· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 127
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 127     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani, 4 luni

19.07.2011 1:53     citat 

bine....deci...eu am dat asa: romana - scris si oral, matematica - scris, engleza - scris, fizica - oral (ps: la sport am avut scutire toata viata mea rad) si inaite de asta (o saptamina) mi-am dat cu interes atestatu' la informatica, care a constat in sustinerea lucrarii: prezentare orala a programului, rulat program, raspuns la intrebarile comisiei (n-am dat nimic scris cum dau copiii astia acum)

IVA!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
iva

19.07.2011 1:55     citat 

Ce interesant fizica oral... eu am avut mate oral...tare nu? rad rad rad rad rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.07.2011 2:28     citat 

ca ai vrut tu? socat

sus

Denunta
iva

19.07.2011 2:40     citat 

daa mate era la alegere din nu mai stiu ce materii si geografia la fel...iar romana (scris si oral ca toata lumea) si chimie obligatoriu. Am uitat si eu din 94... rad rad rad rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.07.2011 2:50     citat 

iti mai aduci aminte carticica aia mica de comentarii? cu coperta cacanie zambet siiiii....fascicolele alea de ziar sinistre care erau manualul de romana dintr-a 12-a? rad rad
tot in 94 si eu prostit

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

19.07.2011 3:03     citat 

hehe, io mi-s d-aia tinerica de 2001 scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.07.2011 3:04     citat 

----------
ralu-mada a scris:
hehe, io mi-s d-aia tinerica de 2001 scot limba
----------

pustoaico foarte fericit rad

sus

Denunta
Cristine

Copii
Cezara-Maria: 16 ani, 5 luni
Mara Sofia: 12 ani, 9 luni

19.07.2011 3:32     citat 

----------
zuzalina a scris:
bine....deci...eu am dat asa: romana - scris si oral, matematica - scris, engleza - scris, fizica - oral (ps: la sport am avut scutire toata viata mea rad) si inaite de asta (o saptamina) mi-am dat cu interes atestatu' la informatica, care a constat in sustinerea lucrarii: prezentare orala a programului, rulat program, raspuns la intrebarile comisiei (n-am dat nimic scris cum dau copiii astia acum)

----------

eu am dat romana scris si oral
engleza scris si oral
matematica scris
economie scris
nu mai stiu daca a mai fost ceva
si, normal, atestat la informatica, la fel ca tine zuza

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.07.2011 3:35     citat 

engleza scris si oral??? pi di ce?

sus

Denunta
Cristine

Copii

19.07.2011 3:39     citat 

nu mai stiu cate ore aveam pe sapt
probabil de aia. ca aveam mai multe
nu mai tin minte detalii
eu is batrana
am treij de ani
hahahaha
ma rog, creierul meu poate are mai mult

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.07.2011 4:24     citat 

aaaa....matale ai fost la predare intensiv in engleza, mai duamna?

sus

Denunta
Cristine

Copii

19.07.2011 4:47     citat 

ei, cine stie ce am mai studiat
ca daca iti insir ce am studiat de-a lungul vremii, te crucesti
si iacata-ma-s aicisa, mai cos la o sacose...
da, faceam engleza, fizica, matematica si informatica intensiv.

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.07.2011 4:56     citat 

buna asta cu sacoshea rad rad rad rad rad eu nu-s in stare sa tai drept nici macar o coala de hirtie foarte fericit deci da, pot spune ca e un skill pe care as vrea sa-l am si cu vrutu' ramin trag cu ochiul da' am si io masina de cusut foarte fericit si intr-o zi cu soare si cu doo dimineti o sa ma pun pe cusut foarte fericit cind o sa invat sa bag suveica si sa scot ata, fara sa incurc toate cele si sa pling de nervi... howgh! rad

in afara de aia cu engleza care nu se purta pe vremea mea la ploiesti, d-astea de zici matale am facutara si mandea
singura chestie care m-a dezamagit e ca noi n-am mai facut latina si la liceu, alta chestie complet inutila, dar mi s-a parut fascinanta zambet

Ultima modificare efectuata de catre zuzalina la 19.07.2011 5:00, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
Cristine

Copii

19.07.2011 5:00     citat 

nici io in liceu
eu am facut in gimnaziu, cu prof de lb romana
mi-.a placut mult
si am simtit-o necesara

hai sa iti zic una buna apropo de latina
eram noi pe aici prin spaniuta
si ne interoga lumea ca pe maimute dar cum e romania, stam in copaci... de astea
si zicem: mai, suntem atat de asemanatori voua ca v.ati speria
si ca traditii
si ca limba... mai ales ca sunetm latini, ca si voi
la care macho zice: aaa, si voi sunteti latini, credeam ca numai cei din america de sud sunt!!!!!!!!!!!!
asa ceva!!!!

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.07.2011 5:02     citat 

----------
Cristine a scris:
nici io in liceu
eu am facut in gimnaziu, cu prof de lb romana
mi-.a placut mult
si am simtit-o necesara

hai sa iti zic una buna apropo de latina
eram noi pe aici prin spaniuta
si ne interoga lumea ca pe maimute dar cum e romania, stam in copaci... de astea
si zicem: mai, suntem atat de asemanatori voua ca v.ati speria
si ca traditii
si ca limba... mai ales ca sunetm latini, ca si voi
la care macho zice: aaa, si voi sunteti latini, credeam ca numai cei din america de sud sunt!!!!!!!!!!!!
asa ceva!!!!
----------

rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad
baiatu' asta e insurat? ca-l iau eu!! parol!!!
rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: