· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 26
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 26     
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 5 luni
Antonia: 8 ani, 11 luni

11.09.2011 1:50   Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 26  citat 

Vlad . . . . . . . . . ...........31.10.2010 . . . . . pui de Cayia
Mara . . . . . . . . . . . .......... .12.11.2010 . . . . pui de Rizibizi
Andrea . . . . . . . . . .......... .02.12.2010 . . . . pui de Furnicutza26
Gabriela Ioana . . . . . . . .06.12.2010 . . . . pui de Happy_mami2007
George Alexandru . . . .20.12.2010 . . . . . pui de Crispy
Patrick Christian . . . ....29.12.2010 . . . . . pui de Dodosasha
David Petru . . . . . ....... .29.12.2010 . . . . . pui de Tamy

Antonia Maria . . . ... ... .02.01.2011 . . . . . pui de Ocrisu
Costina Andreea . . . . ... 08.01.2011 . . . . . pui de Bibelou
Maria-Clara . . . . . . ........28.01.2011 . . . . . pui de Mihaela_ct
Ioana Anastasia . . . . . . ...6.02.2011 . . . . . pui de Karinamaria_18
Luca Mihai . . . . . ..... 12.02.2011 . . . . . pui de albi
Timeea Ioana . . . . . . ......14.02.2011 . . . . . pui de Kikilinis
Andres Mihai . . . . .. .....6.04.2011 . . . . . pui de Cafelutza
Andrada Bianca . . . . ......11.04.2011 . . . . . pui de Ambraa
Anya Mihaela . . . . . . .......17.04.2011 . . . . . pui de Kurai_Lucy
Alexutu . . . . . .... . .. ....24.04.2011 . . . . . pui de Elsycutza
Adelheid . . . . . . . . . .........24.06.2011 . . . . . pui de Mirene

Capitolele anterioare 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25

exclamatie exclamatie exclamatie Site-uri pe care le puteti folosi pentru a incarca fotografiile
www.photobucket.com (detalii aici )
www.imageshack.us (detalii aici )
http://img.pc-tips.net
http://tinypic.com/
http://www.imagebam.com/
http://www.casimages.com/
http://www.webshots.com/

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 5 luni
Gabi: 9 ani

11.09.2011 2:00     citat 

Ce frumos e sarutsarutsarut ... multumim pt rabdarea cu care faci treaba asta .. si pt ca ne-ati primit printre voi >: D< sarut

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

11.09.2011 2:06     citat 

SUPERB !!!!!!!!!!!!
Oana multumim frumos sarut

Am pus un anunt si la talcioc. Daca stiti pe cineva doritor de mobila Ikea seria Mammut albastru ... eu vreau/trebuie sa schimb camera lui Sasha, sa o fac pt doi baieti scot limba . Mobila e in stare fff buna, Sasha nu a desenat pe ea, nu e zgariata sau julita. E ca noua. Si salteaua la pat e f buna, tip relaxa.

Im rest ... emotii maxime pt maine jenat

sus

Denunta
ocrisu

Copii

11.09.2011 2:23     citat 

Ma bucur ca va place. sarut
Dodo va tinem pumnii si asteptam impresii...Doamne, prima zi de scoala...ma ia ameteala.
Si daca tot am mai scos poze de pe aparat sa va arat ce traznai fac iubiteii mei.
Antonia mi-a scos rufele din lighean si s-a bagat ea inauntru:

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

11.09.2011 2:32     citat 

Iuuuui , ce pui dulci sarutsarutsarut ... sa va traiasca , sunt fenomenali cool cool .

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

11.09.2011 2:57     citat 

sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 11 luni
Naty: 6 ani, 3 luni

11.09.2011 4:00     citat 

Oana, multumim pt. capitol si colaje! Sunt dementiale! sarut Sar'mana mult ca ai schimbat si poza lui Alex...cat pe ce sa nu-l recunosc! scot limba rad

Wow, cat de tare este nora mea...nu mai zic de frumoasa ca se stie... trag cu ochiul sarut si cat de fain se joaca ei amandoi....incep sa ma oftic ca Alex nu are si el un flatziol/sulioala, ca sa se joace si ei impreuna....eeeee, daca ne-o ajuta Dumnezeu, sa fim sanatosi...'om vedea ce va mai fi.... prostit

Dodo, bafta multa maine...abia astept si eu pozicile! sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 12 ani, 7 luni
A M: 8 ani, 8 luni

11.09.2011 4:04     citat 

Oana, multumimmmm sunt superbe colajele! Cat despre cei doi puiuti ai tai, m-au topiiittt sunt frumosi rau!Ce fain se distreaza ei amandoi, dragii de ei! Are si Edi macara din aceea foarte fericit
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Crispy, multumim! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Ma duc sa alaptez copilul ca e foame mare...daca o da pe niii cum face el cand e suparat rau am incurcat-o! E dulce foc..sau mai face diii diii sau nnn niii niii sau maaa maaaa...Ar vrea si el sa vb dar inca e prea mic..el incearca sa le faca pe toate mai repede. foarte fericit sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani, 2 luni
Pufarina: 9 ani

11.09.2011 7:49     citat 

oana, super colajele! multumim!
si 'fratiorii' tai sunt foarte dragalasi. si fimiu face faza aia cu bagatu piciorului in gura, sa o imite pe sor-sa foarte fericit

sus

Denunta
ocrisu

Copii

11.09.2011 8:48     citat 

----------
Crispy a scris:
cat de fain se joaca ei amandoi....incep sa ma oftic ca Alex nu are si el un flatziol/sulioala, ca sa se joace si ei impreuna....
----------

Sa stii ca isi petrec frumos timpul impreuna, daca e cu Paul la joaca nu stiu de Antonia. Paul o tolereaza, o lasa sa stea langa el cand se joaca, iar Antonia isi face de lucru pe langa el. Bine, il mai apuca si pe el cate o tzafna, de ii smulge jucaria din mana, sau pe ea o apuca sa se suie pe el si sa-l zgarie, atunci ies scantei...dar rarut se intampla de-astea.
Cand era Paul mic, stateam numai dupa el, ca sa-i facem jucarii, acum la Antonia am scapat de grija asta. scot limba
Succes tuturor gradinarilor si scolarilor in noul an! sarut

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 10 ani, 7 luni
David : 8 ani, 11 luni

12.09.2011 7:13     citat 

Ce colaj frumos! Multumim! sarut
Ocrisu ce pitici frumosi ai! sarut
Dodo bafta azi! sarut
Furni sanatate multa Pufarinei! sarut
Noi ne-am procopsit iar cu o raceala, a treia in ultimele 2-3 luni! ochi peste cap Of of.

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 3 luni
cea mica: 8 ani, 7 luni

12.09.2011 7:41     citat 

neata tuturor
ocrisu super fain colajul, pozele, tot. toti bebeii si copiii sunt tare frumosi sarut
si Cata se joaca destul de mult cu Anya dimineata cand aude ca s-a trezit Anya iute fuge la ea, sa o pupe, sa o dragaleasca, se joaca cu ea, o sterge de bale, etc. nu prea ii place cand ii prinde Anya jucariile ei la rontait dar in rest nu are treaba...nici macar cand isi baga sora-sa mainile in parul ei de abia i le scot prostit
Cata numa miercuri incepe gradi ca nu i-au fost gata analizele azi merg dupa rezultate sper sa fie ok si maine dimineata la dr la consult si daca totul e ok atunci miercuri incepe si ea...
in rest am auzit ieri primul "cuvant" de la asta mica, ne tot certam cu sotul ce va zice prima data mama sau tata dar ea ne-a taiat a zis "pa-pa" rad deci e clar mancarea pe primul loc rad e tare pofticioasa abia asteapta sa dea de mancare, daca e in preajma mancarii intinde mana, o data a prins din castron un ciorchine de strugure si l-a bagat direct in gura (da era gol fara boabe)... prostit
nu stiu cred ca iara suntem la un puseu confuz ca de cateva zile e de groaza cat e de agitata si maraita, nimic nu ii convine si din nou se trezeste noaptea de multe ori ca sa manance , ma terorizeaza plang sau sunt foarte trist socat
bafta tuturor la gradi, scoala sarut

sus

Denunta
ocrisu

Copii

12.09.2011 7:48     citat 

Doamne, si Antonia are ceva in ultima vreme, e tot miorlaita...m-a zapacit noaptea, a supt si la juma' de ora...si daca nu-i dau, o tin doar in brate plangeeee...nu stiu ce sa-i mai fac, e asa de vreo 2 saptamani, am crezut ca ii trece. I-as da sa manance seara niste cereale, poate i-or tine mai bine de foame.

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

12.09.2011 9:34     citat 

Neata fetelor . Furni , ce mai face iubita mica ?Sper din suflet ca e mai bine [-o< .

Si mie mi-e mult mai usor cu Gabi , pt ca o am pe Ema sarut ... ea saracuta ar face de toate pt Gabi , daca ar putea ... cam cu sufletul pe jumatate impacat ii da si jucariile ei , cu care se poate juca Gabi , fara sa ii ceara cineva asta sarut .. si chiar ca are si ea parte saraca de par tras si zgarieturi cand nici nu se asteapta ochi peste cap .

Tamy , multa sanatate pt cine e bolnavior trist .

Lucy , tare faza cu papa ... imi aminteste de Gabi , la fel ne ciondaneam si eu cu sotul meu ... Ema pe la 4-5 luni a inceput cu tatatatatata de ma tampea .. .el zicea ca si Gabi va face la fel , eu nu , c-o sa ma strige pe mine .. si cand colo Gabi , in brate la soacra mea , incepe scandalos , babababa =))) .

Cu maraitul noaptea ne confruntam si noi , doar ca ei nu ii trebuie mancare .. se trezeste si se fataie in patut si nu se linisteste pana o aduc langa mine , sa adoarma iar ochi peste cap . Apropo de faza cu ciorchinele , intr-o seara , cand am venit cu ele acasa , o pun pe Gabi in patut pana sa o pregatesc pe Ema de somn .. Gabi se juca cu o punga de pufuleti de aia de 2 lei , punga zdravana , ce nu se rupe usor , si i-am lasat-o in mana , sa taca .. bineinteles , era nedesfacuta . Nu ma intorc bine sa o schimb pe Ema , ca intr-o clipa punga era rupta , si Gabi avea 2 pufuleti in gura , aratau ca 2 colti rad . Cat despre mancare , orice , daca mancam ceva ce nu ii pot da ei , nu avem ce manca pe langa ea , ca-i gata sa sara de unde e dupa mancare rad .

Va pupacim sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 11 luni
Naty: 6 ani, 3 luni

12.09.2011 9:34     citat 

Neatza! sarut

Tamy, oofff...sanatate multa va doresc! sarut sarut

Oana, poate o fi de la dintisori....chiar, asa...cum mai stati la capitolul asta? Ginerele tau are 3 si se pregateste si al 4 lea....ieri a fost si el agitat si miorlait toata ziua...a facut si putina febra, dar spre seara si-a mai revenit.... sarut sarut silfidutza mica!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: