· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (95)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor fluturasii verii (95)     
ralu-mada

Copii
D
S
E

07.06.2011 3:59     citat 

----------
stelyana a scris:

ralu, va pup si pe voi, frumosilor, am vazut pozele pe fb sarut

----------

merci mult stelyana sarut si noi va pupam !!!

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 2 luni
Eduard: 11 ani, 5 luni

07.06.2011 5:19     citat 

doamne..as manca toata ziua numai ciocolata..m-a pocnit azi pofta de dulce, muuult dulce..sper ca nu inseamna ca am pb cu glicemia scot limba prostit ..
am mancat o cutie de ciocolata cu visina in lichior...si-mi face si cutia cu cioco cu crema de menta, cu ochiul plang sau sunt foarte trist ...sper, maine, sa-mi treaca poftele astae si sa trec pe pizza ca nu am mai mancat de ceva vreme scot limba

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 3 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 2 luni

07.06.2011 9:25     citat 

----------
Sweety_Karina a scris:
doamne..as manca toata ziua numai ciocolata..m-a pocnit azi pofta de dulce, muuult dulce..sper ca nu inseamna ca am pb cu glicemia scot limba prostit ..
am mancat o cutie de ciocolata cu visina in lichior...si-mi face si cutia cu cioco cu crema de menta, cu ochiul plang sau sunt foarte trist ...sper, maine, sa-mi treaca poftele astae si sa trec pe pizza ca nu am mai mancat de ceva vreme scot limba
----------

rad rad rad rad hai ca mai amuzat teribil, nu ascunzi in burtik altzi ochisori ??? ca-s suspecte poftele astea ochi peste cap
merci de raspunsuri fetele si eu m-am gandit sa mai astept pana la anul sa vedem cum e dupa ce incepe gradinitza

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 13 ani, 2 luni
Luca Daniel: 11 ani, 4 luni

08.06.2011 6:48     citat 

Buna dimineata zambet

Alinuta , nici Sara nu vorbeste corect dar mai astept, la gradi sigur o sa inceapa sa vorbeasca corect.

Tato, eu merg la mare de pe 1 - 8 iulie, dar la Mamaia.

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

08.06.2011 8:43     citat 

Alinutza, neeeeee..am sterilet trag cu ochiul
Eu, daca sunt o slabatura si nu am "interdictii" medicale, cam imi sticlesc ochii la de-astea pacatoase prostit

Neatzaaaaaaa

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 16 ani, 6 luni
Ilinca: 13 ani, 2 luni

08.06.2011 8:59     citat 

buna fetelor zambet

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 3 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 8 luni

08.06.2011 9:01     citat 

----------
Sweety_Karina a scris:

Eu, daca sunt o slabatura si nu am "interdictii" medicale, cam imi sticlesc ochii la de-astea pacatoase prostit

----------

Stii ca sunt balenele ca mine te invidiaza, da? rad rad rad

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 2 luni

08.06.2011 9:02     citat 

hellooo...multumim de cafea... sarut sarut

si o balena de la resita te invidiaza... prostit prostit prostit prostit

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

08.06.2011 11:06     citat 

me too, me 2 prostit scot limba

Neata ' si tks de cafeluta sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 3 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 8 luni

08.06.2011 11:09     citat 

----------
ralu-mada a scris:
me too, me 2 prostit scot limba

Neata ' si tks de cafeluta sarut
----------

Ralu, Oana, eu cred ca voi nu stiti cum arata balena scot limba

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 3 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 4 luni

08.06.2011 11:19     citat 

heloo...nu nu venim cu vesti bune....poate luna viitoaere......

sweety sunteti niste frumosi.... sarut sarut sarut sarut sarut

mai fetelor de unde scoateti sumele aste la bone prostit surprins prostit surprins eu dadeam 100 lei pe saptamana de la 8 la 4 jumatate si mi se parea mult cam 450 lei pe una avand in vedere ca au iau in mana cam 900 lei.... intr-adevar si pe aici se cer sume din astea....dar eu am zis ca decat sa dau 700-800lei la bona mai bine stau eu acasa cu fata

tato ce frumusele sunt fetele...si seamana....cel mic e cezar nu...

alinuta si eu zic s-o lasi pana incepe gradinita sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 6 luni
MIRUNA: 13 ani, 2 luni

08.06.2011 11:25     citat 

Buna,fetelor!Multumim de cafelutza,Stelyana! sarut sarut sarut sarut sarut
Nino,unde va cazati?Ati platit biletul?ca eu inca nu sunt hotarata sa merg in Neptun.Poate mergem impreuna la Mamaia! foarte fericit
Alina,da,e Cezar,mogaldeatza noastra! foarte fericit Multumim! sarut sarut sarut sarut
Of,Sweety,cat te invidiez si eu.Am reusit sa fac 59 la loc plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ,alerg de douia saptamani la stadion,aseara am fost la aerobic(da ,ati auzit bine foarte fericit si dupa o ora de batzaieli am facut o febra musculara de nu mai pot sa ma misc rad rad )Nu stiu ce am de nu reusesc sa mai dau jos deloc.Imi vine sa plang.Antrenorul a zis ca dupa o luna incep sa se vada rezultatele,dar.....O sa incerc sa ma duc o data pe sapt la aero si in fiecare seara sau la doua seri sa alerg la stadion.Daca nu se vede ,ma impusc prostit foarte fericit
Diseara are Andu primul concurs la karate foarte fericit Sa ne tineti pumnii.Va punem poze maine! sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 3 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 2 luni

08.06.2011 12:54     citat 

bafta bafta andu ....sa-i bati pe toti trag cu ochiul
tato are dreptate antrenorul trebuie rabdare si efort foarte fericit
eu am renuntzat la aerobic desi ma bate gandul sa ma reapuc
ideea principala e ca eu nu vreau sa slabesc ca eu am 55 kg si ma simt bine asa, eu vreau sa dau burta jos si nu reusesc plang sau sunt foarte trist
pe mine week-end-ul viitor ma gasiti la busteni in poiana

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

08.06.2011 1:57     citat 

Poate e bine, poate nu e bine ca am doar 49 kg la 1,70..dar cert e ca se cunoaste, caci de multe ori ma simt slabita. Si daca nu mananc ceva dulce(nu beua cafea de felul meu) ma scurg.

Dar sport...sport sa nu ma pui sa fac nici sa ma bati prostit ..nu-mi place sa alerg, nu nimic! aaa ba da...inotul...as inota toata ziua. Ia sa-mi fac abonament la piscina, caci am cam uitat de la o vreme incoace ochi peste cap

Haiiii, Anduuu!!!!!!!!!!! Se aude de la Iasi, da???

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 6 luni
MIRUNA: 13 ani, 2 luni

08.06.2011 2:00     citat 

Alinutza,Sweety,multumim! sarut Se aude,se aude foarte fericit sarut sarut sarut sarut
Si s-a cunoscut cat ai fost la aerobic?Ca fetele astea care erau ieri aveau fundul cam mare rad rad rad Eu eram cea mai slaba dintre ele rad Eu si inca o fata prostit Se cunostea la talie,totusi,ca o aveau lucrata...si erau muschii burtii mai conturati.Adica nu aveau burti care atarnau.Probabil in timp se cunoste,dar mie imi lipseste rabdarea cu desavarsire.Oricum,rau nu are ce sa-mi faca aero,decat sa nu ma ingras mai rau ca ma impusc rad rad rad rad
Sweety,eu sunt mai grasa ca tine cu 10 kg la aceeasi inaltime plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: