· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Copiii >Toate varstele > Copiii spun lucruri trasnite
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
subiect nou  raspunde
autor Copiii spun lucruri trasnite     
marypoppins_2

30.03.2006 9:39     citat 

----------
lorrelay a scris:
Tot Costin, pe la 2,5 - 3 ani. Se intrerupsese curentul. Parintii disperati ca nu gaseau nici o lanterna, chibrit etc Intr-un final gasesc o lumanare, o aprind iar Costin incepe sa cante: Multi ani tlaiasca, multi ani tlaiasca
----------

rad rad rad rad rad

sus

Denunta
smama

Copii
MARTA SOFIA: 14 ani, 4 luni
MARCU SORIN: 10 ani, 3 luni

31.03.2006 10:31     citat 

Fetitza mea mica de 2.5 luni. Vine finul meu de 8 ani in vizita si ramine sa ii facem baie. Dupa ce scoatem copila din cadita si incepem sa o ungem cu crema si sa o masam el face afirmatia: 'hehe.. ce tzite mici are ca de furnica mare'.

sus

Denunta
lili02

Copii
Bogdan: 21 ani, 6 luni
Carmen: 13 ani, 8 luni

31.03.2006 7:15     citat 

Perlele baiatului meu cand eram gravida cu fetita:
I-am spus de la inceput ca o sa aiba un fratior sau o surioara si ma intreaba nerabdator cand ma duc la doctor sa-l scuip.
Dupa ce am nascut si am venit acasa,in primele momente se uita fix la mine si imi spune serios"nu ai ramas cu gura mare".
Alte perle cu animale,Bogdan fiind un copil care a crescut cu Animal Planet si National Geografic.Mergem la tara si se aud in curtea vecina niste gaste si il intreb ce pasari sunt si el imi raspune serios --flamingo.Dupa aceea vede niste curcani infoiati si ne intreaba de unde am luat paunii.Baiatul meu cunoaste doar pasari si animale exotice cu astea de pe la noi nu le are.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: