ce nu imi place numai asa ca sa fie ceva pe raft. scot limba vreau sa inramez niste poze si asa...dar nu e nimic urgent. zambet
ieri am luat un suport de flori , am luat cum am spus 2 plante micute si azi am luat 2 ghivece pt plantele cu pricina (si mama cat am stat pana le-am ales prostit ...tipic mie nu degeaba sunt balanta... ochi peste cap dar in fond e o placere e ca un puzzle pt mine sa decorez casa... scot limba
am scos fata d ela gradi, azi mai repede, am mancat bine (a gatit sotul aseara un gulas ...mama mama rad )....si cam asta a fost activitatea pe azi.in rest odihna.

sus

Denunta
tei

Copii

07.04.2011 1:24     citat 

Iva, sotul meu nu era prea pupacios ... jenat ma pupa (saruta) rar si , mai ales, sa nu ne vada nimeni rad . In schimb , acum .....a imbatranit rad e mult mai pupacios ca inainte, si nici nu tine cont daca ne vede cineva sau nu rad

La fetite eu zic ca e mult mai frumos si mai simplu foarte fericit din experienta vorbesc (acum, na, depinde si de copil) . Em a avut parul lung , nu am tuns-o niciodata scurt pana in cls a 5-a . Vara avea numai codite si cel mai des erau si impletite. Imi placea sa ii fac diverse modele din impletituri , am mai spus pe aici, parca ...... deci , parul ei era in jurul capului, sus , si ceafa goala -vara! Asa cum am zis, depinde si de copil, Em statea cuminte, in fundulet, ii puneam intre picioare cutia cu elastice si clame (zeci ) si statea cuminte pana o terminam. Dar , nu avea acces la ele decat cand o impleteam, cred ca de asta statea cuminte atunci si era multumita ca le primeste foarte fericit. Sa mai zic si ca erau zile cand o puneam sa stea lungita pe pat , cu capul la marginea patului si putin aplecat in jos , elasticele pe covor, astfel incat eu sa ii pot impleti (cu model) parul de la ceafa ?! Dar nu spun ce satisfactie avea cand se privea in oglinda, dar mai ales cand se intalnea cu cineva pe strada si o admira mirat...cum de a stat ?!?! !!!!!
La baieti ... nu-i pot face codite, deci singura alternativa e tunsul !

Ooooo, ai facut ceva, Lucy! Ti-ajunge, mai ia o pauza ! Odihneste-te acum!

sus

Denunta
iva

07.04.2011 1:31     citat 

Tei eu am avut parul lung de cand ma stiu nimai acum m-am tuns asa ca stiu cu e sa stai cu capul in jos la impletit pana in vf. capului rad rad rad si eu cand am timp ii impletesc codite Anei de sus pana jos cate doua, numai ca dimineata e tare greu mai ales acum cu ora asta sa ne trezim un pic mai devreme, saracuta sta la pieptanat ca i-am zis ca numai asa creste parul lung rad asa ma prostea si mama cand eram mica rad no bine a mea ar vrea cred sa fie si blonda ca Barbie... dar nu se poate cel putin pentru moment rad rad Te pupic sarut sarut sarut

Lucy felicitari pentru harnicia ta... acum stau cu burta in sus si ma distrez de miscarile bebelului de gaza rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: