· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009 (305)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2009 (305)     
symonik

Copii
Maria Alexandra: 15 ani, 11 luni
Matei: 12 ani

17.08.2011 1:30     citat 

salutare
rad rad daca nu ziceai biencutz mult si bine traiam cu impresia asta rad rad ma bucur ca e ok bianca si ca sunteti bine cu totii.abia astept impresii de la cresa.ca si eu stau cu un stres.
rome sarut sarut sarut
Anca dar e mai bine raul??a dat semne de ceva dintisori ,maselute??nu a iesit nimic in timpul asta.MUlta sanatate si distractie placuta la nunti si vreme frumoasa daca mai ranmaneti la felix.Dar cate nunti ai?? surprins surprins surprins ziceai parca 3 dar toate acum??? ca si eu ziceam ca am dar nu toate in aceeazi zi zambet
Smiri multa bafta cu noul proiect saracutul lasa ca are el timp si de olita sarut sarut sarut
cris,yubi sarut sarut sarut eu nu am fost asa curajoasa sa ies cu copii din tara si am fost foarte multumita de eforie plaja aproape foarte linistita,apa mica sa stau fara grija sarut sarut sarut
yubi sanatate la puiuti .Si te contrazic toate lucrurile interzise Matei le face rad rad rad rad .Deci mai sunt copii am crezut ca a meu e de pe marte rad rad rad .Apropo am fost aseara la ziua unei fetite si Matei a fost cuminte surprins surprins surprins de l-am scuipat toata seara si de fiecare data venea si cerea mami kk.deci fara incidente in deplasare foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 11 ani, 11 luni
am nascut deja!

17.08.2011 1:47     citat 

mersi fetelor sa dea D sa fie vreme buna

simo am 2 nunti, ambele in aceasi zi, una ziua in cluj si alta noaptea in felix zambet
lui raul trebuie sa-i iasa ultimul canin, inca nu a iesit trist

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 1 luna

17.08.2011 2:05     citat 

si mie imi place in eforie, numai ca e ffff aglomrat,cel putin asa am prins eu de fiecare data, anul trecut am fost in mangalia/saturn si a fost mult mai liniste, dar nici nu prea aveai ce face, unde merge, nici de shopingarit nu prea aveai unde scot limba rad .

Anca nasol ca sunt ambele in aceeasi zi trist , oricum va dorim distractie placuta.

Simonik ma masura ce cresc cred ca se fac tot mai cuminti si eu ma mir cum ma inteleg cu Lucas sarut.

Dar mai avem pana sa o ajungem pe Dia, Alexxyei, am fost la ele, copiii au dormit impreuna, Dia s-a trezit cu vreo 15 min inainte de Lucas si nu a scos un cuvintel, a facut o liniste deplina, cand a dat cu ochii de Lucas ca s-a trezit, cum a chiuit de bucurie, foarte dragutz foarte fericit

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 10 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
8 ani, 7 luni

17.08.2011 2:30     citat 

Buna fetele!

Yubi , va asteptam! Sper sa fie si vremea buna!Eu nu am reusit sa intru singura in piscina! Nu ma lasa Yanis si cand doarme el , deja nu mai am energie! prostit Nici nu vrea cu colac , asa ca ma termina , ca trebuie sa-l tin sa se zbenguiasca , sa sara , sa-l arunc in apa si asa mai departe! rad

Roxy , vezi ca pe Booking.com au acum o reducere la pheonicia resort . ma bate si pe mine un gand pt. saptamana viitoare , dar sa vedem...Acolo e super pt. copii.Pretul e pt. cazare cu demipensiune (mic dejun + pranz )

Rome e bine ca va intelegeti. Si noi ne intelegem foarte bine. singura problema e ca daca il las cateva ore cu bunicii apoi e alt copil! trist Abia a doua zi incep sa ma inteleg iar cu el.

Smiri , spor la construit!

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 10 luni
Albert Stefan: 10 ani, 1 luna

17.08.2011 2:51     citat 

crysy abia astept sarut eu am zis ca ai piscina mik, glumeam cu balaceala mea foarte fericit
foarte fericit rome ce bine ar fi sa se cuminteasca, am mai auzit ca 2 ani este un prag si dupa s-ar cumintii si te mai intelegi cu ei...eu sincer nu-l vad pe mario cuminte prostit
simo si eu ma bucur ca nu sunt singura rad mai sunt copii ca al meu...deci nu pricep cum la camin e cel mai cumite...e preferatul tuturor doamnelor si mi-au zis ca dc ar fi toti copii ca mario ce bn ar fi...si eu am zis ca nu pot sa cred ca e cuminte si se inteleg cu el ca acasa e argint viu si mi-au zis ca dc nu cred pot sa-i duc o camera sa-l filmeze sa ma convinga si cred ca degeaba nu spunea totusi. deci acolo super cuminte si acasa se exteriorizeazza maxim. offff asta e...ma bucur macar ca e sanatos, cand e bolnavior si e trist mor de mila lui...oricum nici cand e bolnav nu zace, tot il misca rad

sus

Denunta
symonik

Copii

17.08.2011 3:03     citat 

rad rad rad ma yubi ma parca l-ai descrie pe Matei.Asa si eu zic bine ca e sanatos ca atunci cand era bolnavuior imi era dor de toate poznele lui dar cum zici si tu nici atunci nu sta "argint viu "descrierea perfecta
Rome ce super ca v-ati intalnit cu Dia,alexxia eu cand m-am intalnit cu ele imi venea sa intru in pamant la ce copil am avut n-am apucat sa schimb cateva vorbe cu ea,M-am simtit cam aiurea surprins Si abia asteptam intalnirea ca mi-i tare draga cand intra si povesteste atatea.Va pupacim Alexxia apropo sarut sarut sarut sarut
Doamne yubi parca imi dai si mie sperante ca va fi bine la cresa cand povestesti de Mario sarut sarut sarut
Distractie placuta la cris la piscina sarut sarut
Off Anca nasol cu canini astia sarut sarut sarut sarut sa iasa repede si woow 2 nunti inseamna ca oboseala mare sarut sarut sarut .
Abia astept si eu sa creasca mare Matei sa ma inteleg cu el ca mor de rusine cum se tranteste pe jos si bate din picioare cand nu obtine ce vrea plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist offfffffff ce copil rad rad rad sotul e mult mai agitat eu stiu ca e o faza si le ignor cand stiu ca nu are de ce se rani

sus

Denunta
crysy_m

Copii
11 ani, 10 luni
8 ani, 7 luni

17.08.2011 3:26     citat 

Yubi , nu te gandi ca e ceva foarte mare , dar e si pt. adulti! trag cu ochiul Asta e :
http://www.dedeman.ro/ro/piscina-easy-s...rodus.html

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 11 luni

17.08.2011 8:46     citat 

Symo, ce spui draga? Ai niste copii minunati! Alexandra e suuuuper! Calda, intelegatoare, vorbeste asa de frumos, il iubeste si are grija de fratior, este atat de rabdatoare! Sincer m-a impresionat! Iar tocmai pt ca l-am cunoscut pe Matei te admir cu atat mai mult! Matei este un copil super istet, puternic si agitat. Asa este el si ma intrebam cat as fi rezistat eu. M-ai uimit prin rabdarea ta. Dupa atata alergatura aveai puterea de a zambi si a vorbi asa de calm. De aceea, mi-am zis eu, Alexandra de la tine invata sa fie asa de echilibrata si la fel este si Matei...doar ca deocamdata vrea sa fie alpinist. foarte fericit Pupici si voua, si spune-i Alexandrei ca m-a cucerit! sarut definitiv!
Rome, la multi ani pt Lucas, inca o data.Imi pare rau ca n-am fost pe faza ieri. Ma bucur cu adevarat ca ne-am intalnit si sper sa avem curand ocazia de a ne revedea.
Vineri venim in Bucuresti pt cateva ore. Plecam la 18 din Constanta si probabil ca vom ajunge pe la 20-21. Astept sa-mi spuneti ce loc de joaca stiti deschis la acea ora sau ce putem face pt ca Dia sa se relaxeze vreo ora undeva la joaca...orasel al copiilor, un carusel ceva... Daca mai aveti copii care se culca tarziu ca mandra mea, poate ne vedem.

sus

Denunta
symonik

Copii

18.08.2011 1:48     citat 

salutare
Offf Alexxia de obicei pe la ora aia sunt obosita si credeam ca are mai putina energie sa stea un pic locului ca voiam tare mult sa vb mai multe.Multumim apropo Si alex ma intreaba mereu ca mai vrea la Dia ca e tare cumintica sarut .
A fost tare bucuroasa cand i-am zis ca ti-a placut de ea si ca te-a cucerit.
Eu v-am zis ca sunt mandra tare de copilul meu si ca ma ajuta mult ,discut foarte multe cu ea si vb ca un adult aproape scot limba ,asa ca fetelor apucati-va de bebe 2.

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 11 luni

18.08.2011 9:46     citat 

Nu e nimeni din BUCURESTI pe aici? Ce loc de joaca pt copii e deschis maine pana la ora 22? Unde este?

sus

Denunta
crysy_m

Copii
11 ani, 10 luni
8 ani, 7 luni

18.08.2011 9:57     citat 

Alexya , nu sunt din Bucuresti dar in mall-uri sigur e pana la 22 deschis locul de joaca. Drum bun! sarut

sus

Denunta
lidia_new

Copii
murmu=Maximilian Constantin: 12 ani, 1 luna

19.08.2011 7:49     citat 

La multi ani LUCAS !sa cresti mare si frumos si mult,mult noroc
cu intarziere La multi ani tuturor cu numele de Maria

miru,macar al meu bea lapte de vaca,asta-i soarta noastra,tb sa luptam pana la capat
anca distractie placuta
rox vacanta placuta
smiri spor la construit
la ziua lui murmu a fost frumos,a fost veselie,am avut vreme buna,am fost la gratar si a 2-a zi
va pun cateva poze,am pus mai multe pe facebook
2 ani

tortul,l-am vrut albastru,dar e bine si asa

cu nasa

micii fochisti

cu o seara inainte a invatat sa sufle ca lupul din povestea cu purcelusii

noi 2

mai revenim

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 2 luni

19.08.2011 9:04     citat 

La multi ani, Lucas! Sa fii fericit si norocos. Sa ai o viata minunata! sarut sarut sarut sarut sarut

La multi ani, Natalia! Sa fii iubita si norocoasa! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
symonik

Copii

19.08.2011 10:57     citat 

La multi ani, Natalia!sa cresti mare si multe,multe bucurii alaturi de parinti
Foarte frumoase pozele lidia.si tortul super asacum e. Eu il vreau rosu foarte fericit
Ce ajutoare de nadejde ati avut la gratar rad .multa fericire.weekend placut tuturor.Luni e prima zi de munca plang sau sunt foarte trist Gata cu lenevia

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

19.08.2011 11:12     citat 

La multi ani, Lucas! sarut

La multi ani, Natalia! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: