· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 127
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 127     
quin13

Copii
prichindel nazdravan: 13 ani, 2 luni
am nascut deja!

22.07.2011 10:26     citat 

salutare tuturor!

Zuza, ajunge si ptr mine ? :x

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani, 4 luni

22.07.2011 10:57     citat 

regina miiiiaaaaaaaaaaa sarut sarut sarut sarut
evident! pentru tine sa nu ajunga? sarut

sus

Denunta
quin13

Copii
prichindel nazdravan: 13 ani, 2 luni
am nascut deja!

22.07.2011 11:04     citat 

ms! sarut

va urmaresc zilnic...sunt in concediu si am timp mai multicel....insa am impresia ca zboara timpul atat de repede, incat abia apuc sa respir...

Va pup pe toate!!! cu mic cu mare!!! sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 9 luni
cea mica: 11 ani, 1 luna

22.07.2011 12:30     citat 

neata la amiaza
azi am circulat, iar
am fost cu fetele la dr cea mica are putin rosu in gat (dar nimic serios), a si cantarit-o dr, are 5,900 gr foarte fericit sarut
apoi in piata , am luat carnita ca bucataru de barbatu-meu si-a pus in cap sa prepare mititei (are el o reteta de Radu Anton Roman, suna bine)
vedem duminica cum au iesit (ca tot procesul de preparare dureaza 2 zile)
si apoi acasa, iute sa gatesc, am papat si..gata sunt rupta. azi noapte am dormit numa vreo 3 ore si alea cu cosmaruri ochi peste cap deci sunt chiauna de cap.mai ales ca am apucat sa beau prima cafea numa la 12 , simteam ca imi explodeaza capul (mai ales ca in toata plimbarea imi uitasem ochelarii de soare acasa si am stat tot incruntata si in plus batea un vant de simteam ca imi flutura si creierul in cap)
acuma mai sorb ramasitele de cafea si apoi sper sa adorm fetele plang sau sunt foarte trist ca ieri mi-au facut figura, cum adormea una se trezea cealalta si uite asa nu m-am odihnit deloc.

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

23.07.2011 2:48     citat 

La Multi Ani puisor de Ralu_mada!!! sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

24.07.2011 12:06     citat 

lucy sarutsarutsarutsarut multumim frumos sarut !

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 25 ani
Christian: 13 ani, 5 luni

24.07.2011 11:09     citat 

Ralu ....cu intarziere ii urez si eu printesei tale un calduros La multi ani si numai fericire!
va pup sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

24.07.2011 3:29     citat 

tei sarutsarutsarut, merci frumos !

sus

Denunta
iva

25.07.2011 7:46     citat 

Buna dimineata

La multi ani puiutului tau Mada.... sarut sarut sarut

Quin
bine ai revenit...poate revine si cara... rad sarut sarut sarut unde mergeti in concediu? hai ca daca eu nu plec nicaiari ma multumesc cu noncediile altora... rad sarut sarut sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii

25.07.2011 7:50     citat 

La multi ani, piticutzei tale, ralu sarut sarut sarut sarut sarut
sa fie sanatoasa si norocoasa sarut sarut

----------
citat:
hai ca daca eu nu plec nicaiari ma multumesc cu noncediile altora...
----------

iva, eu anul asta voi fi in non-concediu la cap aurora scot limba rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
iva

25.07.2011 7:58     citat 

Ce frumos.... era sa zic ca n-am fost, dar am trecut pe acolo... rad rad rad noi anul trecut am fost in Neptun a fost cea mai buna oferta am gasit la aprox 700 lei (pentru 6 nopti sau 7 nu mai stiu sigur) cu pensiune completa pentru amandoi ca Anei nu i-am platit nimic.

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

25.07.2011 8:48     citat 

neata neata
nu's intr-o stare prea vesela dar in conditiile actuale nici nu cred ca voi fi prea curand nervos socat
da am baut 2 cafelutze cu mult zahar si mi-am mai ridicat moralul.
peste toate e o vreme de cacao numa buna pt sufletul meu azi (nu putea sa fie macar o raza de soare ochi peste cap )
iva eu nu stiu daca mai ajung undeva anul asta dar daca da mi-a placea sa fugim 2 zile la munte (dar nu pe valea Prahovei, ci la Arieseni in Apuseni trag cu ochiul ) ramane de vazut zambet

sus

Denunta
zuzalina

Copii

25.07.2011 8:49     citat 

Lucy? ce-ai patit? sarut

sus

Denunta
iva

25.07.2011 8:51     citat 

Dar ce e cu tine? sper ca nu sunteti bolnavioare...nici eu n-am prea dormit bine...aseara nu-mi gaseam nicicum pozitia in pat, in orice pozitie ma impingea se revolta Tudor, pana la urma am adormit dupa 12 ...si m-am trezit pe la 5...in fine...incerc sa reduc gynipralul ca deja ma simt rau de la el...adica imi scade tensiunea si si asa eu o am foarte mica...ieri era sa lesin in baie...

Multumim de cafelua... sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

25.07.2011 8:54     citat 

multumim mult de urari sarut....si cafeluta !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: