· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2007 > Buburuzele verii 2007 sarbatoresc!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Buburuzele verii 2007 sarbatoresc!     
ocrisu

Copii
Paul: 14 ani, 1 luna
Antonia: 10 ani, 7 luni

31.05.2011 11:46   Buburuzele verii 2007 sarbatoresc!  citat 

BY NICOLICI

Bebelusi de vara 2007
1 , 2 , 3 , 4 ,5 , 6 , 7 , 8 , 9 ,10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 , si ultimul capitol

Buburuzele verii 2007
1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ,11, 12 ,13, 14, 15, 16, 17 , 18 , 19 , 20 ,21 , 22, 23, 24 , 25, 26, 27, 28, 29, 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35, 36, 37 , 38 , 39 , 40, 41 , 42 , 43

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 14 ani, 1 luna
Antonia: 10 ani, 7 luni

31.05.2011 11:48     citat 

Nico, multumim pentru eforturi!

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 11 luni
cea mica: 10 ani, 3 luni

31.05.2011 3:31     citat 

super, multumim! sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

01.06.2011 7:46     citat 

LA MULTI ANI tuturor buburuzelor, fratiorilor si surioarelor lor!!!! sarut

sus

Denunta
antoniav

Copii
VICTOR ANDREI: 13 ani, 11 luni
DRAGOS IOAN: 11 ani, 1 luna

01.06.2011 9:02     citat 

LA MULTI ANI, DRAGI COPII!

sus

Denunta
nicolici3

Copii
Raluca-Ioana: 24 ani, 2 luni
Vlad-Ionut: 14 ani

01.06.2011 1:34     citat 

La multi ani copii minunati!!! La multi ani tuturor cu suflet de copil. Privindu-ne copiii , ne amintim cat de frumosa era copilaria noastra..fara griji, fara probleme..... zambet

Daci , suntem alaturi de voi . E grea asteptarea , dar ne rugam sa vina cu rezultate bune. Te imbratisam.
sarut sarut sarut
Anka, sa va ajute D-zeu sa scapati cu bine de toate problemele..indiferent de natura lor. sarut
Ma bucur ca va place colajul . sarut sarut A fost facut putin in viteza, ptr. ca initial facusem altul foarte fericit Am uitat jenat jenat jenat , ca minunile noastre sarbatoresc incepand cu luna iunie foarte fericit Dar am dres-o repejor scot limba

Noi am fost la teatru, ptr. prima oara cu gradinita. Vlady a fost foarte incantat de piesa...a stat numai pe sub scaune in sala rad rad rad Un sfert din piesa a fost incantat, dupa aia....sa te tii. Cand pe scaun , cand pe jos, cand pe burta pe sub scaune pana ajungea in fata rad rad Foarte incantat a fost in schimb de mersul cu autocarul...nebunie. prostit

sus

Denunta
anykara

Copii
DAVID GABRIEL: 14 ani, 1 luna
SARA LUCIANA: 11 ani, 8 luni

01.06.2011 10:19     citat 

La multi ani copilasi minunati !!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Nico ,esti minunata ! sarut sarut sarut
Daci , sper sa ne dai vesti bune .
Anka ,imi pare sincer rau ca aveti probleme si sper sa le rezolvati cat mai repede.

sus

Denunta
anykara

Copii
DAVID GABRIEL: 14 ani, 1 luna
SARA LUCIANA: 11 ani, 8 luni

01.06.2011 10:37     citat 

o poza cu noi zambet

sus

Denunta
anka-mario

Copii
mario florin: 14 ani
Sara Maria: 10 ani, 8 luni

02.06.2011 7:55     citat 

La multi ani tuturor copilasilor pentru ziua de ieri sarut sarut sarut sarut sarut
Nico multumim mult pentru colaj si pentru gandurile bune sarut sarut sarut sarut sarut noi am fost la circ, dar a stat Mario nemiscat trag cu ochiul la teatru si eu ma plictisesc si daca as putea as sta si eu sub scaun rad ..la gradi la Mario vin lunar cei cu teatru este asa bucuros cand vine,, taiatu,, ........la el a avut loc o tombola unde a castigat o masinuta mica pe care a rupt-o pana acasa si o papusica mica pt Sara scot limba
Any ce frumosi sunteti... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut ....multumim pt ganduri, cu ajutorul lui DD vom trece cu bine trag cu ochiul

Noi in 18 iulie plecam la mare am asa o strangere de inima cu Sara ca ea nu prea sta ca Mario in masina, sper sa fie un concediu frumos ca mergem cu nasii trag cu ochiul

Cateva poze cu noi

Gata ca v-am plictisit prostit mai am scot limba

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 10 luni
: 7 ani, 10 luni

02.06.2011 8:10     citat 

anka*mario ce copii frumosi ai sarut
[/b]nico tare dulce e piciul tau, sa fie sanatos sarut
[/b]daci[b] stim ca ti+e f greu dar suntem cu gandul alaturi de voi, te asteptam cu vesti bune , Doamne ajuta iubita!!!!!!!!

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

02.06.2011 6:01     citat 

f frumoasele pozele! numai copii frumosi aici!
daci sper sa fie totul bine cu voi Dumnezeu are grija de micuta si de voi sunt convinsa sarut
nico La Multi Ani pt Ralu sa fie sanatoasa, sa creasca mare ca frumoasa e !!!!

sus

Denunta
bubulina77

Copii
Thia: 14 ani
Patric: 11 ani, 10 luni

04.06.2011 10:18     citat 

Nico mersi ptr colaj,,e super,La multi ani ptr Printesa ta!
Any arati de nota 10 iar copii sunt superbi!
Anka sunteti f frumosi,o familie frumoasa!
Lucy ce mai fac printesele tale?
Ocrisu voi cum sunteti,e f frumosa printesica!
Daci voi cum sunteti.ce mai zici???Asteptam vesti de la voi.

Pozeeeeele mult asteptate de la fotograf..........

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

04.06.2011 5:30     citat 

bubulina f frumoase pozele ai doi copii tare frumosi sarut
noi suntem ok, total dezorganizati si haotici, inca, asta nu prea imi convine ca nu avem nici o organizare si nu reusesc sa le fac pe toate (da, stiu ca cer prea mult dar nu suport dezordinea de la o vreme si nu prea apuc sa ma ocup de asta fiindca pe primul loc sunt fetele..si dupa aia restul.si restul in ordinea: 1.gatit -ca altfel rabdam foame, 2.-spalat haine si sunt muulte... prostit si restul..cum apuc si cum pot.
cea mica e lipita de mine, cea mare cere atentie, nervii mei sunt cam praf dar..trec si astea. scot limba din fericire acuma sotul e acasa in concediu insa in curand va incepe el lucru si Cata intra in vacanta asa ca raman cu fetele... prostit o sa fie ca la balamuc parca vad.sper sa scapam cat mai curand de colici si va fi mai usor. pe 19 avem botezul. zambet

sus

Denunta
anka-mario

Copii
mario florin: 14 ani
Sara Maria: 10 ani, 8 luni

06.06.2011 9:37     citat 

Buna fetele si copilasi dulci!
Sara iarasi este bolnava, ieri mi-a facut febra 39, dupa supozitor i-a scazut , dupa 12h a facut 38.3 azi am fost la dr si ne-a dat augmentin si ventolin inhalant plang sau sunt foarte trist , dar eu i-as lua mai bine un aparat de aerosoli ca am citit ca este foarte bun............voi cele care aveti ce puteti sa-mi spunti? Nu prea cunosc decat ceea ce am citit de la voi referitor la aparat si la solutiile folosite???????
Nu stiu ce sa ma mai fac, scapasem cu luna mai in care nu a fost la dr. ca in rest a luat de 3 ori antibiotic si ea tot mai tuseste, ii trece pe urma iarasi vine Mario cu ceva nou de la gradi si o luam de la capat...........nu mai pot prostit termin cu unul, incep cu celalalt........de aceea as dori sa incerc si cu aerosoli ca inhalatorul nu cred ca va da rezultate la Sara, am incercat, dar nu poate sa aspire ea asa incat sa isi faca bine efectul ochi peste cap

Bubu scumpi copilasi sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Daci ce mai faceti??????
Lucy este doar inceputul trag cu ochiul multa rabdare mami sarut

sus

Denunta
daci

Copii
Tudor Andi: 14 ani, 1 luna
Anda Maira: 11 ani, 1 luna

06.06.2011 10:30     citat 

Anka - noi avem un aparat , dar iti spun drept ca l-am folosit o singura data, multumim Domnului ca nu a fost cazul.Noi avem Omron. Stiu ca atunci cand l-am folosit am facut solutie de 1 ml adrenalina la 4 de ser, cate 3 se3dinte de 3 min pe zi, si inca o solutie din 2 ml flixotide cu 4 ser impartita in 3 reprize pe zi. Pupici si sanatate multa. Si sunteti frumosi foc, aveti o familie foarte reusita, se vede pe voi ca sunteti fericiti

Any - ce dulci sunteti...sunteti un trio superb sarut

Bubu -frumosi, foarte frumosi pui !!!

Fetelor, multumim pt toate cuvintele. Ca sa ma credeti ca toate se intampla acum la noi, in aceasta seara a mers la Dumnezeu matusa mea plang sau sunt foarte trist repede si tanara plang sau sunt foarte trist
Luni trebuie sa mergem la control...pana atunci poate mai facem un doppler vineri. Sambata am fost si la manastire, am vorbit si cu parintele, ne-a dat curaj...si Mir sa o ungem pe puiuta noastra si mai multe...ca sa ne ajute Doamne Doamne...speram, ca suntem daramati... plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: