· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2007 > Buburuzele verii 2007 sarbatoresc!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Buburuzele verii 2007 sarbatoresc!     
vioelena

07.06.2011 8:19     citat 

Buna, dragele mele! Ce mai faceti? Nu am mai putut intra aici pt ca imi uitasem parola si nu primeam alta...pt asta ii multumesc mult lui Bubu sarut sarut sarut
Eu am inceput munca de vreo doua luni aproape...imi place mult ceea ce fac, am niste colegi super...numai ca remuneratia si respectul pt angajati lasa de dorit....in fine...
Picii sunt bine, Ed se pregateste pt serbare, Timi e o zapacita mica...sunt tare dulci amandoi, nu se mai dezlipesc de mine cand vin seara acasa sarut sarut

Daci, draga mea, imi pare atat de rau ca treceti prin asta. Doamne ajuta sa fie bine. ma rog pt voi si pt micuta Anduta!!
Ce mai spun doctorii? Ce urmeaza sa faceti?
Offf, trebuie sa fie tare greu....
si Ed are niste galme (vreo trei) in spatele capului, jos...multa vreme mi-am facut griji, chiar se simt la atingere...dar dr a la o raceala netratata...sau polipi..

Anca, ce frumosi sunteti! Arati super, super!!!

Any, si tu, ca de obicei, esti intr-o forma de invidiat! Iar picii tai cu ochii albastri sunt superbi!

Bubu, ce imi plac pozele pe care le faceti. Mereu le admir!! Au crescut atat de mult copilasii, nu imi vine sa cred...parca ieri spuneai ca ai ramas iar insarcinata...pup micutii tai frumosi sarut

O sa va mai pun si niste poze...am unele mai recente pe fb.

Hai va pup si aveti grija de voi! Trebuie sa fug la birou....cica e criza..dar cumpara lumea pachete de vacanta intr-o veselie foarte fericit

sus

Denunta
nicolici3

Copii
Raluca-Ioana: 25 ani, 2 luni
Vlad-Ionut: 15 ani, 1 luna

07.06.2011 8:51     citat 

Salutare!!! Am fost destul de ocupata zilele astea si nu am apucat sa intru pe net.

Va multumesc ptr. urari zambet sarut Am fata mare acum ...cu buletin rad rad

Any , sunteti minunati . Superba poza!!! sarut sarut sarut Tu ca de obicei arati fenomenal trag cu ochiul
Anka, sunteti frumosi toti. O familie frumoasa si sa va tine D-zeu sanatosi si fara probleme sarut
Bubu , ca de obicei superbe poze sarut sarut sarut
Lucy, o sa treaca si perioada de stres. Acum e greu...mai ales cand sunt mititei amandoi . La mine baza a multe ori rad ea facea curat, mai statea cu Vlady sa ma odihnesc eu ....ca in baza sotului meu....... ochi peste cap
Daci , fruntea sus si mult curaj . D-zeu sa va ajute. Imi pare rau de matusa ta . D-zeu s-o odihneasca!
Vio, Eleonida...va pup sarut sarut sarut

Noi in rest bine. Vineri avem serbarea la gradi si invatam de zor poeziile..Inca nu am apucat sa mergem la plaja, chiar daca aici e cald de mori.Avem timp o vara intreaga.
Sambata am sarbatorit-o pe Ralu. Au venit multi colegi de clasa si sper ca s-au distrat. a acasa rad rad , ca poate am treaba si ma retine prostit I-am lasat in casa sa se distreze, sa nu se simta stingheri de prezenta mea si am stat in curte cu niste prieteni.Ce sa fac...mi-am ascultat copilul rad rad O sa pun si cateva poze cand o sa le descarc.
Pe Vlady l-am trimis la mama si l-am adus numai la tort....sa nu le strice petrecerea. scot limba

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 15 ani
cea mica: 11 ani, 4 luni

07.06.2011 3:18     citat 

vioelena ma bucur ca iti place la munca.sa ne pui poze cu picii tai.
nico f bine ca i-ai lasat pe ei sa se distreze..are 14 ani, e domnisoara de acum foarte fericit trag cu ochiul noi avem zile mai usoare sau mai grele..refuz sa o chem pe mama sau altcineva in ajutor fiindca imi place sa imi fac treaba singura in casa (nu doar ca imi place, chiar am o fixatie cu asta. jenat scot limba ) si in plus de multe ori persoanele din jur ma critica sau ma streseaza f mult pe anumite teme (de ex mi-am auzit-o deja de zeci de ori de ce nu ii dau fetei ceai , eu alaptez exclusiv ... si nimeni nu pricepe de ce sunt eu capoasa si nu vreau sa ii dau fetei ceai -desi le-am explicat cu frumos ca si pediatrul fetei a reprosuri si sfaturi de 2 lei sunt satula sa aud, de barfe iar nu am chef asa ca prefer sa fiu singura si sa fac ce pot cum pot si sa am liniste cat de cat. scot limba nu stiu cata logica are ce am scris dar in fine. acuma sotul a cred ca ies cu fetele afara putin desi e inca destul de cald dar mi-e frica sa nu ploua ca zilnic asa se intampla spre seara ploua si in plus seara nu prea apuc sa ies, fetele se culca devreme pe la 21 dorm asa ca trebuie sa incep pe la 7 ritualul cu cina, baie la amandoua, citit poveste samd. scot limba
va pup pe toate va pun si o poza cu galusca cea mica

sus

Denunta
anka-mario

Copii
mario florin: 15 ani, 1 luna
Sara Maria: 11 ani, 9 luni

07.06.2011 10:04     citat 

Da Lucy si eu la fel pateam, pana la 6 luni m-au zapacit de ce nu ii dau fetei sa manance ca nu se satura, si fata luase foarte bine in greutate.........dar nu a intrebe daca am nevoie de ajutor, daca sunt obosita, doar restul lumii nu mai poate, eu mai pot..........asa ca prefer singura sa mi le fac trag cu ochiul si eu sunt obsedata sa am toate lucrurile cum vreau eu, sa stiu de unde le iau prostit
O scumpa mica ai...........sa fie sanatoasa.

Noi am inceput cu antibioticul, tuseste si haraie rau, facem inhalatii cu ventolin, de fapt ne chinuim si i-am zis dr ca nu poate fata sa inhaleze si sa iau un ap. pt aerosoli doar sa imi spuna el solutiile si concentratia............dar m-a daca fata nu e bine atunci poate am si eu un cuvant foarte fericit

sus

Denunta
anema

Copii
Alessia-Maria: 15 ani
David Gabriel: 11 ani, 10 luni

08.06.2011 9:44     citat 

Lucy ce frumusete mica ai tu sarut sarut
Anka multa sanatate la pui!

sus

Denunta
nicolici3

Copii

08.06.2011 12:49     citat 

E frumoasa foc Anya! Atat de mica si atat de zambareata! sarut sarut
Anka , sanatate multa! sarut

Cateva poze de la ziua Ralucai zambet

sus

Denunta
anema

Copii

08.06.2011 2:46     citat 

Nico ce frumoase sunteti si ce mare s-a sa fie sanatoasa, norocoasa si fericita zambet
P.S. Ai idee ce distanta este intre Eforie Nord si Jupiter?

sus

Denunta
antoniav

Copii
VICTOR ANDREI: 15 ani
DRAGOS IOAN: 12 ani, 1 luna

09.06.2011 9:01     citat 

Mami andra26, scuze de intarzierea mare!
LA MULTI ANI! SA FII SANATOASA si FERICITA!

sus

Denunta
antoniav

Copii
VICTOR ANDREI: 15 ani
DRAGOS IOAN: 12 ani, 1 luna

09.06.2011 9:07     citat 

V-am vazut pozicile, aveti copii frumosi! Sa va traiasca! Sa fie sanatosi!

Dragos are 4 dintisori si inca il mai necajesc cei care trebuie sa-i iasa. foarte fericit
Au avut febra, ultima oara Victor. Am rezolvat-o.
Ne pregatim pentru aniversarea lui Dragos. Nu stiu in care buzunar mai bagam mainile!!! zambet
Cam atat despre noi.

Va imbratisam si va dorim sanatate multa si o vara frumoasa!

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 15 ani
cea mica: 11 ani, 4 luni

09.06.2011 12:02     citat 

super pozele nico ce domnisoara mare ai si mamica arati super!
anema cred ca sunt cam 23-24 km

sus

Denunta
nicolici3

Copii

10.06.2011 3:04     citat 

Te pupam Anto!

Am reusit sa descarc si eu pozele.

Pe 1 iunie am mers la teatru zambet

Pe 2 iunie am avut concurs in curtea gradinitei zambet

si azi am avut serbarea de sfarsit de an zambet

Barbatul fatal de pe litoral rad))

si o poza ca-mi place foarte mult sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ramona79

Copii
Raisa Georgiana: 15 ani, 1 luna
Denis Gabriel: 12 ani, 10 luni

12.06.2011 7:19     citat 

buna fetele, nici nu stiu cu ce sa incep, v-am admirat micutii, sunt superbi, giner'miu e un bestial, dar offff cat sunt de trista dupa ce am citit despre problema lui Daci. Eu sunt convinsa Daci ca se va rezolva, trebuie sa se rezolve , avem medici buni important e ca voi sa fiti tari, o sa treceti si peste asta, doar stii ca Doamne D a de acum in colo sa fie bine. E doar o incercare, nu stiu. Sunt cu tot sufletul meu alaturi de tine, iti trimit imbratisari , ma rog sa treceti usor peste toate interventiile si sa auzim cat mai curand vestile bune. Am sa intru sa citesc vesti despre voi, astept cu sufletul la gura, va pup dragele mele.

sus

Denunta
anema

Copii

12.06.2011 7:21     citat 

Ramo voi ce mai faceti? Ne mai pui poze cu copiii?
Nico ce poze frumoase sarut Chiar ca e "barbatul" fatal de pe litoral rad rad
Lucy merci de raspuns trag cu ochiul

sus

Denunta
ramona79

Copii
Raisa Georgiana: 15 ani, 1 luna
Denis Gabriel: 12 ani, 10 luni

12.06.2011 8:48     citat 

Noi suntem bine, am tot facut poze dat nu prea am timp sa le descarc, sa sa-mi fac timp intr-o zi. Copiii sunt bine, Raisa cu gradi, Denis inca nu vorbeste dar nu-mi fac griji....e smart, sanatos asta e tot ce conteaza, pana se insoara invata el scot limba .Sunt cam obosita, am avut la servici un program cam nebun in ultima perioada dar trecem noi peste.

sus

Denunta
nicolici3

Copii

12.06.2011 10:53     citat 

Ooooo Ramo , lume veche , lume noua!!Ce faci fata? Nora mea ce face..nu cumva si-a abia il inteleg. Vorbeste greu si acum.Oricum , putin mai bine ca anul trecut. Deci face progrese. Daca acum cateva luni pocea rau un cuvant, acum il spune corect. trag cu ochiul Va pup sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: