· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 25
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 25     
elsycutza

Copii
Elisa: 25 ani, 3 luni
Josefine: 16 ani, 3 luni
Lucas: 10 ani, 1 luna

09.09.2011 12:45     citat 

eu inca gripata, sunt o epava

duamna ocrisu, luati o poza de aici si cu Alexutu pt colaj

http://s18.photobucket.com/albums/b113/...a/Alexutu/

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 13 ani, 11 luni
Gabi: 10 ani, 6 luni

09.09.2011 1:37     citat 

Hai furni , ma lasi cu asta ? scot limba , Batranete zice .. ei , eu le-am facut la tinerete , dupa 22 de ani de umblat prin lume , ca de mici ne-au purtat ai mei peste tot ... si uneori totusi parca ... n-am aer ... si tot n-am rabdarea necesara , nici la " tinerete " .

Lucy , stiu ca tu nu ai sfatuit pe nimeni sa nu faca copii .. dar eu sincer am facut-o foarte fericit . Nu sa nu faca deloc , ci sa se gandeasca bine cand ii vrea .

Tare faza cu iezii , rad cu lacrimi rad .
Dodosasha , felicitari pt dintisori , noi abia avem 2 coltisori mici afara sarutsarutsarut

elsycutza , multa sanatate .

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 10 luni
cea mica: 10 ani, 2 luni

09.09.2011 2:59     citat 

----------
citat:
Lucy , stiu ca tu nu ai sfatuit pe nimeni sa nu faca copii .. dar eu sincer am facut-o
----------

rad
buna asta
nu m-am suparat
oricum cred ca tot branza aia e indiferent ca faci copii la 20 de ani sau la 40
ma insel?
weekend placut tuturor
va pup

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

09.09.2011 3:05     citat 

Nu cred ca te inseli deloc cool . Cheful meu isi revine foarte fericit ... ma duce sotiorul meu in seara asta la Destinatie Finala 5 3D, in Cluj cool .. cam pierdem ore pe drum , si mi-e ciuda ca doar soacra mea e disponibila pentru fete in seara asta .. dar nu-s dispusa sa fac mutre , profit , ca nu des il apuca de astea foarte fericit jenat rad

Weekend placut va dorim si noi sarutsarutsarut

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 11 luni
Antonia: 10 ani, 5 luni

09.09.2011 3:41     citat 

Bre Elsy, ma innebunesti, esti asa de tanara ca zici ca esti sora lor, nu mama lor... ochi peste cap
Lucy,nu se supara duamnele pe aici asa repede, sunt antrenate sa reziste la stresu' psihic, cedeaza greu socat Si tot aia ne e, ca de facut a fost usor, sa ne dixtram acum crescandu-i. foarte fericit
Dodo maica, ma trec fiori cand aud ca te tine P la respect cu dintucii...ce-mi mai capsa si mie Paul care una, de-mi dadeau lacrimile.

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

09.09.2011 9:21     citat 

----------
dodosasha a scris:
----------
ocrisu a scris:
Duamna Dodo, puneti si dvs poza cu fratiorii? Ca lucru la colaj...
----------

promit ca azi!
fac proaspete si pun diseara scot limba
----------

iote de astazi foarte fericit

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 11 luni
Antonia: 10 ani, 5 luni

09.09.2011 9:42     citat 

Ouuuf, Dodo, ca frumosi mai sunt...mai ales P...e dulce rau. Va spun sincer ca atunci cand fac colajele nu ma mai satur de mutritele zambarete de smecheri si nemaipomeniti sarut

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

09.09.2011 9:46     citat 

----------
ocrisu a scris:
Ouuuf, Dodo, ca frumosi mai sunt...mai ales P...e dulce rau. Va spun sincer ca atunci cand fac colajele nu ma mai satur de mutritele zambarete de smecheri si nemaipomeniti sarut
----------

oana jenat sarut rad cioara rau mai sunt si eu ... dar toti copii sunt frumosi!
mai pun o poza sa-l vezi si pe Sasha ce freza are dar pt colaj pastreaz-o pe prima .

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 25 ani, 3 luni
Josefine: 16 ani, 3 luni
Lucas: 10 ani, 1 luna

10.09.2011 9:27     citat 

neata

dodo ce baieti frumosi ai !!! tare i-as mai pupacii pe amandoi sarut

alexutu meu a luat gripa de la noi, e ragusit , cu nasucu infundat, tuseste ...deci ma asteata un weekend beton.

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

10.09.2011 9:50     citat 

Multumim frumos!
Pupici tuturor!

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 15 ani, 8 luni
V mic: 10 ani, 7 luni

10.09.2011 11:16     citat 

Dodo, tare simpatici nazdravanii tai! sarut
fug acum la piata sa cumpar cele necesare pentru zacusca ca nu mai apuc sa fac daca nu ma mobilizez prostit si am un chef.... socat

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 5 luni
Naty: 7 ani, 9 luni

10.09.2011 11:22     citat 

Iiiimmm, ce frumosi sunt Sasha si Patrick! sarut Uite la asa o freza visez si eu pt. Alex....dar, mai am de asteptat....are cateva fire abia... ochi peste cap

Elsy, chiar asa....nici nu zici ca tu esti mamica...are tati 3 fete si un baietzel! foarte fericit sarut Sanatate multa si voua! Bietu' Alexutzu'... trist sarut

Am vazut ca discutatzi aici de al 2 lea copil....imi dau seama (teoretic cool ) ca nu este usor, dar, citind pe aici si vazand familiile cu 2 copii, cred ca se merita din plin....eu nu stiu inca daca/cand ii voi mai face un fratzior/surioara lui Alex, dar ma gandesc in primul rand ca as fi egoista sa-l las "singur"....eu mai am un frate si o sora, sotul mai are o sora...si este asa de bine... foarte fericit sarut

Cayia, spor la trebi sa ai....cum era? Chefu' vine...mancand, pardon, facand! rad

Un we placut sa aveti! sarut sarut sarut

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 10 ani, 4 luni

10.09.2011 11:27     citat 

Buna ziua, doamnelor!
Multumim pentru urari, zic si eu "La multi ani!" cu intarziere pentru sarbatoritele din aceasta minunata gashca! sarut
Noi suntem inca in renovari, parca nu mai terminam. Acum stam fara geamuri la balcon (amintesc ca stam la parter) vreo saptamana si ceva. zambet
Frumosi copilasi aveti, Happy si Dodo! Are Sasha o freza mortala! Ca sa nu mai zic de gineri-miu ca este maxim aratos, doar e gineri-miu!
Si uitati cum se mai comporta fi-mea:

Furni, imi place viata ta, poate fi subiect de sitcom. rad
Si eu am primit treaba aia cu antrenamentul pentru viitorii parinti, una din probe era sa imbraci o caracatita, alta sa fixezi ceasul sa sune din ora in ora, sa iei o papusa urlatoare si sa o plimbi prin casa etc, etc., nu? zambet

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

10.09.2011 12:34     citat 

Ce frumoasa bubulina am vazut eu sarut .. multumesc Mihaela :* . Si puisorii de mai sus sunt dulci tare , noroc ca mai face cineva si baietei , la noi predomina fetitele rad .

Azi noapte am dormit prima noapte singuri , de 4 ani si ceva ... a fost grozav radradrad . Cred c-o s-o facem mai des rad rad .

Filmul de aseara insa ... biiiig disappointment trist . Adica , filmul e ok , dar nu meritau dati banii sa-l vad si 3D x_x .

Sa va traiasca puisorii , va pupam sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 8 luni
Pufarina: 10 ani, 6 luni

10.09.2011 4:12     citat 

hopa, cineva a avut o noapte fierbinte foarte fericit

frumosi baieti, si freza lui sasha e mortala! foarte fericit
cand mergem la frizer cerem si noi tzepisori de aia la sfarsit, sa ne dam mari la gradinita....

tare bubulina, ce rade ea asa stirba..

fimea dupa ce fusese o leaca mai bine, ieri (vineri) iar a fost rau si am ajuns la doctor.. s-a pus pe vomat (desi saraca nu avea nimic in stomac ca e nemancata de zile intregi).. intr-o ora a vomat de vreo 10 ori.... era pamantie la fatza, m-am speriat ingrozitor.. am mers la doctor ca chiar eram in zona policlinicii.... evident ne-au zis ca nu are nimic, nu e deshidratata si sa ii dam sa bea ca mancarea nu conteaza... nu o conta ea, si o avea ea de unde sa dea jos, da nu mi se pare ok ca un bebe de varsta asta sa nu manance nimic zle intregi....
in fine, pe seara s-a oprit din vomat, dar diaree tot are. azi se implinesc 2 saptamani de cand o tine asa.

fimiu continua sa vada pesti in wc.. azi a reusit ta-su sa il tina cumva pe wc pana a facut... ca deja venise putin in chiloti si era clar ca urmeaza unu serios.... poate uita de pesti.... i-am dat un rechin de jucarie cu dintii mari pe care il avea mai demult sa se joace--.. ne tot jucam cu rechinu, sa il fac mai putin scarry... azi am fost la o ferma, ne-am jucat frmos, animale chestii... cand sa mearga la buda, a inceput sa vada si acolo pesti... foarte fericit .. rad eu, da deja imi albeste paru'...
ii ziceam la barbat, poate ar tb sa ii luam un acvariu de ziua lui... da daca incepe sa ii placa pestii si pe urma face kk in acvariu? rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: