· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010! Cap 214
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010! Cap 214     
Cristine

Copii
Cezara-Maria: 15 ani, 4 luni
Mara Sofia: 11 ani, 8 luni

22.07.2011 11:27     citat 

----------
ana_348 a scris:
aaa ok zambet Super colajul scot limba Sa vina cezara sa faca si la mine ordine.
----------

bai
tu stii ca tin la tine si profiti sarut

eu am facut azi crochete
ne-am jucat cu cezara de-a prietenele vecine
cica in noaptea asta doarme la mine si maine sa fac siesta la ea (are pat in balcon)

mi-e acum, exact acu, pofta de ceva bun
si ne e dor de tati

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 1 luna

23.07.2011 1:30     citat 

hello
cristineeee ce colaje faci! sa ma-nveti si pe mine trag cu ochiul ce fain va jucati! nu se face si fata mea mai maricica? sarut
ce-ai mancat bun?

io-s cu manichiura...aranjat parul (a se citi uscat)..din astea..ca vinerea seara rad

noapte linistita!
sarut

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 11 ani

23.07.2011 7:24     citat 

Neata..

Am dormit aseara....in sfarsit.....vreo 5 ore legate...Matei si-a revenit din raceala...asta apropos de fericire... zambet
Doar ca spre dimineata m-a luat o durere de burta...de ma intrebam cum am suportat eu contractiile rad
Am baut un ceai de menta...Bine ca mi-am revenit ca azi e nunta...ar fi fost ceva sa nu apara nasa rad
Tati e suparat..Masina nu mai merge...posibil sa fi stricat Matei ceva la cheie.....si ne rugam sa fie asta care ar insemna oricum milioane bune..poate sa fie si ceva mai rau plang sau sunt foarte trist
Eu plec la 11....par ..unghii..machiaj...Tati sta cu Matei...ca deh..unei bunici nu prea i-a convenit ideea sa vina si azi..ca doar a fost ieri foarte fericit ..Si cum eu nu am liniste sa il las pe tati singur cu Matei... mi-am rugat prietena...si ma ajuta ea.. zambet
Prietenii ma intrebau cum de am curaj sa imi las sotul cu prietena ...Dar le-am zis ca am baza in Matei..ca nu ii va lasa nici sa respire rad

Sunt entuziasmata pentru ziua asta...sper sa iasa totul bine... zambet Sa imi tineti pumnii

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

23.07.2011 8:04     citat 

simo daca tot ajungi asa aproape de mine foarte fericit poate o punem de o intalneala foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 1 luna
am nascut deja!

23.07.2011 8:14     citat 

neata!

suzica am vrut sa te intreb mereu unde exact stai, dar uit tot timpul! eu ajung cam de 2 ori pe an in Carbunesti! trag cu ochiul

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

23.07.2011 8:18     citat 

Adriana eu locuiesc in Motru zambet ..........daca ai drum cu draga inima te astept rad zambet

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

23.07.2011 8:29     citat 

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

23.07.2011 8:32     citat 

abia am gasit cateva poze decente de pus pe net! are poze cu o gramada de copii cu care s-a imprietenit pe plaja dar nu am cerut permisiunea parintilor de a le pune pozele pe net, deci ies din calcul! plus alea la pielicica goala care sunt excluse... deci mai raman f putine!

am pus la incarcat si un filmulet sa vedeti ce miscari de dans avem in program! cool

s-a incarcat!

View My Video

si am mai gasit!

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 15 ani
Andra Diana: 10 ani, 8 luni

23.07.2011 9:49     citat 

Ultima poza e dementiala! Mesajul de pe tricoul lui tati si fatzuca lui Dani...de milioane! Si tare bine mai da din solduri.

Am facut un dus. Mi-am luat si niste pastile de calmare pe baza de plante. Sper sa am un weekend normal. foarte fericit

Cristine, cred ca ma bag si eu la un joc din asta cu Daria. Buna idee!

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

23.07.2011 1:43     citat 

da bilutza! in ultima poza tocmai o pupase taxo! rad rad rad

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 9 luni
Jacob: 10 ani, 9 luni

23.07.2011 5:37     citat 

Ziua buna fetele !!! foarte fericit

raliu te inteleg la situatia cu sotul tau...si al meu e la fel cu calc trist imi vine sa il arunc pe geam cateodata...dar nu te mai gandi la despartire, cel mai bine este sa vorbiti si sa rezolvati neintelegerile sarut sunteti o familie super frumoasa sarut

cristine casa aia a facut-o micuta? Ma primiti si pe mine ? foarte fericit

adriana cat de scumpica e micuta ta sarut

La noi e timp de nani...muzica relanxata, leganat alea alea...astept sa adoarma bine sa bag si eu un pic de somn.

Va urez un week-end placut fetele !!! sarut

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

23.07.2011 6:14     citat 

Manucrissa
raliu te inteleg la situatia cu sotul tau...si al meu e la fel cu calc trist imi vine sa il arunc pe geam cateodata.
----------
citat:

Eu l-as arunca Manu dar tot ii mai raman 2 foarte fericit avem 3 calc si 2 laptop.uri rad
----------

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 11 ani

23.07.2011 8:34     citat 

buna fetele..........................

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 8 luni
Eduard: 10 ani, 11 luni

24.07.2011 9:22     citat 

Oh, Raliu, nu ma pot abtine sa nu va intreb la ce va trebe atatea pc-uri prostit prostit .

Adriana, ultima poza imi place de nu mai pot! ce bulanoasa e fie-ta..miamii miamii, buna de papat scot limba . In filmulet e fff tare, chiar are ritm cool

Bianca, pe unde umbli??? ca parca venisesi din plimbari:roll:

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 8 luni
Eduard: 10 ani, 11 luni

24.07.2011 9:23     citat 

Buna, Bebe! Buna si voua, punctelor scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: