· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (95)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor fluturasii verii (95)     
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 1 luna
Eduard: 11 ani, 5 luni

10.06.2011 11:24     citat 

Bv, Andu!!!!

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 13 ani, 1 luna
Luca Daniel: 11 ani, 3 luni

11.06.2011 7:59     citat 

Bravo Andu zambet

sus

Denunta
GRASANA

11.06.2011 8:25     citat 

neatza fetele
ca de obicei cand e weekend sau avem mai multe zile libere e nasoala vremea nervos

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 13 ani, 3 luni

11.06.2011 11:06     citat 

Bravo Andrei!Felicitari mami! zambet sarut !

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

11.06.2011 1:13     citat 

Laura, ai sa ma strangi de gat, dar mie imi place vremea, acum, la nebunieee scot limba , racoareeee. racoareee

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 13 ani, 1 luna

11.06.2011 6:03     citat 

ziua buna, si la noi e naspa vremea. Dar nu as fi iesit, am zacut toata ziua, cu stari de greata.Sigurat vreu virus, si David a vomitat acum 2 zile de 3/zi si azi de dimi iara. in rest el e bine, cu scaun usor moale, dar stare f buna, ba chiar nu l-am putut culca la pranz, atata energie...ca atare, a mers tv-ul aproape toata ziua. Il asteptam pe tati acasa cu forte proaspete, iar el vine cu durere de cap, de zace si el in pat nervos nervos nervos nervos
Si eu sunt libera luni, sunt happy, sper ca e si tati

sus

Denunta
gaby2007

Copii

11.06.2011 7:08     citat 

Andu, felicitari sarut sarut sarut
Si o alta perla spusa de fiu`miu aseara...tati era cu berea el cu sticla de apa...se chinuia sa-i bage sticla in gura sa bea si el apa...la care zice: hai tati deschide gura sa bei apa, paie si bataie rad rad rad . Azi iar a zis ceva dar n-am retinut, ar fi trebuit sa continui caietelul cu evolutia lui zambet

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

11.06.2011 9:03     citat 

rad rad bataie , de ce?? ce tare fi-tu, Gaby! ce-a mai rimat de minune rad

sus

Denunta
diriginta

Copii
VLAD ANDREI: 13 ani, 3 luni

12.06.2011 4:49     citat 

Bine v-am gasit fetelor!

Cuscra, felicitari pentru sarcina! Ma bucur tare mult pentru voi! sarut sarut

Pupam toti frumosii vazuti in poze, si nu numai!

Aalliinnuuttaa cred ca am mai zis aici pe forum ca si Vlad vorbeste foarte repede si, si eu mi-am facut griji si am cerut parerea viitoarei educatoare care mi-a zis sa las copilul in pace, ca nu are nevoie de logoped. Mi-a zis exact ce ti-a zis tie Ralu, sa ii vorbim noi rar si corect, sa nu radem si sa nu il incurajam daca greseste vre-un cuvant ci sa-l corectam cu blandete si restul va veni de la sine. Si vreau sa iti spun ca deja observ unele progrese in sensul ca il intelege mai multa lume cand vorbeste si asta e ok. Oricum vara e lunga si ei se vor dezvolta mult pe toate planurile, asa ca nu-ti fcae griji! sarut

Nici eu nu stiu ce e cu preturile astea explodate pt bone, eu sper ca voi glumiti. Aici , nasa mea ii da femeii care o grijeste pe fetita 400 ron si vreau sa va spun ca o plateste ft bine pt ca multa lume plateste doar 300-350 ron pt 8 ore. pai daca am plati bona cu 1000 ron atunci vorba Alinei, am sta acasa noi bine merci cu copiii, ca avem niste salarii de toata jena!

Sweety, imi pare rau ca atrebuit sa treceti prin episodul cu moneda, ma bucur ca sunteti bine acum.

Daca tot veni vorba de concedii noi o sa fugim pe 23 vreo 4 zile la Hajduszoboszlo in Ungaria. Cazare super ieftina, strand cu apa termala foarte fain cu muuulte bazine. E cadoul nostru pt ziua piticului, abia astept sa vad ce face pe acolo, ca e mare fan apa si balaceala!
Apoi o sa plecam in Spania pentru o luna jumate la mare la bunici.

Aaa, Andu era sa uit: felicitari pentru concurs!

Sweety, acum citesc ultimul tau mesaj si vin cu o completare : pe la noi e o vorba asta cu "apa, paie si bataie"; se pare ca David a retinut vorba si a pus-o intr-un context mortal rad rad rad

sus

Denunta
gaby2007

Copii

13.06.2011 12:34     citat 

da fetelor, ma trezesc cu niste expresii... Azi de dimi, nu ii iesea lui ceva si il aud zicand...mama-masii de teaba...m-am facut ca nu-l aud, dar cer e ca asta o are de la tati...i-am zis eu, ca nu peste mult timp o sa-l auzi si alte cele
Olga, super fain la unguri...ne tot gandim si noi de vreo 2 ani, dar n-am reusit sa ajungem...acu ma chinui sa-l conving cu marea.. nervos nervos nervos

sus

Denunta
GRASANA

13.06.2011 12:46     citat 

David poznasule rad rad
Olga ce fain de voi ca stati atata in Spania parca si anul trecut ati fost nu?
va pup sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 2 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 1 luna

14.06.2011 10:17     citat 

capitol nou

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 2 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 11 luni

14.06.2011 7:52     citat 

Hello!
Pupici tuturor!
Nu am avut rabdare sa citesc - aveam de recuperat 3 capitole....
Gonzo, felicitari!
Sincer, nu stiu cine e a 2-a graviduta, dar o felicit din inima.
Am inteles ca mai sunt puiuti bolnaviori... Sanatate!
La multi ani, Alexia si Ksde!
Ma bucur ca David a scapat de teroarea monezilor. Slava Domnului!

Felicitari celor ce au aniversat multi ani de casnicie, Tato si Alinuta! La mai multi ani fericiti!

Noi suntem bine, dar cam stresati. Abia astept sa se termine scoala, testele nationale si sa plecam in concediu.
Ieri am dus printesa pe valea Doftanei sa respire aer curat, sa adune floricele, sa vada fluturasii. A fost foarte fericita alaturi de mami, tati si buni.
Acum e sanatoasa, multumesc lui Dumnezeu, dar la gradi se va mai duce abia in toamna. Sper sa fie mai bine!
Mii de pupici!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: