· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010! Cap. 215
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010! Cap. 215     
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 9 luni
Jacob: 10 ani, 9 luni

27.07.2011 7:06     citat 

cris ce poza frumoasa...semeni mult cu o matusa de a mea, cand ma uit la tine imi aduc aminte de ea sarut ia zi-ne cum ati petrecut? cum te simti ca ai fata asa mare?

mada pai la job orarul se schimba in fiecare saptm. Dar in general lucrez de pe la 8am pana la 3pm maxim si vad ca nu mai lucrez in week-end ceea ce ma bucura enorm, ca deja imi era un dor imens de piticotii mei foarte fericit Lucrez la un centru de apel pentru HomeDepot, un magazin de articole pentru casa, au de la furculite pana la materiale de constructii foarte fericit E bine, m-am obisnuit cu programul, mai sunt obosita cateodata dar mi-am schimbat strarea de spirit in bine mult de cand lucrez, si ma multumeste si faptul ca astia mici sunt bine la cresa, se vede ca o iubesc pe tipa care se ocupa de ei, si sunt foaret lipiciosi cu ea. Chiar ieri, au fost ai mei sa ii ia ca eu am terminat mai tarziu, si Jacob a inceput sa planga dupa ea, deci sa ma intristez confuz hmmmm ... imi e greu sa stiu ca s-au atasat de altcineva foarte fericit dar stiu ca e bine pentru ei, macar nu sufera cand sunt acolo. Vai m-ai intrebat ceva si ti-am insirat o intreaga poveste foarte fericit Sa iti fie de bine ciorbica si gogosile sarut Cat despre Casian nu stiu ce as putea sa iti zic, eu am inceput cu ai mei cu banana ca e mai moale, le dadeam sa muste din ea, si acum la cresa a inceput sa le dea portocala, mar fiert facute bucatele si le mananca (i-am vazut eu foarte fericit ) . Si cat de curand o sa inceapa sa le puna legume asa bucatele, dar ei nu isi fac greata. Mai incearca, poate se va obisnui cu timpul, dar in principiu poate nu e pregatit inca, lasa-l pe el sa decida cand vrea. aaaaa ce le mai fac la ai mei, le mai dau cate o biscuite in mana si il rontaie. Bafta, o sa fie bine ai sa vezi.

byu asa e si al meu foarte fericit se vede ca sunt barbati foarte fericit numai ca scuza alui meu e ca nu vrea sa ii faca gay prostit de parca un pic de roz in camera ii transforma, daca e sa fie sunt oricum, dar in fine foarte fericit Offff il pupam pe micutul Iulian, sper sa iasa mai repede dintisorii de il chinuie si sa se linisteasca sarut

rox iti spusesem de Jacob ca are 6 dintisori si acum are si Nathan 5 foarte fericit Ii treci da? te rog sarut merci mult...o pupam pe Delia care e o frumoasa si ma minunez si o scuip mereu sa nu o deochi cand ma uit la poze.

Ne apropiem de ora de vaccin, vai ce emotii am.

Va pup, o zi buna !!!

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

27.07.2011 7:31     citat 

La Multi Ani sanatosi Mara Sofia sarut
Multe multumiri si multi pupici fetelor care mi-au admirat pitica sarut

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani, 3 luni
AURA MARIA: 10 ani, 8 luni

27.07.2011 8:45     citat 

Pozici noi cu o fetitza mare de 1 an..in dimineata zilei in care "a schimbat prefixul"...

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani, 3 luni
Victor Adrian: 10 ani, 10 luni

27.07.2011 8:55     citat 

Hellloooo
V-am citit in diagonala diagonalelor ca sunt intr-o mare fuga.
Am venit de la Severin si maine plec la tara pt 3 sapt. Plus mancare, copii si bagaje.
Asa ca va pup pe toate si sa ne auzim cu bine
Suzi..trist acu' am vazut mesajul trist
Dar te astept prin Bucuresti foarte fericit
Pup

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 5 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 2 luni

27.07.2011 9:27     citat 

Raliu, si eu am admirat bebelina ta...dar in taina ochi peste cap jenat ..adica am uitat sa spun ca e tare simpatica !sarut sarut

Corina...ce scumpa eee! ce par frumos are! sarut sarut

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 8 luni
Eduard: 10 ani, 11 luni

27.07.2011 9:40     citat 

sal
noapte buna
scot limba

sus

Denunta
Cristine

Copii
Cezara-Maria: 15 ani, 4 luni
Mara Sofia: 11 ani, 8 luni

27.07.2011 11:00     citat 

salutare
intrebare intrebatoare... cum era bre o piesa de aia de prin tineretile noastre, cum ar fi oldie, hahaha... era a lui moga sau morandi si era cu unili care tipau la refren: PA NA MA NAMA NEEE PANA MA NA MA NEE... ca vreau sa vad daca mai stiu sa dansez de astea, ca aveam eu un fel special cu manutili.
deci, care ma ajuta????

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 1 luna

27.07.2011 11:31     citat 

cristine eu cred ca-s mai batrana ca tine de nu-mi aduc aminte de ce zici tu acolo prostit
sa-ti traiasca fata si...sa-ti mai spun cat de dragi imi sunteti si cat de frumoase sunteti?

byu multumesc de intrebare! cred c-a prins o mica raceala amalia...azi a fost mai binisor pe seara ca ziua taaare maraita a mai fost! acum doarme cu ceapa la nas ca sa poata respira!

manu lasa ca-i bine daca ei sunt ok, se inteleg cu tipa de are grija de ei! asa stai si tu mai linistita la munca si mai socializezi si tu! spor la serv!

mada bravo pt pusculita! sigur vei reusi sa-i strangi si pe restul! la noi totul e bine!, multumesc de intrebare sarut sa va distrati maxim la mare!

claudia ....imi lipsesti! ati plecat deja la mare? sa va distrati si relaxati! si noi abia asteptam sa plecam dar mai avem un picut de asteptat!

noapte buna dragelor! sarut

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 7 luni
D: 11 ani, 1 luna

28.07.2011 12:18     citat 

eu mi-aduc cris, iti cand eu daca vrei, dar atat pot la ora asta rad

sus

Denunta
Cristine

Copii
Cezara-Maria: 15 ani, 4 luni
Mara Sofia: 11 ani, 8 luni

28.07.2011 3:50     citat 

aoleeeeeeeu
babelor
haidi bre, am ajuns sa caut discografia lui moga
si nu gasesc
era prin anul 2003 cred
Claudis, Raliu... care va dezmatatati prin discoteci? care se supara cu dezmatatul, ii tai motul.

multumesc mult de cuvintele frumoase
jenat sarut

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 1 luna
am nascut deja!

28.07.2011 8:11     citat 

bre cris! io stiu melodia, acu-mi suna-n cap dar nu pot si anume sa-mi aduc aminte titlul! socat

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 1 luna

28.07.2011 8:27     citat 

neata! sarut

foarte cald este!!! repede ceva dereticat prin casa, papat la fel de raid si afara cu noi la joaca!

revenim pe dupa-amiaza....la mom somnicului!

o zi superba de joi s-aveti!

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 5 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 2 luni

28.07.2011 8:35     citat 

La multi ani, Octavian!
http://www.parinti.com/modules.php?name...21#1250321

o zi buna, fetele! si pentru puii fetelor! sarut

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
10 ani, 11 luni

28.07.2011 9:03     citat 

Buna dimineata!!

La multi ani Aura!! Sa fi sanatoasa si fericita!
La multi ani Anika!! Multa sanatate si fericire!
La multi ani Mara-Sofia! MUlte bucurii si satisfactii si multa sanatate
La multi ani Octavian! Mult noroc si sanatate!

La multe lunite Miruna!!!

Luara, byu, multumesc!
Delia, Adina, Sebastian, Aura si Sofia!! Va pup de frumusei si dragalasi ce sunteti!

Noi tusim, de luni, nu se aude nimic la plamani, gatul putin rosu, muci nu foarte multi....Dar nu stiu de ce nu ii trece tusea....???

Rasfoiam niste poze de pe tel , si am dat de o poza de la iarba verde...adica asta! AAAa...gestul nu era intentionat, doar o simpla captura:

Va pupam

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 1 luna
am nascut deja!

28.07.2011 11:06     citat 

tare iris! rad rad rad

sunt ffffffffffffffffff happy! cool cool cool sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: