· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (353)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Clubul viitoarelor burtoase (353)     
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 4 luni
Naty: 7 ani, 8 luni

20.07.2011 9:49   Clubul viitoarelor burtoase (353)  citat 

=====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME !=====

, SARCINA USOARA SI LA TERMEN, ITZI DORIM,MAMI CYC exclamatie sarut sarut sarut

Clubul viitoarelor burtoase - colaj

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• piperus..............................................20.06.2011
  • Anna-Marya......................................25.06.2011
  • Corinush86.......................................27.05.2011
  • lord_lesy...........................................28.06.2011
  • NICKSS..............................................05.07.2011
  • marimutzza..................................... 16.07.2011
  • Tania3................................................16.07.2011

"Productivitatea" lunii Iulie:

• CYC ||

"Productivitatea" lunilor:

• iunie 2011 : 2 gravidutze
  • mai 2011 : 2 balonashe
  • aprilie 2011 : 0 burtici trist
  • martie 2011 : 1 burticutza
  • februarie 2011 : 1 port-bebe
  • ianuarie 2011 : 0 gravidutze trist
  • decembrie 2010 : 1 burticutza

Facand parte din club, dar in asteptare:

• Adece
  • Alexa-Maria
  • carme_vladut
  • eleonida
  • elsycutza
  • ingeras24
  • janine13
  • Krystyne
  • loris
  • mare_melisa
  • Mari_d
  • simoop
  • Yasmina

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• purple_light
  • julya_27

Va rugam sa ne spuneti daca mai vreti sa mai apareti in listutza si sa faceti parte din club

• iancuelena

Sarbatoritii lunii IULIE :

• monica77 - 07 iulie - 34 ani
  • janine13 - 13 iulie - 28 ani
  • georgette - 16 iulie - 30 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc).
Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite").
Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet!
sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 352

sus

Denunta
Ioana_Leka

Copii
Noel: 5 ani, 6 luni
Amina - Un copil cautat de 8 ani!
7 ani, 6 luni
am nascut deja!

20.07.2011 10:35     citat 

Buna seara !!!

Crispy daca tot sunt pe aici,intru si iti multumesc prima de acest nou capitol,care sper sa fie numai cu vesti bune si cu noutati si vesti frumoase.Pupici lui Alex si tie binenteles.

Eu am o durere de cap de nu mai pot,de vreo 3 zile ma doare si am ameteli,habar nu am de ce.Am niste scurgeri asa albicioase de vreo 3 zile de cand ma doare si capul.

Vineri astept analizele si vom vedea.

Va pup pe toate si o seara placuta.

sus

Denunta
iva

21.07.2011 6:39     citat 

Buna dimineata

Raluuu ce scump e modelul tau... si ce a mai crescut...tu cum esti? .....si eu cred ca Gonzo face baiat si Angy fetita...deci suntem doua. rad rad rad rad

Angy tinem pumnii... sarut sarut sarut

Ioana succes la analize... sarut sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre iva la 21.07.2011 7:48, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
cristina_ro

Copii
Vlad - Minunea vieti
9 ani, 6 luni
Tudor: 7 ani, 5 luni

21.07.2011 7:47     citat 

Neata la fete,
Va invit la o cafeluta:

Uploaded with ImageShack.us

Ralu ai un baietel tare scump.
Angy tin pumnii stransi dar sunt ferm convinsa ca o sa fie bine.
Crispy multumim de capitol.
Cyc,Gonzo,Adriana,Ioana,Iva sarut sarut sarut sarut sarut
Va pup si o zi buna

sus

Denunta
iva

21.07.2011 7:53     citat 

Cristina multumim ...foarte buna...tu cum te simti? sarut sarut sarut

sus

Denunta
wildrose

Copii
Mihai: 17 ani, 8 luni
Amarilis: 9 ani, 3 luni

21.07.2011 8:13     citat 

Bună dimineaţa!
Ralu ce frumos e Alex, ce fălcuţe are, numai bune de drăgălit. sarut Tu cum te simţi? Mai ai lapte?
Se pare că mâine e zi de ecografii trag cu ochiul şi eu merg şi am nişte emoţiiiiiiii zambet
Angy o să fie bine, ai să vezi, linişteşte-te că stresul ăsta nu vă face bine. trag cu ochiul
Gonzo te invidiez ÅŸi eu pentru munte.
De la 1 august sunt şi eu în concediu, abia aştept foarte fericit
Iva, Cristina mai aveţi puţin şi gata cu serviciul zambet
Nickss succes cu tratamentul şi veşti bune c*rând zambet
Ioana eu nu mă pricep la analize, dar cel mai bine ar fi să mergi la un medic să ţi le interpreteze şi să-ţi dea tratamentul corespunzător. Succes!
Crispy mulţumesc de capitol.

sus

Denunta
carme_vladut

Copii
Nazdravanul: 14 ani, 9 luni
tepoasa mica: 8 ani, 9 luni

21.07.2011 8:22     citat 

Neata dragelor

Multumim multumim Crispy dar ai uitat sa ma treci si pe mine sus in lista, ei nu are nimic macar sa fiu deja graviduta si sa sar peste lista aia direct la gravidute, ar fi fain, nu?

Multa bafta fetelor maine la ecografii si analize.

Gonzonel sa fie ce o fi numai sa ajunga la linia de sosire... apropo cand te muti la gravidute cu totul???
Aspirantele vad nu prea se dau in vant sa scrie multe mesaje... hai curaj fetelor ca nu va musca nimeni....

Piperus ce vesti ne aduci... sa fie cu liniute am vazut ca esti tare posomorata trist

Azi sper sa pot face ceva smotruiala pe la bucatarie, de vreo 4 zile incoace simt ceva ciudat la burtica cred ca am luat-o razna de la caldura... nu ma pot gandi nici la bebe nici la menstra sunt intr-o stare paralela cu aceste lucruri... savurez concediul

Sa aveti o zi frumoasa dragelor

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 10 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 3 luni

21.07.2011 8:25     citat 

Neatza si de la noi. Crispisor, multumim mult de capitol, esti o scumpa ca ai grija de noi scot limba

Carmen, la gravidutze sunt deja inscrisa cu acte in regula, dar de aici nu plec decat cu toata lista dupa mine scot limba

Cristina, multumi de cafelutza, prinde tareee bine sarut

Sa aveti o zi frumoasa sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 8 ani, 7 luni

21.07.2011 8:32     citat 

neata fetele si de la mine..........
crispy multumim de capitol...........mereu aici ptr noi......... cristina buna rau cafeaua.........am nevoie de asa ceva........am avut si voi avea in continuare o saptamana foarte incarcata....acum tre sa ma duc sa ma tund si sa ma aranjez putin si apoi de maine cumparaturi si bagaj

sus

Denunta
cristina_ro

Copii
Vlad - Minunea vieti
9 ani, 6 luni

21.07.2011 8:56     citat 

Iva ma simt bine,mai am zile cand imi este rau sau nu pot sa dorm,dar sunt bine multumesc lui Dumnezeu.Bebe nu mai stiu daca v-am zis avea pe 10 iulie 546 g,eu nu m-am ingrasat pe cantar deloc.Cred ca este din cauza faptului ca nu mananc orice,oricum dr a zis ca e bine ca bebe este in grafic.
WIldrose bafta maine la eco.Cum te simti?
Eu una ma mai duc pana pe 12 la servici si dupa aia intru in medical,unde sper sa stau pana la sfarsitul lui septembrie si apoi intru in prenatal.Poata reusesc si eu sa plec cateva zile undeva,oriunde.
Carmen spor la smotru
Piperus spor cumparaturi.
Gonzo tu cum esti?

sus

Denunta
corinush86

21.07.2011 8:59     citat 

buna dimineatza si de la mine....
crispy multumim de capitolas...sa fie tot asa de productiv
ralu pup si eu frumusetea de baiat cu niste ochisorii de te topeste...are o priviree...ai sa vezi tu mami ce ai sa stai cu matura sa gonesti fetele foarte fericit peste vreo cativa anisori
angy si eu iti tin pumnii si sper din suflet sa iti dea un rezultat asteptat ca sa te mai linistesti...rebuie sa fie bine sarut
wildrose si tie iti tin pumnii...sa ne aduci vesti bune
gonzo ar fi frumos sa auzim ca ai un motat mic in burtica foarte fericit si sa sti ca imi pare bine ca mai ramai printre noi si nu ne parasesti de tot...te vrem in ambele topicuri foarte fericit
pupici fara numar pentru toata lumea sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 3 luni

21.07.2011 9:01     citat 

cu mare intarzaiere jenat jenat jenat ...dar cu aceleasi ganduri bune:

La multi ani ,Georgette!

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

felicitari si aici:
http://www.parinti.com/LAMULTIANIGEORGETTE-t-29585.html

sus

Denunta
cristina_ro

Copii
Vlad - Minunea vieti
9 ani, 6 luni

21.07.2011 9:17     citat 

Da ,

La multi ani Georgette sa fii sanatoasa si sa ai sarcina usoara

Ce o mai face ca nu am mai vazut o pe aici,stie cineva ceva de ea?

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 4 luni
Naty: 7 ani, 8 luni

21.07.2011 9:27     citat 

----------
carme_vladut a scris:
Neata dragelor

Multumim multumim Crispy dar ai uitat sa ma treci si pe mine sus in lista, ei nu are nimic macar sa fiu deja graviduta si sa sar peste lista aia direct la gravidute, ar fi fain, nu?
----------

Carmen, scz! Data viitoare, voi fi mai atenta...nici nu am vazut um la tine si eram si cu mos Ene pe mine prostit asa ca, ramane pe data viitoare si poate, vb. ta....nu va mai fi nevoie si vei trece direct la felicitari la gravidutze! sarut

Ma bucur ca am putut sa fiu pe faza si sa dau o mana de ajutor....nostalgia....ce sa-i faci, plus ca voi imi sunteti tare dragi! jenat sarut sarut sarut sarut

Cu o mare intarziere si rusine jenat jenat spun si eu La Multi Ani, draga mea Georgette! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut Sa fi sanatoasa si voioasa si sa ai parte de o sarcina usoara, la termen si de un bb sanatos si papacios! sarut sarut sarut sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre Crispy la 21.07.2011 9:29, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
wildrose

Copii
Mihai: 17 ani, 8 luni
Amarilis: 9 ani, 3 luni

21.07.2011 9:29     citat 

La mulţi ani Georgette!! sarut
Era în vacanţă în ţară zambet
Eu mă simt bine, nu mă plâng, stările de greaţă mă enervează, dar aşa ştiu că-i bine bebe. Cristina te invidiez scot limba eu m-am îngrăşat foarte mult, de la vitaminele pe care le-am luat la începutul sarcinii. Eh, sănătoşi să fim, că oi scăpa eu şi de ele scot limba rad
Corinush mulţumesc şi eu sper să am veşti bune. zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: