· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Grupul de sprijin si ridicat moralul - 4
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Grupul de sprijin si ridicat moralul - 4     
puimihai

23.03.2011 10:50   Grupul de sprijin si ridicat moralul - 4  citat 

geneza, cap.1
cap.2, cap.3
Scurt istoric (pentru a sti participantele la ce sa se astepte):
Loc de batut campii voioase
Loc in care unele cauta alinarea, altele sa-si descarce nervii....sau altfel spus:
Loc de dat cu capul

N-are sens sa fac listutza pentru ca aici intra oricine are ceva de spus cu privire la tema zambet

Hai, spor la vorbareala sageata

Uploaded with ImageShack.us

sus

Denunta
puimihai

23.03.2011 10:52     citat 

azi va pup din mers zambet
vine sor-mea cea mai draga in vizita (scurta trist ) si ma pregatesc zambet
imbratisez lumile toate(azi sunt fericita) rad

sus

Denunta
lord_lesy

Copii
B. A. E.: 14 ani, 2 luni
Denis Costin: 7 ani, 6 luni

23.03.2011 11:02     citat 

Multumim pui, distractie placuta cu sora. sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

23.03.2011 11:06     citat 

multumim puiut
o zi buna si have fun sarut !

sus

Denunta
Ioana_Leka

Copii
Noel: 3 ani, 11 luni
Amina - Un copil cautat de 8 ani!
5 ani, 11 luni
am nascut deja!

23.03.2011 2:51     citat 

Buna fetelor !!!

Pui sa te simti bine cu sora ta,ce bine cand ai o sora,eu sunt singura la parinti,tare rau mai e cand esti singur.Sa ne povesteti cum ai petrecut cu sora ta.Sta departe de tine,nu ai mai vazut-o de mult?Pupiceii.

Ralu-mada sa stii ca ieri sarbatoarea asta la musulmani se numeste NERVUZ si in aceasta zi trebuie sa se faca sange in casa oricarui om,adica sa se taie orice animal,mic,mare,fiecare ce are.Eu i-am sunat si le-am zis ce sa aduc eu,am zis am o pisica daca e buna, surprins surprins ,au zis ca nu e buna aia, rad rad rad .Asa ca am luat un iepure,iei aveau carne de vita si ne-am distrat aseara.Multumesc de intrebare.Pupici.

Fetelor,voi care sunteti in tara va rog sa ma sfauiti si pe mine,eu vin acasa pt 2 saptamani acum de Paste,si vreau sa imi schimb culoarea la par,eu sunt castaniu inchis,aproape negru la culoare,il am lung pana jos unde se inchide sutienul si vreau sa mi-l fac ca in poza asta mai jos.Cam cat ma costa ziceti voi?Cum sa cer sa ma faca asa,in modelul asta?Ce culoare e?Trebuie sa ma decoloreze complet,asa e?Deoarece al meu tot inchis,va rog sa ma sfatuiti voi.Multumesc la voi toate.Pupici de la mine.

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

23.03.2011 3:19     citat 

aoleu ioana, mai bine nu intrebam de sarbatoare ochi peste cap
ma bucur ca te-ai simtit bine sarut

faina culoarea, las fetele din ro sa raspunda sarut

sus

Denunta
lord_lesy

Copii

23.03.2011 3:31     citat 

Ioana asta nu e o "culoare" fata este vopsita saten coniac si are suvite din cate vad eu unele albe si unele blond auriu.
Ca sa iesi asa ar trebui sa ai printata poza si sa o arati la coafor ca degeaba descrii insa nu imi imaginez cum iti va sta fara bucle.
In plus tu ai fata rotunda nu ovala in fine, vezi ca exista un program pe net in care pui poza ta si te joci cu diverse coafuri. Cosmopolitan parca aveam eu demult dar sunt si altele.
Nu este nevoie sa te decoloreze. Eu am fost ceva de genul si au folosit doar vopsea profesionala fara pudra de decolorare. Pana la urma ce nuanta prinde aia e ce conteaza ca e usor mai inchis efectul va fi tot ala.
Ca si pret un vopsit la lungimea ta de par e cam - 2 tuburi de vopsea minim 3 daca e foarte des si se schimba radical nuanta- cam 150 lei plus suvitele 100 deci in jur de 250-300 lei
Acuma nah depinde si de salon.

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 11 ani, 6 luni
am nascut deja!

23.03.2011 4:43     citat 

off, n-am mai primit notificari trist

sus

Denunta
lord_lesy

Copii

23.03.2011 4:54     citat 

Se mai intampla. noi scriem cam zilnic ceva asa ca e mai sigur sa intri sa verifici sarut
Ce mai faceti voi?
Astia anunta ca zilele astea o sa avem un cutrem de magnitudine redusa dar pe care il vom simti. trist

sus

Denunta
puimihai

23.03.2011 4:55     citat 

----------
lord_lesy a scris:

Astia anunta ca zilele astea o sa avem un cutrem de magnitudine redusa dar pe care il vom simti. trist
----------

NUP, nu vine exclamatie
semnat,
Mama omida alias Ciresica foarte fericit

sus

Denunta
Ioana_Leka

Copii
Noel: 3 ani, 11 luni
Amina - Un copil cautat de 8 ani!
5 ani, 11 luni
am nascut deja!

24.03.2011 9:16     citat 

Buna dimineata domnitele meleeee

Lord saru mana ca mi-ai raspuns,asa o sa fac o sa scot poza si o sa merg cu ea in mana,aici am intrebat si ma ajunge 150 de euro,am zis poate in tara e nitel mai ieftin.Eu nu vreau sa tin parul asa in forma aia,eu vreau doar culoarea,nu stiu ce culoare m-ar avantaja pe mine,vreau sa-mi schimb look-ul,ori sa ma tund,ori sa mi-l vopsesc,si nu stiu cum.Am parul ondulat eu tot,dar din cauza ca e exagerat de des(tipa asta de aici din Italia la care ma duc tot timpul imi zice,tu ai 3 capuri in 1,asa mult parrrr, rad )Al meu fiind foarte des,incepe sa se lase mult si,am ajuns ca jumatate din par sa-l am intins,cel de la radacina pana la jumatate,si restul pana jos e cret cret super ondulat,si trebuie sa-i dau un contur,m-am saturat sa-l tin 24 de ore pe zi in coada,deoarece ce imi atinge fata,am alergie,si nu pot sta la fiecare secunda sa mi-l dau din ochi,si uite asa sufar eu de atatia ani cu parul,nu am ajuns sa-mi gasesc o frizura care sa-mi placa si sa ma prinda bine.Pupici draguta mea.

Ralu-mada nu e nici o problema,ai facut bine ca m-ai intrebat ,m-am simtit bine,multumesc.Si mie imi place culoarea multttt,acum sper sa-mi stea bine,nu ca sa ma vopsesc dimineata si dupa amiaza sa ma duc sa-mi torn singura in cap un tub de negru ca sa nu se mai vada.Pupicei.

Pui pardon mama omida esti chiar tu? surprins Ma inchin in fata ta nervos ,pe naiba,eu ma inchin la Dumnezeu rad .Ce imi zici tu mie peste cati zeci de ani voi avea un copil? scot limba Te pupa Ioana,si glumeam.

Restul fetelor ce se intampla pe aici?Tania ce ne zici mamica?Noutati?Nu ai mai intrat,ai mai facut testul ala?Asteptam cu sufletul la gura.

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

24.03.2011 10:17     citat 

ioana sarut

neata si de la noi !foarte fericit

o zi faina voua, tuturor sarut !

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 11 ani, 6 luni
am nascut deja!

24.03.2011 10:47     citat 

----------
lord_lesy a scris:
Se mai intampla. noi scriem cam zilnic ceva asa ca e mai sigur sa intri sa verifici sarut
Ce mai faceti voi?

----------

am crezut ca nu s-a mai scris...
ce sa facem, suntem bine.. ne-a mai trecut raceala, mai luam putin siropel de tuse si mai facem 2 zile aerosoli sa fim siguri ca am scapat de tot....
azi e soare si frumos dar mi-e tare somn... trist m-am culcat tarziu...

sus

Denunta
puimihai

24.03.2011 12:20     citat 

----------
Connie_drg a scris:

am crezut ca nu s-a mai scris...
.
----------

cum sa nu scriem fata?! zilnic dam din burice(ale degetelor evident, numai la prostii ti-e capul foarte fericit ) zambet

blande salutari dragutzelor!
Mama Omida este in concediu, dar mi-a lasat vorba sa va transmit ca:
1. nu vine cutremurul!
2. Vine primavara!!!
3. copiii vin cand sufletul si trupul sunt la unison!
Va pupa Ciresica prostit foarte fericit

sus

Denunta
lord_lesy

Copii

24.03.2011 12:58     citat 

o ce bine e sa mai si mananci... azi am fost prin sectii asa ca acum am intrat sa mananc si eu ...
E foarte frumos afara si pe aici.
Vreau in parc nu vreau la munca plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist da sa primesc salariu rad rad nervos

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: