· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (358)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Clubul viitoarelor burtoase (358)     
Ioana_Leka

Copii
Noel: 6 ani
Amina - Un copil cautat de 8 ani!
8 ani
am nascut deja!

10.09.2011 9:04     citat 

Buna Carmen.
Sa stii ca te inteleg perfect,si imi imaginez ca e greu.Sa stii ca si eu am scris multe pe forum trebuie sa te deschizi cu cineva,intreaba fetele de toate culorile le-am povestit,nu am putut sa tin numai in mine.Imi imaginez ca e greu si trebuie intr-un fel sa iesi din aceasta situatie,totul se va rezolva incet incet ai sa vezi.Eu sunt alaturi de tine si te pup dulce.

Pup toate fetele si o zi frumosa si plina de emotii placute sa aveti.

sus

Denunta
Alexa-Maria

Copii
Patrick-Nicolas: 9 ani, 1 luna

10.09.2011 10:02     citat 

Neatza fetele...sunt prin zona .... nu ma simt ok azi mi-e rau... Analizele vin luni ...deci suntem cu sufletul la gura !!! va pup weekend placut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani

10.09.2011 10:17     citat 

,neatat fetelor si de la mine............
carmen mulumim de cafea........eu acum o savurez.......
sotul meu e la munca si vreau sa fac ceva treaba pana vine el caci apoi mai pe seara iesim un pic sa ne mai relaxam.......
ioana,carmen.....suntem aici ptr a va fi alaturi si a va sprijini.eu una iubesc acest forum sunt aproape 3 ani de cand intru si am cunoscut fete minunate care m-au ajutat sa merg mai departe si sa nu imi pierd speranta ca intr-o zi totul va fi bine......
ma tot intreb unde sunt restul fetelor.....adece,simoop,eleonida,nickss,ingeras,loris,janine........imi e dor de voi fetelor......

sus

Denunta
adesofia

Copii
albinuta

10.09.2011 2:02     citat 

piperus,n-ai nici o veste de la Iva?Incep sa ma ingrijorez ca nu da nici un semn,sper sa nu fie probleme.

sus

Denunta
carme_vladut

Copii
Nazdravanul: 15 ani, 3 luni
tepoasa mica: 9 ani, 2 luni

10.09.2011 4:23     citat 

Helo fetele,
ne-am intors acasa. pustiul s-a jucat, noi am vorbit, am papalit si acum sunt acasa, mi-am facut o cafea pentru ca dimineata nu am avut suficienta asa ca mai bag inca o canuta mica, sa am spor la treaba in seara asta. Am si de calcat dar fara chef momentan.
Sotul a fost la farmacie sa-si i-a niste vitamine la recomandarea dr. calciu, magneziu zinc. Am intrebat daca pot lua si eu, mi-a raspuns sa i-au una si sa vad cum reactioneaza, daca vad ca e ok sa i-au 10 zile -e luna apoi sa apar rapid la analize de sange sa ma vada si pe mine.
Asa ca fetele ma ocup serios de sanatate si sper sa apuc sa ma pun pe picioare inainte sa apara vreun bebeloi la oriizont.
Piperus te stiu demult si nu numai pe tine, chiar daca nu am fost activa de la inscriere va citeam mereu si pana sa ma bag in seama cu voi mi-a luat ceva vreme sarut

Dar CYC???? macar una din voi care poate sunteti mai apropiate un mes ceva, tel, poate vorbiti cu ea. Oricum ii doresc numai bine.

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 11 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 8 luni

10.09.2011 8:32     citat 

si eu ma gandesc la cyc...chiar daca suntem doar niste femei intr-o lume asa mare...eu ma gandesc cu mare drag la fiecare din voi si traiesc alaturi de voi bucuriile si necazurile!
cyc...daca ne citesti...da-ne un semn ca esti bine...sau macar zi-ne ca nu mai ai de gand sa intri sa stim ce si cum! sarut

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 25 ani, 7 luni
Josefine: 16 ani, 8 luni
Lucas: 10 ani, 6 luni

10.09.2011 9:51     citat 

seara buna

eu dupa ce ca sunt gripata , cred imi vine si CM , mi a curs niste pete rosu -maro f inchis, gros...normal trebuia sa vina pe 20.
acum nici nu mai stiu cum sa calculez cand sunt la ovulatie...
pe 1 am avut dureri de burta si ma gandeam ca am ovulat mult mai devreme dar tot ar fi prea devreme pt CM azi
acum nu asta ar fi problema doar ca chef de prestat zi de zi nu am rad in ritmul meu nu prea asi mai ramane curand gravida deci o sa se minuneze barbatamiu de asa femeie luna asta rad

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

11.09.2011 7:40     citat 

Neata ,fetele eu vorbesc destul de des cu Cyc ,este terminata psihic ....................are nevoie dee timp sa isi revina ............tot ce va pot spune este ca deja divortul a fost pus pe roate ,,sotul ei este ff hotarit sa mearga mai departe ...........imi are atit de rau .......eu tot sper ca omul careia ia daruit atitia ani sa isi revina! trist trist trist trist

sus

Denunta
Ioana_Leka

Copii
8 ani
am nascut deja!

11.09.2011 11:44     citat 

Buna fetelor.

Angy te rog din inima cand mai vorbesti cu CYC ulica mea sa-i zici de la mine ca sunt alaturi de ea si ii doresc sa fie calma,si sa se gandeasca ca viata merge inainte,sa incerce sa-si faca curaj sa se ridice,si sa-si aduca aminte de cate ori ne certa si ne invata pe noi aici pe toate,si asa sa faca si pentru ea.Stiu ca cuvintele noastre nu o pot ajuta mult,dar suntem cu inima la ea.

O duminica frumoasa fetelor.

sus

Denunta
adesofia

Copii
albinuta

11.09.2011 12:16     citat 

Imi pare rau sa aflu ca Cyc divorteaza,sa-i fie rusine sotului ei,dar na ce sa-i faci astia sunt barbatii!\ nervos
CYC,capul sus,nu te da batuta asa usor!
sarut

sus

Denunta
Ioana_Leka

Copii
8 ani
am nascut deja!

12.09.2011 7:51     citat 

Buna dimineata doamnelor,gata cu dormitul azi e luni poftiti pe forum.

Va doresc la toate ceea ce-mi doresc si mie o saptamana frumoasa,calma si cu vesti bune.Va pup pe toate.

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 25 ani, 7 luni
Josefine: 16 ani, 8 luni
Lucas: 10 ani, 6 luni

12.09.2011 8:40     citat 

neata
sa aveti o saptamana frumoasa plina de vesti bune sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani

12.09.2011 9:04     citat 

neata fetelor
ioana ai dreptate......gata cu somnul..............de azi la munca cu mine plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
multumim de cafea e tare bine venita........am un somn in mine..
Cyc si eu trageam speranta ca sotul tau s-a razgandit,imi pare asa de rau sa aud vesti proaste despre tine...............sa stii ca aici ai niste adevarate prietene...

sus

Denunta
carme_vladut

Copii
Nazdravanul: 15 ani, 3 luni
tepoasa mica: 9 ani, 2 luni

12.09.2011 9:45     citat 

Neata dragelor,
Azi am inceput si noi gradi. Va fi mai bine si pentru mine ca tare m-aq obosit pustiul meu cat a fost in vacanta prostit

O saptamana frumoasa tuturor.

sus

Denunta
lord_lesy

Copii
B. A. E.: 16 ani, 2 luni
Denis Costin: 9 ani, 7 luni

12.09.2011 10:38     citat 

angy multumim. Multe imbratisari lui CYC care sa ii dea putere sa mearga mai departe sarut sarut sarut sarut

Carmen singura persoana care conteaza ce spune e sotul tau. Pe el trebuie sa il convingi ca e bine, pt ca altfel iti va scoate ochii toata viata la primul hop tu vei fi de vina ca ai facut copilul 2.
Sotul meu a facut o criza initial l-am lasat si dupa o luna de calm si argumente a inteles. Dupa ce am pierdut sarcina a fost si mai greu ii e super frica sa nu patesc eu ceva si iar a intrat in criza insa tu stii cum sa iti iei sotul si daca il convingi pe el restul sa isi vada de casa lor.
La 2 ani o sa vezi cand ajungi acolo. Nici eu nu am cu cine sa il las dar ma gandesc la o bona ca si la bia. Daca cauti bine gasesti si mai ieftin, cresa si medical cand e bolnav e de parca suntem singurele pe lumea asta cu copii mici si fara ajutor.
Importan este sa vrei sa treci obstacolul nu sa te uiti mereu la el. Trebuie sa vezi drumul de langa obstacol nu te concentra mereu pe obstacol. Sunt multe semne de intrebare dar le iau pe rand. Unde dragoste exista le rezolvam pe toate.
pupici.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: