· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Medici, spitale >Ginecologi din maternitati, spitale, clinici > Nasterea la Elias
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Nasterea la Elias     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
oana76voicu

Copii
Emilia Cristina - ingerasul meu
9 ani, 11 luni

30.09.2011 10:01     citat 

pai ar trebui sa te transferi acum sau mai tarziu la alt doctor ...
stiu ca exista rezerve dar eu nu am stat acolo...oricum dupa ce nasti cred ca e mai ok sa stai si cu altcineva in camera...mai schimbi o vorba, mai primesti un sfat de la mamicile cu experienta...trag cu ochiul
wc- urile sunt ok..nu au dus...iar daca vrei neaparat rezerva vorbesti cu doctorul tau..
eu recomand pe Ciprian Pop Began, e un super doctor.

sus

Denunta
alinutza79

30.09.2011 3:14     citat 

----------
oana76voicu a scris:
pai ar trebui sa te transferi acum sau mai tarziu la alt doctor ...
stiu ca exista rezerve dar eu nu am stat acolo...oricum dupa ce nasti cred ca e mai ok sa stai si cu altcineva in camera...mai schimbi o vorba, mai primesti un sfat de la mamicile cu experienta...trag cu ochiul
wc- urile sunt ok..nu au dus...iar daca vrei neaparat rezerva vorbesti cu doctorul tau..
eu recomand pe Ciprian Pop Began, e un super doctor.
----------

nu vreau sa stau in salon deoarece nu se stie cu ce colege de toate culorile nimeresc!
merci mult ptr raspuns!

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 3 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

30.09.2011 3:31     citat 

La Elias nu prea ai sanse de colege de salon "de toate culorile". Nu am vazut asa ceva nici cand l-am nascut pe Horia si nici cu Ida. Iar saloanele sunt de 4 paturi.

sus

Denunta
alinutza79

30.09.2011 3:58     citat 

----------
DJ a scris:
La Elias nu prea ai sanse de colege de salon "de toate culorile". Nu am vazut asa ceva nici cand l-am nascut pe Horia si nici cu Ida. Iar saloanele sunt de 4 paturi.
----------

din cate am citit nu-i modernizat deloc!
Si cand vin rudele celorlalte 3 colege de camera cum este?! Sunt ore speciale de vizita, are voie sa intre oricine si oricand?!

sus

Denunta
oana76voicu

Copii
Emilia Cristina - ingerasul meu
9 ani, 11 luni

06.10.2011 8:50     citat 

eu una nu am avut colege de toate culorile.
sincer nici in alte saloane nu am vazut sa fie ...
iar de rubedenii... de obicei se iesea afara nu stateau cu noi acolo..
oricum in 48 de ore ai plecat acasa..

sus

Denunta
Zibelina

07.11.2012 2:07   nasterea la elias  citat 

Salut,

Sunt o proaspata mamica si am nascut la Elias. Trebuia sa nasc cu Vladareanu zambet dar nu s-a mai intamplat desi toata sarcina mi-a urmarit-o el. Pana la urma am ajuns sa nasc cu dr. Filipescu.
Pe vremea cand eram insarcinata tot cautam informatii despre Elias si Vladareanu. Asa ca o sa povestesc si eu cum a fost la mine.
La Elias e jale!!! Nu neaparat maternitatea dar neonatologia pe mine m-a imbatranit cu 20 ani.
Lasand la o parte ca fara spaga esti ultimul om in orice spital din Romania, la neonatologia de la Elias esti ultimul om oricum.
Daca ar fi sa o iau de la capat nu m-as mai duce la Vladareanu pentru ca m-a lasat balta. Si nu as mai naste intr-un spital de stat.

sus

Denunta
Cristina11

02.04.2013 1:53   Buna  citat 

[quote="DJ"]Eu am nascut cu Ana Maria Marinescu (fosta Floare). Pentru acasa iti vor trebui mai multe, la spital iti trebuie doar hainutele de iesire din spital.

Buna! Sunt noua pe forum, urmeaza sa nasc in august tot cu Dna Dr. Marinescu si as vrea sa ma ajuti daca vrei cu informatii despre dumneaei si sa detaliezi mai multe despre nastere. Am auzit multe lucruri bune despre ea in general...dar as vrea sa stiu si cum se comporta si cum decurg lucrurile atunci in preajma momentului...As vrea sa nasc natural cu peridurala. Multumesc mult!

sus

Denunta
oanilla

09.04.2015 10:40   Nastere la Elias cu Doctorul Rotaru  citat 

Buna

La inceputul lunii iunie 2015 trebuie sa nasc cu Doctorul Rotaru, As vrea sa stiu si eu cam ce tarife are acest doctor, si as vrea sa stiu ce bagaj ar trebui sa am la mine si pentru mine si pentru bebe.

Multumesc anticipat!!!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: