· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 202
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010!! Cap. 202     
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 5 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 2 luni

01.06.2011 8:54     citat 

La multi ani, picii nosti dragi!
sa dea Dumnezeu sa va spunem, La multi ani, macar inca vreo 50 de ani, ca oricat de mari ati fi, pentru un parinte...copilul e copil mereu!
asa ca:La multi ani si voua, dragelor!
alina, ce distractie pe capul Briannei! si eu cand eram mica...toate baltoacele erau ale mele...mai ales pe timp de vara...pe asfalt erau calde si alergam in piciorusele goale(masini nu prea erau multe pe la noi pe vremea aceea)
am pus in practica sfatul tau cu uleiul de masline...parca ar da rezultate...sa vedem in cateva zile ce-o mai fi, multumim!
si eu stiu ca mersul prin apa e bun dar cred ca dr. se referea la mersul prin piscina sau apa de la mare de exemplu...pentru ca e un pic mai dificil de mers prin apa si se antreneaza muschii picioarelor
multumim de aprecieri fetele!
Mada...cum sa nu te invidiem...oho...13 kg in minus...cate dintre noi nu viseaza la asta(exceptandu-le pe fotomodelele noastre trag cu ochiul )...dar mai greu cu ambitia dupa cum s-a spus...
Rox, multumim de updatare scot limba sarut si de capitol!
o zi frumoasa va dorim!

sus

Denunta
bebemyc

Copii
Cristian : 15 ani, 1 luna
Elena, Alin si Andrei - tripleti
11 ani
Andrada: 16 ani, 11 luni

01.06.2011 9:01     citat 

scot limba de azi am inceput sa tin rina rad rad rad daca slabesc 5 kg tot e bn

sus

Denunta
antoniav

Copii
VICTOR ANDREI: 13 ani, 8 luni
DRAGOS IOAN: 10 ani, 10 luni

01.06.2011 9:06     citat 

LA MULTI ANI, DRAGI COPII!

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 8 luni
Marius Adrian: 10 ani, 11 luni

01.06.2011 9:44     citat 

La Multi Ani copii! Sa fiti sanatosi,fericiti si Dumnezeu sa va fie alaturi in orice clipa din viata voastra sarut sarut sarut

Eu sunt suparata acum o saptamana i-am terminat tratamentul lui Marius pt o pneumonie,si acum a facut diaree,am fost la urgente cu el ne-a spus ca trebuie internare pt tratament cu injectabil,am refuzat am spus nu din nou injectii,si bine am facut ,am mers la alta dr pediatra si ne-a dat saruri pt rehidratare orala,smecta,ceai de menta si regim alimentar,acum vad ca este bine deja a inceput sa faca kaka bine ca o pasta asa,este din nou vesel si in forma,dar sa oparit rau la fundulet si inca il mai ustura.,Si colac peste pupaza Miruna a facut o temperatura mareeee 40 am fost si cu ia la dr,are puroi in gat si ne-a dat tratament cu Claritrimicina sirop cool plang sau sunt foarte trist offff nu se mai termina cu problemele astea,trebuie sa ajung neeaparat si cu Marius la controol la Bucuresti plang sau sunt foarte trist
Hai ca in aceasta zi Frumoasa nu trebuie sa fim tristi,inca o data La multi ani copii sarut sarut sarut

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 11 ani, 1 luna
T: 8 ani, 9 luni

01.06.2011 9:44     citat 

La multi ani, copilasilor !!!!
sa crestesti mari, cuminti, frumosi, ascultatori, iubitori si sa aveti mereu nevoie de noi zambet scot limba jenat trag cu ochiul

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 15 ani
Andra Diana: 10 ani, 8 luni

01.06.2011 9:47     citat 

Alina, sanatate puiutilor!

La multi ani, pui mici de om! Sa fiti fericiti zi de zi! sarut

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 11 ani

01.06.2011 10:00     citat 

La Multi Ani copii sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 1 luna

01.06.2011 10:17     citat 

Neata!

La multi, copiilor nostri dar si celor din sufletele noastre! sarut sarut sarut

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 7 luni
Ana Leia: 10 ani, 10 luni

01.06.2011 10:27     citat 

La multi ani copilasilor nostri si celorlalti!!!! Sa fie sanatosi, frumosi si destepti!!!! Pupici si mamicilor!!!!!

Myo am ras de numai [puteam. Le-am citit si fetelor in birou. Tare cura d slabire.
Rox noi mai raportam un dintisor, deci avem de tot 5: 4 jos si unul sus.
Alina sanatate multa copilasilor, cand citesc ce aveti voi cu 2 imi si inchipui ce-o sa fie la mine, ca rezolvi cu unul si incepe la altul. Dar asta este, trecem si peste asta.

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 1 luna
am nascut deja!

01.06.2011 10:57     citat 

neata!
LA MULTI ANI!!!!!!

mandra e pleostita si io am un sooooomn de mor! abia astept sa-i vina ora de somn! are muci in continuare, ochii nu-i mai curg pen'ca i-am pus tobrex!

sper sa fiu mai vioaie dupa somn! ochi peste cap

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 1 luna
am nascut deja!

01.06.2011 11:31     citat 

iuhuuuuuuu iuuuuuhuuuuu

a adormit pe canapea.................. deci mergem la naniiiiiiiiiii! foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

01.06.2011 12:46     citat 

La Multi Ani tuturor copilasilor sarut
Alina sanatate multa copilasilor sarut
Bebemyc bafta multa cu dieta foarte fericit eu nu pot frate sa tin dieta plang sau sunt foarte trist
Fata mea nu a mancat lapte toata noaptea dar a avut stari de voma trist de dim am simtit ca ii venea sa vomite am ridicat,o rpd in sus si a vomitat saracuta toata apa ce i-am dat.o plang sau sunt foarte trist oare de la ce ae stari de voma trist ? ...aseara i-am pus alte cereale in biberon,sa nu-i fi priit la stomacel ?

sus

Denunta
bebemyc

Copii
11 ani

01.06.2011 1:02     citat 

rad rad eu sunt maaaaaaere si e cazul sa tin. nici nu ma mai simt bine in pielea mea trist incep sa ma gandesc la copii mei... trist nu e sanatos sa arat asa zambet dar... scot limba de data asta ma ambitionez....

TREBUIE!!! trist ETE EU

sus

Denunta
bebemyc

Copii
11 ani

01.06.2011 1:10     citat 

este foarte posibil sa nu ii fi priit. incearca si tu astazi sa ii dai mai mult de regim. sanatate muuulta. nu te speria, va trece, dar nu ezita sa iti suni doctorul daca starea persista, copii slabesc foarte repede daca ai diaree sau vomita.

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 16 ani, 11 luni
Casian Radu: 11 ani, 3 luni

01.06.2011 1:17     citat 

La multi ani tuturor copilasilor nostri, mai mici sau mai mari ! Sa fie sanatosi si sa aduca numai bucurii parintilor !

Asa nu am nici un chef sa fac ceva de mancare... dar e musai.
Am fost pe afara , acum m-as culca si eu , dar am treaba . Trebuie sa ii fac si lui Casi papa -ca a papat fructe inainte de culcare, nu am avut din ce sa ii fac papica de dimineata- si ceva pt. cei mari . Am luat niste peste , niste legume, niste pulpe de pui... combin eu ceva pana la urma.

Bebemyc, spor si succes la slabit ! Eu tot ma minunez cum au incaput 3 copilasi intr-o burta. Si cu unul e mai greu spre sfarsitul sarcinii , dar cu 3 ! Lasa ca ai timp sa slabesti ! Chiar, tu reusesti sa ai timp pt. tine ? rad Ca eu nu stiu cum as avea in locul tau ! rad

Offf, Alina, multa sanatate va doresc !

Gata, plec la treaba ! plang sau sunt foarte trist

PI.ES. Roxanne, ai citit articolele despre concertul la care ai indraznit sa nu te duci rad ? Cica a fost un show super ! Bine ca nu m-ai aburit sa imi fi luat bilet si tu sa imi dai teapa si sa nu mai vii rad ! Daca as fi locuit in Bucuresti ..... as fi venit si te-as fi luat pe sus . Si cica fix alaltaieri a fost ziua lui Marie si publicul i-a cantat Happy Birthday !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: