· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 202
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010!! Cap. 202     
ionelita

am nascut deja!

02.06.2011 9:18     citat 

fetelor HELP!!! am niste mancarimi "jos"de morrrrrr prostit prostit n-am patit in viata mea ochi peste cap
ce sa fac?voi ati patit? m-am dat un pic acum cu bepanthen..o fi bine? HELP

La multi ani sanatosi Corina!!! sarut

sus

Denunta
bebemyc

Copii
Cristian : 15 ani, 1 luna
Elena, Alin si Andrei - tripleti
11 ani
Andrada: 17 ani

02.06.2011 9:21     citat 

mama fetelor , dar ce harnicute ati fost astazi. trist eu nu m-am simtit bine, mi-a adus sotul de la farmacie espumisan si hepatobil....parca incep sa isi faca efectul...va pup si abia astept sa imi revin sa mai impartasesc cu voi experientele noastre

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

02.06.2011 9:23     citat 

bebemic,felicitari!! am vazut ca ai castigat laptic si cereale! sarut

sus

Denunta
bebemyc

Copii
11 ani

02.06.2011 9:24     citat 

----------
ionelita a scris:
fetelor HELP!!! am niste mancarimi "jos"de morrrrrr prostit prostit n-am patit in viata mea ochi peste cap
ce sa fac?voi ati patit? m-am dat un pic acum cu bepanthen..o fi bine? HELP

La multi ani sanatosi Corina!!! sarut

----------

eu cand am pb de genul acesta fug la plafar si cump[ar monofemina ovule. sunt fooarte bune, din plante, practic e un ulei care ajuta la cam toate, chiar si pentru igiena intima. il prefer cel fara spirulina (desi e cel mai bun) dar are culoarea aceea verzuie ciudata.
sanatate multa!!!

sus

Denunta
bebemyc

Copii
11 ani

02.06.2011 9:25     citat 

acum am vazut. nu am cuvinte sa multumesc!!!! sarut ne ajung pe aproape o luna!!! sarut sarut multumim Parinti.com si Milupa!

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 10 luni
Jacob: 10 ani, 10 luni

02.06.2011 9:27     citat 

----------
biencut a scris:
Manu, ai sa te descurci pt ca banuiesc ca n-ai alta alternativa nu? foarte fericit trist
Oricum ti-au facut antrenamentul cei mici. Daca te va putea ajuta cineva cu dusul si luatul copiilor va conta enorm. Daca nu e nimeni acasa, mizerie nu se mai face, copiii manaca la cresa, deci mai putin si cu gatitul, cumparaturi numai ca nu va fi timp asa ca faci si economie pe de-asupra... scot limba foarte fericit
Tu mai aveai voie sa stai cu ei acasa? Oricum daca nu merge treaba iti dai demisia pt o perioada si gata. Ma gandesc ca sotul v-ar putea sustine financiar daca ar fi o urgenta de-asta...Asa macar o perioada.
----------

Da asa e....nu mai puteam sta acasa decat fara plata adica practic sa imi dau demisia. Ne-am descurca o perioada dar.....nu stiu....eu sunt genul de persoana care pune raul inainte si prefer sa fiu pregatita decat sa ma trezesc in pom sa zic asa. Sper sa fie bine. Merci mult.

Ione am avut si eu mai demult asa si ma spalam cu ceai de musetel...dar pana la urma am fost la doctor si mi-a dat un tratament intern cu ovule care nu a fost placut deloc dar si-a facut efectul. Sanatate multa sarut

bebemyc sanatate sarut dar stii ce ai? nu poti merge la doctor? Felicitariiiiiiiiiiiiii sarut

sus

Denunta
bebemyc

Copii
11 ani

02.06.2011 9:30     citat 

nu am timp de doctori trist ma doare sub coaste in partea dreapta si imi simt tot abdomenul umflat. trist ma doare mai ales cand ma aplec.

sus

Denunta
0911

Copii
Brianna: 11 ani, 2 luni

02.06.2011 9:46     citat 

Ione, si eu am patit la fel ca tine acum 2 sapt, am fost la ginecolog, si mi-a zis ca e o ciuperca, mi-a facut "lama", nu era nici o infectie ,mie mi-a dat Flucovim, o cutie, care contine doar o capsula sa iau una la 7 zile, si 2 ovule,Lomexin, una la 4 zile, mie mi-a trecut, iar sotului i-a dat unguent Clotrimazol.

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 8 luni
Eduard: 11 ani

02.06.2011 9:59     citat 

Ione, musai si eficient si ieftin- unguent clotrimazol trag cu ochiul

Sanatate,Bebemyc trist ..un ceai hepato, sau ptr balonare, oare nu ar ajuta nitzel?

Eu am o foame de nu mai pot. Am facut dovlecei pane si mujdei..si ma asez sa pap..vad in ceatza de foame..is nemancata de la ora 15 plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani, 4 luni
AURA MARIA: 10 ani, 9 luni

02.06.2011 10:33     citat 

Va foarte mu;ltumesc de urari!Nici acum nu e mai breaz netul meu,cred ca e routerul de vina...fetele mele si-au cam facut de cap cu el si acum am pretentia sa merga la fel ca in prima zi....
Va pup pe toate!Sunteti super dragute si atente! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

02.06.2011 11:38     citat 

la multi ani Corina!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sa fii sanatoasa, fericita si toate dorintele sa ti se implineasca!!! sarut sarut sarut nah ca io iti zic intre cele doua date scot limba La multi ani!!!!!!

mada foarte frumos unde mergeti! vreau si io!!!!!! te-a costat mult?

noi am umblat hai hui azi dar cu folos trag cu ochiul
a fost o maaare ploaie la noi!!!!
va pup si nb la toate! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

03.06.2011 12:37     citat 

raliu am uitat sa-ti zic...maine vine cura de slabit! azi au sunat pe la 21 fara ceva iar noi nu eram acasa si nici nu puteam ajunge atunci cand a vrut comisionarul! prostit maine de-acum! dar ce ora si-a ales si el... ochi peste cap

claudia da...si eu astept s-o fac sa vad daca merita sa v-o arat! scot limba mai lasa copilu' in pace...culorile parca-s cam devreme cu invatatul...da nu stiu exact! confuz

ione, bebemyc sanatate!

sweety si eu vreau sa fac dovlecei..sper ca nu se strica pana sambata! prostit sa-ti fie de bine masa!

Amalia mea azi i-a zis pe nume sora-mii! sarut sarut sarut sarut a zis ceva de genul..." Aina" adica Alina sarut sarut sarut sarut tare mandra sunt de ea! asa ce o place pe sora-mea ...o pupa si-o tine numai in brate (si vice-versa in brate doar ca sora-mea nu-i pupacioasa ca Amalia rad )

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 10 luni
Jacob: 10 ani, 10 luni

03.06.2011 1:05     citat 

bebemyc eu zic ca ar trebui sa iti faci timp totusi sa mergi la doctor. Daca tu nu esti sanatoasa atunci cine se va ocupa de ei? Sper sa te simti bine cat mai curand sarut

ancuta bafta la cura de slabire. Si bravo Amaliei sarut

Noapte buna !!!

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

03.06.2011 1:08     citat 

manu da, am nevoie de sprijin in cura! sunt cam delasatoare cu dietele insa acum e prima data cand iau asa ceva! sper sa mearga! prostit

bebemyc
subliniez si eu ce-a zis manu (bine ai mai zis) ca daca tu nu esti bine, cine mai are grija de cei mici? asa ca...fa-ti timp si fuga la dr! sarut

sus

Denunta
bebemyc

Copii
11 ani

03.06.2011 8:39     citat 

scot limba buna dimineata scumpele mele fete,
am dormit busteam azi noapte, l-am lasat pe sotul sa se ocupe de cei mici. daca stau sa ma gandesc mai bine poate erau doar niste simptome premenstruale....sau soper sa fie doar atat.
inca nu-mi revin de bucurie. nu imi vine sa cred ca am castigat lapticul. confuz se poate oare sa fi slabit 1 kg in 3 zile rad ca sunt tare incantata de el. oricum dupa ce trec zilele acestea ma apuc si de un pic de sport. va pup. si va doresc un sfarsit de saptamana nemaipomenit, asa ca voi.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: