· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Concursuri parinti.com > Concurs Biofloran
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Concurs Biofloran     
acord

24.05.2011 2:09     citat 

BIOFLORAN este o combinatie de 5 tipuri de bacterii probiotice si un prebiotic(inulina-un extras din radacina de cicoare),ce inglobeaza efectele favorabile ale fermentilor lactici si a bifidobacteriilor asupra sanatatii tubului digestiv.

sus

Denunta
puicutza

24.05.2011 8:50     citat 

BIOFLORAN este o combinatie de 5 tipuri de bacterii probiotice si un prebiotic (inulina - extras din radacina de cicoare), ce inglobeaza efectele favorabile ale fermentilor lactici si a bifidobacteriilor asupra sanatatii tubului digestiv zambet

sus

Denunta
ciresica47

24.05.2011 8:53     citat 

BIOFLORAN este o combinatie de 5 tipuri de bacterii probiotice si un prebiotic(inulina-un extras din radacina de cicoare),ce inglobeaza efectele favorabile ale fermentilor lactici si a bifidobacteriilor asupra sanatatii tubului digestiv.

sus

Denunta
manola_silsil

25.05.2011 7:23     citat 

sus

Denunta
frincuilia

25.05.2011 7:26     citat 

sus

Denunta
rsoniaca

25.05.2011 7:29     citat 

sus

Denunta
oana1506

25.05.2011 9:16   pentru concurs  citat 

BIOFLORAN este o combinatie de 5 tipuri de bacterii probiotice si un prebiotic (inulina - extras din radacina de cicoare), ce inglobeaza efectele favorabile ale fermentilor lactici si a bifidobacteriilor asupra sanatatii tubului digestiv.

sus

Denunta
fulgishoor

25.05.2011 9:38     citat 

BIOFLORAN este o combinatie de 5 tipuri de bacterii probiotice si un prebiotic (inulina - extras din radacina de cicoare), ce inglobeaza efectele favorabile ale fermentilor lactici si a bifidobacteriilor asupra sanatatii tubului digestiv.

sus

Denunta
two4fly

25.05.2011 9:40     citat 

sus

Denunta
admin

26.05.2011 4:36     citat 

Cei 8 castigatori !

Flory24
mare_melisa
swetty85
allexinnoalexys
ama08
edy_nicolaie2011
hermine
gaby2007

Felicitari !
Va rog sa imi trimiteti un mesaj privat ( titlul mesajului : castigator concurs Biofloran ) in care sa imi precizati nume complet, adresa completa inclusiv cod postal, nr de telefon, email.
Multumesc.

Multumim de asemenea tuturor participantilor!

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 13 ani

26.05.2011 8:40     citat 

Multumesc tare mult,mi-ati facut o surpriza foarte frumoasa!
Felicitari tuturor castigatorilor! zambet

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

26.05.2011 8:45     citat 

Felicitari!!

sus

Denunta
bebemyc

Copii
Cristian : 15 ani, 3 luni
Elena, Alin si Andrei - tripleti
11 ani, 2 luni
Andrada: 17 ani, 1 luna

26.05.2011 8:52     citat 

sarut felicitari mamicilor!!!

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 10 luni

26.05.2011 9:33     citat 

yupiiiii, nu-mi vine sa cred!!!! multumim frumos sarut sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 10 luni
Luca Daniel: 11 ani

26.05.2011 1:14     citat 

Felicitari fetelor zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: