· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (358)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Clubul viitoarelor burtoase (358)     
iva

14.09.2011 10:47     citat 

Vedeti daca am aparut si eu curg si vestile bune trag cu ochiul rad rad rad rad ce bine ar fi sa fie asa... sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
carme_vladut

Copii
Nazdravanul: 15 ani
tepoasa mica: 8 ani, 11 luni

14.09.2011 10:55     citat 

----------
iva a scris:
Vedeti daca am aparut si eu curg si vestile bune trag cu ochiul rad rad rad rad ce bine ar fi sa fie asa... sarut sarut sarut sarut
----------

iva ti-am simtit lipsa sa stii sarut
pupam bebe sarut

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 9 ani, 9 luni
Eric Andrei: 6 ani, 9 luni

14.09.2011 10:58     citat 

IVA ce frumusete de flacau.... sarut sarut sarut
Imi pare rau de experienta cu medicul,trebuia sa iti lase tie nr.de telefon pentru orice eventualitate!
TANIA felicitari draga noastra,sarcina usoara sarut

sus

Denunta
Tania3

Copii
Claudia -Teodora: 13 ani, 2 luni
Matei-Daniel
Filip-Andrei: 9 ani, 3 luni

14.09.2011 12:37     citat 

Multumesc fetelor, asa sunt de fericita ca nu va pot spune!!!

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 14 ani, 1 luna
Antonia: 10 ani, 6 luni

14.09.2011 12:46     citat 

Mi s-a facut pielea de gaina pe mine cand am citit...ma bucur tare mult pentru tine, draga mea, e alinarea pe care o asteptai de atata vreme. Felicitari, sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina usoara si fara probleme!

sus

Denunta
Ioana_Leka

Copii
Noel: 5 ani, 9 luni
Amina - Un copil cautat de 8 ani!
7 ani, 9 luni
am nascut deja!

14.09.2011 1:21     citat 

Buna fetelor !!!

Iva sa-ti traiasca barbatelul ala mic si cu buzitele lui frumoase,sa nu fie de deochi ce minunatie de baietel ai tu acolo.Am scuipat sa nu fie de deochi si sotul imi zice,iti sare saliva din gura sau mi se pare mie? rad rad Am ras ca tampita vreo 5 minute.Sa fiti fericiti toti si sa ai mult laptic pentru pui si va pup dulce.

Tania mamamaaaaa ce fericire ,ce ma bucur pentru tine.Iti doresc din inima sarcina la termen si orice ai avea important sa fie sanatos si sa va bucure pe toti in casa.Pupici dulci.

Eu cred ca dau numere nu mai pot de arsuri pe piept,stiti ceva de luat sau de mancat sau de baut?Am incercat cu de toate,apa cu zahar,lapte,mere la greu,dar deloc.

Va pup pe toateeee.

sus

Denunta
parfumdeorhidee

14.09.2011 1:22     citat 

Felicitari,IVA, sa creasca mare si sanatos!imi pare rau ca ai suferit la nastere, bine ca ai finalizat repede .
Tania, felicitari si tie! sarcina usoara si fericita!

sus

Denunta
mari_d

Copii
Sara Evelina: 9 ani, 3 luni

14.09.2011 2:45     citat 

Iva, felicitari mamico, sa-ti traiasca flacaul, sa creasca mare, sanatos alaturi de surioara lui sarut
Tania, felicitari!!!! Iti doresc o sarcina super usoara, fara probleme si un bebe sanatos sarut
Ioana, ia incearca tu pentru arsuri gastrice, sa mananci zilnic asa vreo 10 migdale crude, nu sarate....am auzit ca fac minuni....si pentru cele ce aveti greturi cica e tare bun ghimbirul crud..... sarut

sus

Denunta
Tania3

Copii
Claudia -Teodora: 13 ani, 2 luni
Matei-Daniel
Filip-Andrei: 9 ani, 3 luni

14.09.2011 2:55     citat 

Numai ca ghimbirul crud e foarte iuteeeeeeeeee!
Cred ca cel mai recomandat e carbunele medicnal!

sus

Denunta
dianateo

Copii
Darius Gabriel: 9 ani, 7 luni
am nascut deja!

14.09.2011 5:22     citat 

Felicitari Tania.sa ai o sarcina usoara si la termen.
Iva,ai o minunatie de flacau.sa-ti traiasca si fata si baiatul.sa fie sanatosi.

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 10 luni
Pufarina: 10 ani, 7 luni

14.09.2011 8:03     citat 

Tania felicitari, sarcina usoara si bebe sanatos si vesel! te imbratisez cu drag sarut

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 25 ani, 4 luni
Josefine: 16 ani, 5 luni
Lucas: 10 ani, 3 luni

15.09.2011 12:16     citat 

Tania!!! exact cum zicea si ocrisu, (ciudat sentiment de altfel) dar de bucurie s-a zburlit pielea pe mine, nu ai idee ce tare ma bucur pentru tine, Doamne ajuta sa fie intr-un ceas bun . te imbratisesc din departare cu toata caldura scumpa mea sarut

eu tot astept sa mi vina CM...deocamdata am de o saptamana intreaga o scurgere maronie extrem de inchisa la culoare trist
sper sa am si eu 2 liniute luna viitoare

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 25 ani, 4 luni
Josefine: 16 ani, 5 luni
Lucas: 10 ani, 3 luni

15.09.2011 12:17     citat 

----------
mari_d a scris:
Iva, felicitari mamico, sa-ti traiasca flacaul, sa creasca mare, sanatos alaturi de surioara lui sarut
Tania, felicitari!!!! Iti doresc o sarcina super usoara, fara probleme si un bebe sanatos sarut
Ioana, ia incearca tu pentru arsuri gastrice, sa mananci zilnic asa vreo 10 migdale crude, nu sarate....am auzit ca fac minuni....si pentru cele ce aveti greturi cica e tare bun ghimbirul crud..... sarut
----------

e bun si ceaiul de ghimbir ( nerecomandat in sarcina de altfel)

sus

Denunta
iva

15.09.2011 7:21     citat 

Buna dimineata

Multumesc din nou fetele mele dragi... sarut sarut sarut

Ioana
vai ce m-am distrat...zici ca ai scuipat calculatorul...saracul... rad rad rad rad rad

Parfum, Dinateo, Mari...multumesc mult...mult sarut sarut sarut

Georgette aveam nr. de tel...dar la noi se procedeaza in felul urmator...mergi te internezi te consulta un medic si daca nasti la dilatatie 5 cm iti cheama medicul nu-l suni tu...insa eu si daca il sunam era tel inchis...acelasi lucru era...oricum n-am apucat ca eram pe masa de nasteri cand am aflat ca nu e de gasit...tarziu de tot...i se vedea capul copilului. rad rad rad asta este...ginion mare din nou...numai eu pot pati din astea.

sus

Denunta
wildrose

Copii
Mihai: 17 ani, 11 luni
Amarilis: 9 ani, 5 luni

15.09.2011 7:35     citat 

Tania felicitări! sarut sarut Mă bucur mult pentru tine, să ai un bebe sănătos îţi doresc din toată inima sarut sarut
Iva e un scump Tudor! Să fie sănătos, şi tu să te bucuri mereu de amândoi copiii tăi!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: