· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (101)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor fluturasii verii (101)     
diriginta

Copii
VLAD ANDREI: 13 ani, 1 luna

19.09.2011 3:50     citat 

Alina, imi pare rau ca trebuie sa treceti prin asta, si parerea mea e ca nu trebuie sa renuntati; e mai greu la inceput, dar incet, incet lucrurile se schimba.Curaj, mami!

Normal ca nu am scapat nici noi fara un rosu in gat dupa o sapt de gradi. Asta e, anul acesta o facem la fara frecventa!

Ralu, cum sunteti?
Cuscra, voi?

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 4 luni
MIRUNA: 13 ani

19.09.2011 5:56     citat 

Buna,fetelor!Cuscra ,multumim pt cafeluta! sarut sarut sarut sarut sarut
Miru a plans un pic de dimineata,dar nu ca-n primele zile,asa...cat sa ma duc eu tulburata la serviciu prostit rad rad rad rad rad
Joi avem sedinta cu parintii la Miru. trag cu ochiul
Azi i-au facut o surpriza foarte frumoasa educatoarei de la grupa lui Andu.I-a fost ziua si copii au asteptat-o cu flori (fiecare copil cu cate o garoafa in mana) si i-au cantat La multi ani.Pe o felicitare am scris La multi ani si s-a semnat fiecare copil cu manutza lui.Am facut o poza cu toti copiii si am pus-o intr-o rama de argint si i-au inmanat-o copiii.Complice a fost cealalta educatoare care i-a ajutat pe cei mici sa se aseze si le-a dat o floare la fiecare.A fost un moment emotionant,a plans doamna si nu-si mai gasea cuvintele cum sa le multumeasca la copii si pe care sa-i imbratiseze mai repede! trag cu ochiul

sus

Denunta
GRASANA

19.09.2011 6:56     citat 

buna fetele sarut
pupam pe toti puiutii care merg sau nu la gradi sarut
Alina si eu zic sa mai insisti cu gradi desi cred ca ti se rupe inima trist
si Miruna mai scartaie cateodata dimineata ....ea vrea sa o puna doamnele la somn cand ajunge..desi se trezeste singura acasa....asa o puneau la cresa ...

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 1 luna

19.09.2011 7:20     citat 

heloo mamici...va multumesc de incurajari...astazi a fost mult mai bine...a mieunat putin dimineata dar am sunat pe la 9 si se juca cu copiii....dupaamiaza am luat-o si era vesela...le zicea la copii nu main plangeti ca vine si mamica voastra e la sevici dar vine....

sa vedeti dimineata.....am ajuns si s-a dus direct la asistenta a cascat gura si i-a zis "ma doare in gat si butica....du-ma dincolo in cabinet sa vezi ce am in butica sa meg acasa" asistenta a ramas fara cuvinte.....si dupaamiaza deja stia toiata gradinita ce perla a scos ema de dimineata....

a si papat borsulet...insa n-a vrut sa doarma....vom vedea maine....ea zice ca a fost frumos la gradinita, s-a jucat cu copiii si merge si maine

sus

Denunta
GRASANA

19.09.2011 7:24     citat 

Alina ma bucur ca mititica e pe drumul ce bun zambet cat despre ce a inventat ea surprins rad

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani
Catalina-Bubulina: 8 ani, 9 luni

19.09.2011 7:31     citat 

Alina, rad rad rad rad rad Super scumpica Ema ta!

Noi am stat acasa, dar maine dimineata mergem la gradi. Traiasca colargolul si olinth! I-au oprit stranutul si i-au ameliorat secretiile. Aproape ca nu mai are. Maine cu siguranta va fi si mai bine.

Sanatate tuturor fluturasilor!

sus

Denunta
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
13 ani

20.09.2011 10:57     citat 

Ksde rad rad Tare isteata e nora mea !! rad rad rad
Sunteti sper cu toate bine zambet Eu intru cam rar pt ca imi caut inca un job, si stau cu Alex - noi nu am gasit locuri nicaieri la gradi.. Dar cat stam acasa pictam , desenam si ne jucam cu plastilina si chiar am invatat sa numaram in engleza si romana.Incerc sa acopar cat de cat lipsa gradinitei....Mai sunt fluturasi care stau acasa anul asta? confuz
Va pupam pe toti si toate trag cu ochiul

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 11 luni
Luca Daniel: 11 ani, 2 luni

20.09.2011 11:17     citat 

Mary mai poti cauta la gradinita de pe 1 octombrie.Sunt copii care renunta.

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 4 luni
MIRUNA: 13 ani

20.09.2011 12:11     citat 

Emilici, rad rad rad ce tare ai fost!rad
Noi avem un bataus in clasa si ieri le-a ciupit de obraz pe fete nervos si pe Miru si pe Alisia.Azi i-am zis educatoarei si a zis ca nu e adevarat. nervos Hmmm,spuneau amandoua acelasi lucru si nu e adevarat. ochi peste cap Nu prea mint ,mai ales cand le socheaza un lucru.

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 1 luna
Robert Gabriel: 8 ani, 11 luni

20.09.2011 1:10     citat 

capitol nou

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: