· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 128
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 128     
iva

02.08.2011 8:14     citat 

Al meu acum e in concediu pana in 13 si drept sa spun mi-e groaza sa ma duc la altul, am folosit bepanten si ulei de bebe... la Ana de ex n-am avut hemoroizi i-am facut la nasterea ei din cauza nasterii dificile...multe trag de atunci...

Merci Mada ... AMR cat? wow abia astept sa vad pozici sunt o uituca acum prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani - La Multi Ani!

02.08.2011 8:18     citat 

neata gagici sarut

eu mi-s hepi-hepi-hepi rad

tei...dadada, o palma dupa ceafa cred ca mi-ar face muult bine foarte fericit concediu placut sarut sa te intorci pina pe 17, da? ca avem intilnire rad

lucy...stii cum e vorba: cine se scoala de dimineata...cade singur in ea foarte fericit rad

iva...da cu apdeitu'...esti in forma maxima, da? sarut

ralu...ia pune tu mina si raporteaza: ce ai mai facut, ce mai e de facut, cum stai cu emotiile, AMR-u'? sarut hahaha, gind la gind cu iva rad)

haida zi faina la gagice sarut

sus

Denunta
iva

02.08.2011 8:20     citat 

dada cu apdeitu daa rad rad rad sa speram. sarut sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 5 luni
cea mica: 10 ani, 9 luni

02.08.2011 8:22     citat 

ooo zuza ce bine esti azi?
o fi vineri? confuz
io vrand nevrand ma scol d edimineata..deci..cine se scoala de dimineata e mai obosit rad
dar nu conteaza
iar ii o vreme de kko afara

sus

Denunta
zuzalina

Copii

02.08.2011 8:48     citat 

----------
Kurai_Lucy a scris:
ooo zuza ce bine esti azi?
o fi vineri? confuz
----------

nu, da' am avut musafiri neasteptati...ei, d-ale mele rad jenat rad rad rad rad

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

02.08.2011 8:48     citat 

asa...deci
AMR 19 zile prostit

sambata mi-a venit rochia, am incercat-o...hmmm, cam ciudat imi sta pe sani...va atasez si o poza sa ma vedeti foarte fericit

bun...ce-am facut...am cautat la maxim rochii pentru domnisoarele de onoare, nu am gasit decat Made in Chine , apoi am vorbit cu 5 croitorese pentru a imi face un model pe gustul meu...toate s-au retras in final (cica sunt prea exigenta ochi peste cap ). Nasol e ca am cumparat materialul (180 de euro trist ).

Deci iata-ma cu 3 saptamani inainte de nunta fara rochii pentru domnisoare surprins ...am incercat si online in ro, dar nu prea am gasit mare lucru.

absolut orice idee, sugestie de la voi e super venita !!!!

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

02.08.2011 9:04     citat 

aici sunt la croitoreasa, o vreau o idee mai scurta si mai stramta la sani zambet

va rog sa fiti critice, da?!

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 5 luni
cea mica: 10 ani, 9 luni

02.08.2011 9:09     citat 

eu zic ca rochia e superba si ca iti sta super
nu cred ca ai avea ce alte modificari sa ii faci confuz
ii faina imi place mai ales la talie cum e croita sarut pe gustul meu trag cu ochiul
mai ai putin...acum e stresul mai mare....

sus

Denunta
zuzalina

Copii

02.08.2011 9:36     citat 

rochia este superba...ai un aer de printesa si de dansatoare de flamenco in acelasi timp...adica e si delicata si hot in acelasi timp
su-per!

eu n-as mai strimta-o in partea de sus, ca trebuie sa rezisti in ea destul de mult timp...desi...nici sa cada de pe tine nu-i bine...complicat
trebuie sa te simti bine in ea, sa nu te stringa pe nicaieri

de aratat, e beeeton! zambet

cu rochitele pentru domnisoarele de onoare o sa se rezolve...la pariu...mai e putin, e drept, ceea ce banuiesc ca face ca tensiunea sa creasca exponential, dar se va rezolva nesperat si neasteptat, o sa vezi sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

02.08.2011 9:44     citat 

merci mult fetele sarutsarut

zuzi sarut, imi pastrez optimismul, dar sincer ma intreb oare cum gasesc aceste rochii?

am epuizat toate orasele din jurul meu, ce gasesc si imi place depaseste 400 de euro , clar nu intra in buget (maxim 250/rochie) confuz

am gasit un site fain in Bucuresti...cristallini.ro..stie cineva, ceva?

sus

Denunta
zuzalina

Copii

02.08.2011 11:11     citat 

eu nu m-as complica cu firme din bucuresti, ca exista problema transportului...tot pe linga casa ar fi mai bine..parerea mea trag cu ochiul

sus

Denunta
iva

02.08.2011 1:04     citat 

Mada esti superba...chiar ai facut copii? rad rad rad ...de stramta sau lunga depine tu cum te simti in ea...decat sa simti ca o pierzi de pe tine si tot timpul sa tragi de ea mai bine mai fixa, la lungime depinde de pantofi cat de inalti ma gandesc ca ai imbracat-o cu ei in picioare.... despre rochii si eu zic la fel nu te complica cu firme din Romania... sarut sarut sarut sarut mult succes ...o sa fie bine ai sa vezi sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

02.08.2011 1:24     citat 

multumesc mult iva sarut

daaa... am facut copii (multumesc lui Doamne Doamne) si am trecut de la 45 de kg la 70. Sa stii ca am tinut o dieta destul de nasoala timp de 4 luni si am reusit pierde vreo 10 kg.

Rochia o stramtez o idee la sani ( am senzatia ca pica dupa mine), ptr lungime am incercat-o cu pantofii, dar as vrea sa vina pana la calcaie si sa nu calc pe ea prostit

pentru domnisoare, din pacate, am facut tot ce mi-a stat in putinta pentru a le gasi, vedea, simti inainte de plata, insa n-am gasit ce vroiam...de dimineata i-am sunat pe cei de la cristallini, au rochii foarte dragute (acuma alta pb : nu au decat o marime din fiecare model si mie imi trebuie doua la fel prostit ...)

sus

Denunta
iva

02.08.2011 1:33     citat 

of doamne... nu poti lua alta marime sa o modifici la croitoreasa ta... sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

02.08.2011 4:40     citat 

ba da...dar depasesc 400 de euro trist...cred ca pana la urma, le iau din ro prostit

azi am dat telefoane peste tot, sigur o sa am o factura prostit prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: