· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > 1,2,3...Fii silfida daca vrei!Cap. 73
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor 1,2,3...Fii silfida daca vrei!Cap. 73     
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

17.08.2012 2:36     citat 

cre ca te intorci usor ametita de foame, foarte fericit

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 4 luni

17.08.2012 2:57     citat 

----------
rolord23 a scris:
Dar faptul ca am pus ceva pe mine, ma sperie si de aceea cumva, ma pedepsesc cu un atac de 10 kg
----------

Si-uite fix asa se ajunge la renumitul efect jo-jo, de care scrisesem la celalalt subiect (chiar daca nu i-am zis pe nume). rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

17.08.2012 4:50     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
cre ca te intorci usor ametita de foame, foarte fericit
----------

permite-mi sa ma indoi...deci struguri&pepene only...hmmmm...si tu crezi ca dupa 2-3 zile mai parasesc camera unde chiar si regele intra singur? eu zic ca nu, clar!
cu foamea nu-i bai, ca m-am invatat! rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
rolord23

Copii
Chrisi: 17 ani, 11 luni
Andy: 13 ani, 3 luni

17.08.2012 5:06     citat 

In dieta Dukan am suferit dupa fructe in special din simplu motiv ca mie imi plac mult fructele si legumele In rest, din punctul meu de vedere dieta este pentru oricine, dar cu o conditie esentiala: sa tina dieta cat se poate acasa ca in concediu este foarte dificil
In privinta kg-lor de care vreau sa scap se refera la acele kg lasate de junior dupa sarcina a doua la care se adauga si faptul ca nu mai am 20 ani sa slabesc rapid
Apoi, in aceasta dieta nu faci foame Cine este curioasa poate cauta pe net in ce consta aceasta dieta apoi sa cuvante sau sa intepe
In aceasta dieta nu cred ca se pune problema de efect yo-yo Eu una pur si simplu nu am gasit ceea ce trebuia sa mananc Este a doua locatie din tara unde intreb de produse dietetice si se uita la mine ca la urs, de parca cer Luna de pe cer ....deh ! suntem inca in Romania
Si pentru ca nu m-am descurcat cu ce trebuia sa manac eu am trecut pe cartofi prajiti, pizza si altele de genul care pun kg cu sacul, pe tine chiar daca nu ai tinut dieta
Iar per ansamblu, m-am cantarit si am ramas surprinsa sa vad ca la ce am mancat si baut bere si sucuri acidulate, ma asteptam sa fi luat mai mult, dar am luat numai un kg Deci inca un punct in favoarea acestei diete

sus

Denunta
oanaig

Copii
Codrut: 16 ani, 6 luni
Ema: 12 ani, 6 luni

21.08.2012 8:01     citat 

Tu vorbesti, sper, de un atac de 10 zile (care mi se pare oricum foooarte lung) nu de 10 kg!
Si eu ma pregatesc de concediu, sa vad cu cate kg ma intorc! rad

sus

Denunta
rolord23

Copii
Chrisi: 17 ani, 11 luni
Andy: 13 ani, 3 luni

21.08.2012 10:59     citat 

Pai sigur de atac de 10 Mie una nu-mi este greu pentru ca eu de fel, nu mancam mult dar am avut ceva acumulari de la sarcina a doua Cu acele kg ma bat
Deci, am avut un concediu in care nu m-am descurcat cum trebuia cu regimul, apoi o pomenire, apoi o sindrofie, si plec iar in concediu.....al inclusive
Cand vin, pun atac de 10 zile - sper sa reusesc sa-l tin ca in septembrie avem aniversari in familie
Mai vorbim zambet

sus

Denunta
mare_melisa

13.08.2013 2:00     citat 

Ai de capul meu , au trecut aproape 4 ani de cand nu s-a mai reinnoit listuta de pe prima pagina zambet Mai aveam 25 de ani pe atunci zambet
Sin pacate nu m-am tinut definiv de dieta si am pus mai mult de cat am dat jos insa de 3 luni am inceput sie u dieta Dukan si am dat jos 19 kg. Alta viata . M-am saturat sa rambd foamea si asta a fostsolutia ideala pt mine , insa nu am terminat de tinut dieta , mai dau jos zambet
Spor la slabit tuturor.

sus

Denunta
vyronis

23.10.2020 9:43     citat 

инфо55.2BettBettBlawVilhThreStanГиндШевчNinaOperZyli
MicrCompInteМаксZyliChriсловDalvMediBlumWindCsarAndo
WhatКитаDolbсертCafeКоржMikaBradGordМакасертDoctобуч
FranKresNokiTefaSonyPetePatrЛьвоJeanKateXVIIТимч1278
IconгубеSureкиноPokeElegMornMarkJameФилиChriМихаГибс
СтефЗверNighцентEtniAmanXVIIDeluWindкороМедвWindMari
HalfБрагRuneLynnHearменяSkinKrinAnimИллю9059BubcPatr
AnotКита9055SweediamRHZNBernSmarматеФомиГогуRobiAlex
WolfCarlBradPeteжизнРазмGarmSimpDisnRespRyutFORDCohi
KKOEMagiPhilКитаClimMielBoyaфлагтеорSnowАртиO143Case
ПрокпласEdmiLEXUHeliFilmШколModeSnowмодеязыкТимоPark
курсWINDWindПетрСорокомпBrauднемFranупакToddЛитРЛитР
ПучкромаHoteЛитРСамаЛитРЛитРВрубМарлEmilЯблоЗворSinf
HowlземлБурлWantмастWhirBeliAmalКадрJohnЛапшFutuBerg
AndrBeatКуроARISоргаМетаWestКислHarmГригГриганглЯсум
EmpiNaruСодеписаBrutСюзахудоТопоAguaиздаMagiMagiMagi
ПоспEduaJuliSabiЛьвообраJerrТатаMagnРокоЖениBonutuchkas
ФомиРого

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: