· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008(128)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008(128)     
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 10 luni
am nascut deja!

21.08.2011 11:05     citat 

Buna seara sarut

Heyyyyyyyyy pe unde umblati? Nu mai scrie nimeni pe aici?

Noi suntem bine , mai am o saptamana de concediu . Maine plecam la tara sa facem putina curatenie prin casa (varuit, vopsit).

Tei sarut asteptam poze sarut
Mami_mary doar atat , despre voi nimic ?

Raluca, Liana, Andreea, Cuscra , Mamiyasmi, Alina of Vaslui, Crisalina, si restul unde sunteti ? Chiar nu mai scrie nimeni pe aici ?

Va pup[/b]

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 24 ani, 3 luni
Christian: 12 ani, 7 luni

23.08.2011 12:26     citat 

va pup pe toate , cu mic cu mare sarut sarut sarut

sus

Denunta
mare_melisa

24.08.2011 3:54     citat 

Waw , 1 cavaler si 3 domnisoare, asta da .
Ce bine de voi ca v-ati intalnit .
Noi suntem bine , e cam liniste pe aici asa ca va pup si va pun si eu o poza sa nu va lipsim

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 10 luni

27.08.2011 7:48     citat 

Salutare!
Nu stiu daca vreodata vom mai avea timpul de a scrie ca in primele 100 de capitole.... trist
Intotdeauna e ceva de facut, undeva de mers, o problema de rezolvat....dar, macar din cand in gand....
Te-am vazut Tei, plimbareata....foarte frumos ca v-ati intalnit . Dintre iesence, lipseste la apel una draga noua, tuturor... confuz
Stef este baiat mare, cu rucsacelul lui, fara sa mai fie la mana voastra cu bagajele... rad
Nu am vazut-o in poze pe Emona, sau deja nu vrea sa mai mearga in vacante cu "babacii" rad Tu parca ai slabit sau ai ales pozele cele mai avantajoase? trag cu ochiul Eu cam asa fac. scot limba
M-am bucurat si ca am revazut-o pe Deni care-i cam scumpa la vedere oricum. A crescut, este domnisorica frumoasa si vesela. sarut
Si eu m-am intrebat ce-i cu Raluca?Ori domnisoara studenta vrea sa-si dea gata profesorii invatand de pe acum, ori e plecata in vacanta, ori nu-i dau voie teroristii la calculator....cam astea variante mi-au venit ijn minte.
Pe mamiyasmina o vazuram noroc cu poezle de la Tei, ca altfel....nu prea mai trece pe aici... jenat
Parca si Angi zicea ca mai aduce vesti.... trag cu ochiul

Va pup cu drag si mai trec p-aci...

sus

Denunta
mare_melisa

01.09.2011 9:36     citat 

Fetelor vreau sa va dau vesti bune. De ieri Denisa a scapat de medicamente cel putin pt 6 luni. Inca nu suntem 100% vindecate dar este mult mai bine. Si ni s-a recomandat sa nu-i mai dam medicamente pt ca gaurica e aproape inchisa de membrana si candtitatea de sange ce trece dincolo e f f mica si nu necesita medicamente si mai ales ca , camerele inimii nu au diformitati ci sunt exact cum trebuie sa fie.
In sfarsit pot sa fiu mult mai linistita cu treaba asta. Insa mai avem treaba cu vorbitul dar o sa trecem si peste asta.

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 16 ani, 3 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 8 luni

01.09.2011 11:04     citat 

Salutareeeeeeeee!

Mai primiti o oita ratacita? jenat

Mirela ma bucur tare mult pentru vestil;e bune si sper din tot sufletul sa fi scapat definitiv de medicamente. sarut sarut sarut
Tei felicitari pt intalnirea cu fetele.....sa-ti mai spun ca sunt invidioasa scot limba sarut sarut sarut
Liana sarut sarut sarut v-am citit dar nu stiu de ce n-am mai scris jenat

Despre noi ce sa va spun,suntem bine sanatosi si ne pregatim pentru scoala/gradinita.
In weekend am fugit o zi la munte si una la Baia Baciului unde ne-am simtit foarte foarte bine.

Cateva poze cu noi

Si curajosii mei

g

Va pup

sus

Denunta
elidia_st

Copii
ELISA: 12 ani, 5 luni

02.09.2011 10:25     citat 

salutare.
a venit toamna si impreuna cu ea perioada in care copilasii nostri implinesc 3 anisori prostit maine o avem si pe prima sarbatorita sarut
Mirela, ma bucur tare mult pentru tine, pentru Denisa, va doresc sanatate si numai bine sarut sarut sarut ce muuuuuuult a crescut fetita voastra!
Raluca, frumoase poze si voi sunteti frumosi sarut spor la pregatiri!
Tei o plimbareala pe cinste ati avut, superbe poze am vazut! ma bucur ca v-am cunoscut, sper sa ne mai vedem candva si sa putem sta mai mult de vorba, linistit si nu asa in graba foarte fericit tu cum te simti?
Adytza gata concediul? ce mai faceti?

va doresc o toamna frumoasa si bogata sarut

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 9 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 8 luni

04.09.2011 3:23     citat 

LA MULTI ANI!!!! Melisa-Elena, pui de mymy2008
Mirela felicitari pt Denisa,multa sanatate in continuare.
Raluca ce baieti curajosi ai...wow nici eu n-as avea curaj sa fac asta...

Tuturor mamicilor si de acum "bobocei de gradinita" va doresc un an scolar cu multe bucurii,satisfactii si reusite.Va pup si va imbratisez cu drag pe toate.

sus

Denunta
mare_melisa

04.09.2011 9:15     citat 

LA MULTI ANI Melisa-Elena, pui de mymy2008 de acum gradinarita zambet
Multumesc fetelor.
Noi de maine incepem distractia cu umblatul pt gradinita si nu numai.

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 10 luni

05.09.2011 7:43     citat 

Ziua buna!
De astazi sunt oficial la scoala asa ca pentru mine vacanta s-a terminat!
[b]Raluca[/b], nu m-am putut abtine si intrasem pe facebook sa vad nazdravanii... jenat Inteleg ca din aceasta toamna ai doi bobocei... sarut
[b]Mirela[/b], te asteptam numai cu vesti bune despre Denisa, acum ca primul pas a fost facut.
Cam toata lumea incepe gradinita...
Eu am emotii si imi fac deja N planuri despre hainute, rechizite, ghiozdanel, educatoare, etc...
Eu il inscrisesem la o gradinita cam la 15 minute de scoala mea si mi-a placut tare mult ca va fi grupa de step, directoarea este tare draguta, caminul de asemenea.
Vineri m-a sunat tare mieroasa si directoarea de la caminul arondat scolii noastre ( la 3 minute de scoala) care mi-a spus ca "i-a oprit loc" lu' fiu-meu si ca ma steapta cu drag. Asta dupa ce initial mi-a zis ca nu stie daca il poate primi ca nu are 3 ani impliniti la 15 sept.
Acum am asa un dubiu in a alege. Tare comod mi-ar fi langa scoala dar tare mult mi-a placut directoarea de dincolo. In sfarsit, luni voi fi hotarata... jenat
Cred ca il voi duce aici langa mine pentru ca imi ofera mai multa siguranta sa-l stiu langa mine. trag cu ochiul
Va pup pe toate si mai vb.

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 16 ani, 3 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 8 luni

08.09.2011 7:01     citat 

La multi ani Mariilor noastre!

Maria-Andreea,pui de adytza_84
Maria-Letitia,pui de mamistef
Yasmina-Maria,pui de mamiyasmi
Christiana-Maria,pui de Christa_Maria
Lavinia Maria, pui de lori4u
Bianca Maria pui de Mickymy
Claudia-Maria, pui de CLAUDYA-MARIA

sus

Denunta
elidia_st

Copii

08.09.2011 8:29     citat 

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 11 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 9 luni

08.09.2011 9:53     citat 

LA MULTI ANI! cu multa sanatate, fericire si tot ce-i mai bun in lume pentru toate Mariile mari si mici si pentru toti cei dragi voua!
Va pup cu mare drag si va multumesc din suflet ca va ganditi si la noi sarut
Chiar daca nu am mai postat de mult timp, sa stiti ca am citit mereu, dar lipsa de timp (vesnica scuza) si delasarea de multe ori m-au impiedicat sa mai si scriu jenat
Noi suntem bine, ne pregatim intens de gradi, avem mari emotii (mai ales eu prostit) dar sper sa fie totul bine...
Deni, ma bucur mult ca ai scapat de tratament si de gaurica, sa dea Domnul sa fii sanatoasa, sa nu mai stii de medicamente sarut
Cuscra, ati avut o vara plina si foarte frumoasa, ma bucur tare mult pt voi, mai ales pt baieti, care s-au distrat de minune sarut
Va pun repede niste pozici si merg sa plimb o sarbatorita, ca apoi la noapte sunt de servici ochi peste cap

sus

Denunta
mare_melisa

10.09.2011 9:59     citat 

Alina deja ti-am vazut mandrepe pe facebook zambet
La multi ani de Sf Maria ! mai cu intarziere
Cam f liniste pe aici asa ca va doresc un week-end frumos.

sus

Denunta
elidia_st

Copii

12.09.2011 10:24     citat 

LA MULTI ANI, Melisa-Elena, pui de mymy2008
LA MULTI ANI, Mihai, pui de Michaelaa

LA MULTI ANI, RALUCA!!! iti doresc sanatate ca restul vine de la sine!

sanatate multa Mariei si Maiei, sper ca sunteti mai bine acum!

urez un an scolar plin cu bucurii si reusite, tuturor bobocilor de gradinita!

pupici

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: