· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010! Cap. 220
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010! Cap. 220     
ionelita

am nascut deja!

04.09.2011 11:46     citat 

zambet

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 1 luna

04.09.2011 12:19     citat 

Hello!

sus

Denunta
danutzagreierash81

Copii
EDUARD CONSTANTIN: 17 ani, 5 luni
DAVID NICOLAE - BEBE TERO=))
9 ani, 10 luni

04.09.2011 7:33     citat 

Manu la muuuuuuuuulti aaaaaaniiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! tot ce ti doresti tu iubita si inca pe atat:) multa fericire si sanatate sa poti face fatza nastrusnicilor tai:) si sa auzim de nunta:)
fetele dar tare tacute sunteti nu mai zice nimeni nimic? surprins
fetelor da ti mi si mie un program de micsorat poza pentru avatar ca nu mi o pot schimba ,ma chinui de o gramada de vreme plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 1 luna

04.09.2011 9:19     citat 

----------
citat:
danutzagreierash81
Manu la muuuuuuuuulti aaaaaaniiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! tot ce ti doresti tu iubita si inca pe atat:) multa fericire si sanatate sa poti face fatza nastrusnicilor tai:) si sa auzim de nunta:)
----------

Ziua lui Manu a fost in aprilie scot limba

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 10 ani, 3 luni
T: 8 ani

04.09.2011 10:07     citat 

rad cool

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 11 ani, 11 luni
Eduard: 10 ani, 2 luni

04.09.2011 11:30     citat 

Pai si de ce e trecuta in calendarul facut de Rox la data de 5 septembrie, mhm?

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani - La Multi Ani!

05.09.2011 12:15     citat 

----------
Sweety_Karina a scris:
Pai si de ce e trecuta in calendarul facut de Rox la data de 5 septembrie, mhm?
----------

Pentru ca ... de aceea. scot limba
http://www.parinti.com/modules.php?name...22#1254422

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani
Jacob: 10 ani

05.09.2011 1:18     citat 

Hello !!!

danutza sarut multumesc saru'mana foarte fericit dar da ziua mea a fost in aprilie foarte fericit si am scris eu gresit data cand mi-am facut cont pe parinti.com foarte fericit...dar multumesc la fel..te pup

9011 si la ai mei li se mai exfoliaza ungiile de la picioare. Nu stiu de la ce ar putea sa fie dar eu nu le-am facut nimic si se reface. Apropo de ungii eu cred ca la ai mei le-am taiat unghiile de maxim 2 ori. La maini se mai rup singure cand se joaca ca oricum nu stau la taiat unghii si imi e frica sa nu ii tai, dar la picioare am impresia ca nu le cresc deloc. Bizar scot limba

madalina multa sanatate va doresc sarut sper sa treceti peste repede si fara prea multe complicatii sarut Multa bafta cu chiriasii

Fetele de ce nu m-ai ziceti nimic? confuz

Nu mi-ati raspuns si mie la cele 2 intrebari pe care le scrisesm:

1. cat lapte mai beau piticii vostrii?

2. ce faceti sau cum reactionati la crize de pitic ? foarte fericit

Si ma intreb oare ce se intmapla la generatia noastra? Nu mai scrie aproape nimeni si ar fi pacat sa fie pustiu trist Stiu ca nu prea aveti timp, nici eu nu prea am, dar imi fac cateva minute macar sa va citesc si sa va zic cateva cuvinte. Mi se pare trist ca sunt atatea mamici care nu mai scriu trist .

Va pup, o noapte linistita.

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 10 ani, 4 luni
am nascut deja!

05.09.2011 8:17     citat 

manu mandra mea bea un bibe de lapte la culcare, cam 180 ml si atat!

despre crize.... nu prea are! dar cand are, nu o bag in seama pana-i trece! apoi o iau si ii explic ce si cum! pana acum a functionat!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

05.09.2011 8:50     citat 

Cosmin bea la culcare cam 150 ml....pe la 1 noaptea iar bea 150 ml si pe la 6 dim alt bibe cu 150 ml prostit prostit prostit
pana intram la scoala poate scapat de atatea treziri pe noapte pt lapte ochi peste cap

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

05.09.2011 9:04     citat 

ione eu am fost fortata sa ii scot laptele noaptea! a avut probleme cu stomacelul si-n plus nici ea nu prea il mai vroia! trebuia sa ma rog de ea sa-l bea! dr mi-a spus sa-i scot laptele cateva nopti, s-o las sa-si revina cu stomacelul si apoi sa il reintroduc! in primele nopti a avut febra si am stat cu ea in brate mai toata noaptea, apoi am luat apa langa mine si de cate ori sa trezea ii ofeream apa! si asa s-a obisnuit sa nu se mai trezeasca noaptea! de vreo 3 nopti doarme fff bine! mananca ziua de rupe!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

05.09.2011 9:10     citat 

am incercat si eu cu apa..bea, dar pana nu-i dau lapte nu se culca prostit

sus

Denunta
giullia

Copii
Fabian-Gabriel: 10 ani

05.09.2011 10:26     citat 

Fabi de o luna nu mai bea lapte noaptea bea apa si in schimb seara la culcare bea 250 ml si dimineata bea 180 ml
Manu la crize eu nu rezist si fac ca el este destul de greu pentru ca inainte ziceam ca al meu copil nu o sa faca asa ceva ca am sa stiu sa-l temperez dar surpriza se pare ca nu se poate inca astept sa creasca si sa isi dea seama ca ceea ce face nu este bine ...pentru ca acum stie ca daca tipa strange din pumnii tremura primeste ce vrea prostit

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

05.09.2011 10:27     citat 

pai asa facea si ea! in prima noapte a avut 2 treziri! a stat treaza 2 ore jumate prostit prostit ! a doua seara a stat cam o ora si ceva! apoi se trezea si adormea imediat dupa ce-i dadeam suzi, ii vb putin si gata!
e greu la inceput dar daca esti hotarata, reusesti! trag cu ochiul

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
am nascut deja!

05.09.2011 10:30     citat 

giullia ei au o perioada cand testeaza limitele! nu spun sa-l lasi sa planga ci incearca sa-i distragi atentia cu altceva! daca i-ai luat ceva din mana cu care nu are voie sa se joace, in nici un caz nu i-l mai dai dupa ce a inceput sa urle! mai bine il iei in brate , ii vb, ii arati altceva.....!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: