· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 26
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 26     
dodosasha

Copii
S
P

12.09.2011 10:44     citat 

A trecut prima zi de scoala! A fost frumos! Emotionant! Acum ne delectam in Herastrau. Apoi prin Bordei! Cine vine?
sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 9 luni
Naty: 6 ani, 1 luna

12.09.2011 10:54     citat 

Iiiimmmm, ce fain....vreau si euuuuuu ( a se intelege in parc, NU, la scoala!) rad sarut

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 8 ani, 11 luni
am nascut deja!

12.09.2011 12:13     citat 

salutare zambet
ce colaj frumos, mai ales cel cu fratiorii sarut
eu nu am reusit sa va mai citesc ca sunt racita tun, oarecum mi-a trecut dar am ramas cu sinusurile infundate si aud pe toata lumea ca si cum ar fi la ceva km de mine trist
mara e si ea maraiata cu dintisorii ei trist
va salut inca o data pe toate si sper sa imi treaca starea asta , sa imi reiau buna dispozitie.....

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 7 luni
Josefine: 14 ani, 7 luni
Lucas: 8 ani, 5 luni

12.09.2011 12:18     citat 

neataaaaaaaaaaaaa
cam la amiaza dar am recuperat cu Alexutu orele nedormite si am dormit amandoi pana la 11

deja pare o saptamana mai buna
a dormit elefantelu meu pana la 5 dim, a papat la 8 si la 10 jumate deci stam bine.

rizzi hai cu buna dispozitie , trebuie sa stai mai bine ca nu iti sta asa !

dodo , felicitari pentru prima zi, f frumos, o zi in istorie zambet
si eu am avut emotii mari cand a inceput fimea, chiar si acum e tare emotionata fimea si ii place tare sa mearga la scoala desi se scoala la 7 jumate.

Furni ce faci, unde esti, cum e micuta ta ?

o saptamana frumoasa dragele mele sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii

12.09.2011 12:20     citat 

Rizi, sanatate multa! Ooofff...nasol cu starile astea... sarut La cat mai multe lunitze pt. cretulina ta...vad ca astazi aveti cifra rotunda! sarut sarut sarut

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 3 luni
Antonia: 8 ani, 9 luni

12.09.2011 12:24     citat 

----------
Crispy a scris:
Oana, poate o fi de la dintisori....chiar, asa...cum mai stati la capitolul asta? Ginerele tau are 3 si se pregateste si al 4 lea....ieri a fost si el agitat si miorlait toata ziua...a facut si putina febra, dar spre seara si-a mai revenit.... sarut sarut silfidutza mica!
----------

Felicitari lu' ginerica pt. dintzosi. Antonia nu are niciun dinte iesit si nici nu pare sa apara vreunul, adica nu se vad dungutele sub gingie. Are gingia de sus foarte rosie in dreptul caninilor, in rest nimic diferit.

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 7 luni
Josefine: 14 ani, 7 luni
Lucas: 8 ani, 5 luni

12.09.2011 12:25     citat 

ocrisu , pupam draguta de tine pt colaj, f frumos !

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

12.09.2011 2:53     citat 

io sint pe aici, spal rahati, mersi de intrebare rad
nu vreti sa stiti de cate ori s-a rahatit fimea de azi dimineata, si asta nu ar fi nimica, da cate jdemii de haine a umplut de rahat, si scaunu de masina a trebuit sa il spal ochi peste cap
mai nou ii e foarte foame, deci mananca, deci produce si mai mult pe partea ailalta...

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 14 ani
V mic: 8 ani, 11 luni

13.09.2011 7:27     citat 

Oana, superb colajul, multumim! Dar trebuie sa recunoastem ca e atat de fain si pentru ca avem noi copii superbi foarte fericit

Multa sanatate Pufarinei cacacioase! Mami, sa joci si matale la loto...poate ma fac cu nora bogata sarut

Dodo, ieri m-am gandit la voi, n-am avut cum sa intru sa va felicit pentru prima zi, dar m-am gandit si la Sasha. Astept mai multe povesti, emotii, cum a fost pentru el, cum a fost pentru tine?
Si vroiam sa te mai intreb ceva, voi unde mai mergeti la piscina?

sus

Denunta
albi

Copii
ALEXANDRA GEORGIANA: 13 ani, 5 luni
LUCA MIHAI: 8 ani, 8 luni

13.09.2011 11:52   generatia 2011  citat 

super frumoase colajele, toti bebei sunt minunati. a implinit si bebele meu ieri 7 luni si i-a dat primul dinte. as vrea sa va trimit si eu o poza dar cu tehnica stau mai greu, poate ma ajuta si pe mine cineva, daca nu e prea greu. va salut si va pup. sa aveti o zi frumoasa cum este cea de afara si o viata plina de bucurii. :) :)

sus

Denunta
Crispy

Copii

13.09.2011 12:16     citat 

albi, sa fie sanatos voinicutzul tau! Felicitari pt. dintishor! sarut
Daca vrei, imi poti trimite mie o poza pe mail si o postez eu aici...adresa mea este cea din profil.... zambet sarut

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 3 luni
Antonia: 8 ani, 9 luni

13.09.2011 4:08     citat 

Furni, cum mai sunteti azi?

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

13.09.2011 5:37     citat 

beeeey... hai sa va radeti!
silfidoasa mea a slabit!
am fost la cantarit-masurat.... a crescut 2 cm in lungime si a slabit 250 grame... e ma-sa la dieta, nu se lasa nici ea rad
acu are 74 cm si 11,180 kg....
altufel, mai nou a devenit foarte neprietenoasa... daca se apropie cineva la mai putin de 2 metri se pune pe un zbierat din ala cu lacrimi de crocodil... saraca asistenta medicala, vroia sa ii faca un test sa vada daca aude mandra... ce sa ii faca test, ca a urlat ca din gura de sarpe...
de altfel si cand mergem la gradinita sa il luam pe lucas si lumea incepe sa ii zambeasca si sa vorbeasca cu ea, se pune pe urlat mama mama! o sa fie fun in romania.... bunicii vor fi incantati rad
altufel, e mai bine cu kk, nici nu imi vine sa mai zic ca pe urma iar o ia de la capat prostit

sus

Denunta
mirene

Copii
Hannelore: 10 ani, 8 luni
Adelheid: 8 ani, 3 luni

13.09.2011 6:35     citat 

Imi pare rau ca nu am mai intrat de mult
dar trece timpul nici sa citesc nu am prea apucat

Acum am nimerit un moment de liniste in ca Heidi doarme
iar Hanne e cu tatal la plimbare , mama a plecat si ea
Oana multumim mult cum nu am intrat chiar ma gandeam ca nu am pus poza pentru heidi la colaj
dar esti o draguta si te-ai descurcat
iar pozele cu fratiori sunt chiar dragute si speciale
Mai ales ca si la noi Hanne atat o iubeste pe Heidi
totata ziua m-ar ajuta la schimbat chiar si s-o alaptez cand Hanne vrea
nu cumva sa-i fie foame surioarei sale

ca sa vedeti ce mari ne-am facut si sa nu ne uitati cumva am pus si niste poze
inca nu am reusit sa fac poze sa vedeti ce dulce zambeste cand cineva ii vorbeste
maica mea e de parere ca sigur ii va placea sa stea la povesti.

Putere mamicilor cu copii la scoala
Multa sanatate si i pupici la bebei.

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

13.09.2011 7:34     citat 

----------
Cayia a scris:
Dodo, ieri m-am gandit la voi, n-am avut cum sa intru sa va felicit pentru prima zi, dar m-am gandit si la Sasha. Astept mai multe povesti, emotii, cum a fost pentru el, cum a fost pentru tine?
Si vroiam sa te mai intreb ceva, voi unde mai mergeti la piscina?
----------

Multumim pentru ganduri. Ieri a fost o zi fff emotionanta. Atatea emotii am avut incat seara m-a lovit o durere de cap turbata ce a persistat si astazi pana dupa masa. La 10:30 l-am luat f vesel si plin de bucurie si ne-am dus in Herastrau. S-a plimbat cu un cart, a alergat apoi am fost la o terasa si am mancat. Digestia am facut-o printro plimbare pana la gradi si in parcul Bordei din nou la joaca. Ne-am in intors la scoala, de fapt el a plecat cu tati la Diverta dupa rechizite iar Patrick a ramas cu mami in parcul de langa scoala si eu m-am dus la sedinta foarte fericit . La 21 am ajuns acasa, dusat si culcat copiii.
La piscina Sasha merge la Club Floreasca. Din oct eu am abonament la World Clas la fostul hotel Bucuresti si il voi lua si cu mine.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: