· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Nazdravanii toamnei - cap. 63
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Nazdravanii toamnei - cap. 63     
scufitaroz

Copii
Mushica: 13 ani, 10 luni
Mushicu: 8 ani, 8 luni

24.08.2011 12:07     citat 

acum am vazut si mesajul tau Gonzo jenat

sus

Denunta
gaguta

Copii
ema maria: 15 ani, 1 luna
stefania elisabeta: 13 ani, 10 luni
Sofia Elena: 5 ani, 11 luni

27.08.2011 3:19     citat 

feliictari Iva,sa iti traiasca puiutul

sus

Denunta
polin

Copii
Stefan: 13 ani, 11 luni
Emilia-Maria: 11 ani, 10 luni

30.08.2011 8:26     citat 

Am avut eu un sentiment ca sunt ceva evenimente pe aici scot limba
Felicitari Iva! Micutzul Tudorel a fost tare nerabdator sa va cunoasca..abia astept sa ne povestesti cum a fost nasterea! sarut sarut
Eu sunt pe fuga ca de obicei..acum ma zbat sa nu mai umblu cu hartogaraia ca ma intorc mai devreme la munk.Ar fi si ceva banuti in plus si niste timp salvat rad
Joi incep munk..ma tot agit sa las totul in ordine, ca sigur voi fi usor data peste cap cu toate, pana imi intru in ritm jenat
Pupam gasca de nazdravani! sarut

sus

Denunta
scufitaroz

Copii

02.09.2011 9:30     citat 

Fetelor dar ce stiti de Iva? Eu tot intru sa vad poze si nimic!
IVAAAA unde esti?

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 15 ani, 2 luni

02.09.2011 1:54     citat 

----------
scufitaroz a scris:
Fetelor dar ce stiti de Iva? Eu tot intru sa vad poze si nimic!
----------

Ai intrat la subiectul gresit. trag cu ochiul Uite aici:
http://www.parinti.com/modules.php?name...&start=105

sus

Denunta
polin

Copii

02.09.2011 4:21     citat 

Multumim Christa..nici ca intram la gravidutze! jenat
Cat poate fi de scump Tudorelul mic..sa-ti traiasca nasica draga, e un putzos frumos foc!!!! sarut sarut sarut sarut
Eu am mai amanat pana luni inceperea serv-ului, era aiurea sa incep de joi scot limba am rezolvat si cu actele, acum astept si ma pregatesc sa incep in forta foarte fericit
Ieri am fost si la gradi la Stef, trebuia sa depun fisa medicala..incepe pe 12 si abia atunci face o sedinta cu parintii.

sus

Denunta
gaguta

Copii

03.09.2011 3:40     citat 

si noi tot pe 12 incepem debea asteptam trag cu ochiul
scumpel foc vb lui Polin,sa va traiasca,te asteptam cand poti sa ne zici cate ceva zambet
la noi a venit toamna foarte fericit ...asai aici vine caldura hop top..din sandale in cizme si invers..weekend placut

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 14 ani
Paula-Maria: 12 ani, 7 luni

04.09.2011 9:10     citat 

neata!
iva, cum esti?nu ai timp sa ne scrii ? Astept vesti!
Tudor e minunat! sarut

Polin, serviciu usor! sarut
Gaguta, ce-ti fac fetele? Tu cum mai esti? Cum stai cu kg?

Eleonida, pe unde umblati? sarut

De restul fetelor mai stiti ceva?
Bebekos o fi nascut?

Scufita, Musha ce mai face? Tu ti-ai revenit dupa...?
Mai stii ceva de lia si alla?

Noi...am mers la serv acum 2 sapt si dupa o saptamana ...pauza... ca a facut Paula laringita trist nasoala boala. plang sau sunt foarte trist
Si Alina e racita dar Paula a intrecut-o plang sau sunt foarte trist
3 nopti n-am dormit deloc

va pup !

sus

Denunta
gaguta

Copii

04.09.2011 9:50     citat 

ola
si eu am 3 nopti..aiurea acuma e si Stefi cu gatul..a mancat repede un iuart d ela frigider,nu aveai cu cine te intelege si acuma e cu gatul..nu poate inghite
micutza bn ..kg vin si pleaca depinde oricum nu mai sunt balena de alta data rad
i-mi pare rau de Paula..pupa fetele sa se faca sanatoase
polin incepi cu forte de maine..bafta
ele..pe unde esti draga...dai cu pusca si nu gasesti nici urma de tine foarte fericit sper ca esti ok
Iva zambet cum a primit Ana pe Tudorel...
da restul fetelor nu mai trec pe la noi.atleta,pe restul care n-a mai intrat de multisor pe aici..deja se micsoreaza gasca..pacat..intr-o zi o sa dispar si eu scot limba o duminica placuta...

sus

Denunta
polin

Copii

04.09.2011 1:35     citat 

Cum sa dispari mai Gagule?? Asa cura drastica vrei sa tii? rad rad rad
Micutza multa sanatate la ochioase! sarut
Abia astept si eu sa aud vesti despre cum a reactionat Ana cand a sosit Tudorel! sarut
Numai bine tuturor! sarut

sus

Denunta
scufitaroz

Copii

05.09.2011 8:41     citat 

----------
micutza_25 a scris:

Scufita, Musha ce mai face? Tu ti-ai revenit dupa...?
Mai stii ceva de lia si alla?

----------

Micutza Mushica mea e bine, crizele varstei se intetesc trag cu ochiul dar facem fata cu brio zambet ... cred...incerc sa n-o iau razna ca imi vine cateodata sa ma dau cu capul de pereti dar imi trece repede.
De revenit mi-am revenit, astept pana in octombrie sa ma mai duc la un control si poate fac si o histersalpino sa-mi desfunde trompitele ca sa ne apucam de treaba la partea a doua. deja au trecut 3 luni si sper eu ca s-a vindecat ce era de vindecat dar vedem.
La tine cum sta treaba?

De Alla nu mai stiu nimic, adica ii urmaresc blog-ul si o vad pe mess dar am vazut ca pe forum nu prea mai presteaza. De Lia chiar nimic nimic nu mai stiu din pacate. In Baia Mare nu cred ca o sa ajung prea curand (din cauza unor altercatii trag cu ochiul ) dar sper sa se rezolve pana la urma si atunci sigur ma voi intalni si cu ele. E musai! foarte fericit

Tu ai inceput gradi? Ce grupa iei acum? Aveti copii multi inscrisi?

Iva felicitari pentru bebe mic! sa fie sanatos! te astept cu povesti zambet

sus

Denunta
allamarine1979

Copii
Alla: 13 ani, 11 luni

05.09.2011 1:03     citat 

Fetelor, io-s aici aproape in fiecare zi, doar ca tare greu ma mai pun si pe scris. Ca scriu in atatea locuri, de mi se acreste rad (glumesc, imi place sa scriu scot limba).
Suntem bine, ocupate care mai de care, eu am facut un curs de administrator de pensiune (in asteptarea pensiunii foarte fericit) si acum fac unul de manager resurse umane (azi l-am inceput si am crezut ca adorm acolo...). Intre timp lucrez cu juma' de norma pentru orasulcopiilor.ro. In timpul ramas liber ne plimbam (mult si bine; in weekend am dat o tura de vreo 700 de km, acum vreo luna am facut alt tur de forta)
Alla e vioaie, nu mai tace, din pacate nu am atata timp cat as vrea si asta se vede, cand sunt stresata sau nu am vreme sa stau dupa ea devine domnul Goe, de indata ce-s calma si disponibila si aproape de ea e cel mai dulce copil din lume.

De Lia nu stiu nimic, o mai vad pe messenger si din cand in cand ne mai salutam din masini zambet Da' e vie, bine merci, probabil ocupata zambet

sus

Denunta
gaguta

Copii

07.09.2011 7:55     citat 

neata
deci e clar acuma a plecat si Polin la munca nu mai intra nimeni pe aici ochi peste cap
noi suntem relativ mai bn am fost cam bolnavioare..Ema 4 zile cu febra...Stefi mai putina..diagnostic laringita...sunt afonice ,ragusite,asta mica mai e si cu muci..degeaba am fost la mare plang sau sunt foarte trist ..o zi buna sarut

sus

Denunta
scufitaroz

Copii

07.09.2011 1:25     citat 

Alla venim si noi la pensiune. cand deschideti? foarte fericit Pupici lu' Alla mica zambet

sus

Denunta
allamarine1979

Copii
Alla: 13 ani, 11 luni

07.09.2011 2:22     citat 

Maine, poimaine foarte fericit
Mai este de lucru mult. Intai probabil c-o sa deschidem clubul (de jazz scot limba), abia apoi pensiunea, n-o sa putem tot deodata. Da' va asteptam cu drag zambet (si cand va certati cu neamurile va primim noi scot limba)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: