· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Grupuri de interese, reuniuni > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 129
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 129     
quin13

Copii
prichindel nazdravan: 13 ani, 2 luni
am nascut deja!

23.10.2011 7:30     citat 

Buna seara!
Da Cris, si noi suntem la fel de surprinsi! Cand mi-a intarziat cm cateva zile am facut un test de sarcina si a fost negativ, deci am exclus din start varianta unei sarcini...Mi-am facut programare la Medsana saptamana trecuta, am crezut ca am probleme de sanatate si surpriza: doctorul suspecteaza o sarcina, motiv ptr care nu mi-a dat sa iau nimic, ci sa revin peste 2 saptamani... Au inceput deja durerile de sani si pofta nebuna de muraturi... rad rad ... noroc ca in toamna asta am fost foarte harnicuta si am camara mai plina ca niciodata scot limba Ceea ce vreau sa spun este ca nu am nicio siguranta ca va fi o sarcina pe care sa o pot duce pana la termen, am antecedente in anii trecuti, dar daca va fi sa fie ok vom fi fericiti... Nu sunt disperata, nu mai fac teste, ma simt bine acum, am grija de mine, oricum vad altfel lucrurile acum. Fiul meu este o minune cu adevarat, merge la gradinita in grupa mica, a crescut si ne-a luminat casa si viata... Ne-a implinit ca parinti si gandeam ca, poate, candva, vom lua si o fetita.... dar se pare ca DD are altceva ptr noi... zambet
Revin cu amanunte, va pup si imbratisez pe toate, fara exceptie!
Cu bine! sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

23.10.2011 7:32     citat 

ma bucur tare mult ca sunteti fericiti si impliniti! sa dea dumnezeu sa fie totul bine!
sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
quin13

Copii
am nascut deja!

23.10.2011 7:59     citat 

ms cris, si eu ma bucur ptr tine!!! Numai ca regret ca e plecat sotul tau si sunteti singure! cu siguranta, trece, dar ff greu.... zambet

sus

Denunta
cry_styna

Copii

23.10.2011 8:16     citat 

prefer sa nu ma gandesc cat timp a trecut si cat mai e pana vine....iau zilele asa cum sunt...e bine ca avem net si vb, ne vedem.... Miruna stie ca tati e undeva in ecran zambet ...si asta e...n-avem ce face...
sa ne mai spui de tine...de voi!

as vrea sa stiu macar cate ceva despre voi...zapacite dragi! ramy...oare ce mai face? dar tei? cred ca uneori cititi si lasati postarea pentru mai tarziu...si trec zilele....ca gandul!
de gogo...mai stiti ceva?

sus

Denunta
iva

24.10.2011 6:34     citat 

Woww quin nu=mi vine sa cred... mai stiu pe cineva care a patit ca voi... si a adus pe lume 2 copilasi dupa primul trag cu ochiul Felicitariiii...e de-a dreptul o minune de la DD si o rasplata... si cine se indoia de minuni rad rad rad rad

Cry deci sunteti cuminti... asa era si Ana si sa vezi ce nazdravana am acum...nu te stresa cu mersul Ana a umblat la aproape 1 an si doua luni sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

24.10.2011 10:40     citat 

Neata'

quin, sa fie intr-un ceas bun sarut

cry, ma bucur ca sunteti bine si ca ne mai scrii povestioare despre bubulina ta sarut !
de mers, stai linistita... micuta mea merge de vreo luna, doar...
sper sa treaca repede timpul si tati sa vina acasa la fetita, cu muuulte jucarioare sarut

va pup pe toate si sa aveti o zi frumoasa sarut

sus

Denunta
iva

25.10.2011 6:51     citat 

Neatza

Vreau prezenta aici rad

sus

Denunta
cry_styna

Copii

25.10.2011 8:03     citat 

neatzaaaa...lucy...ai lasat-o pe iva singurica? pai si cum se mai cheama matinalul? neatza cu iva si...iva? scot limba rad

iva...am vazut pozele la generatia 2011...ce mare s-a facut pustiul tau! timpul asta fuge...pe cuvant!

sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 9 luni
cea mica: 11 ani, 1 luna

25.10.2011 8:10     citat 

scuze de intarziere rad
felicitari quin! sarut toate se intampla cu un rost...sa fie intr-un ceas bun sarut

sus

Denunta
iva

25.10.2011 8:44     citat 

----------
cry_styna a scris:
neatzaaaa...lucy...ai lasat-o pe iva singurica? pai si cum se mai cheama matinalul? neatza cu iva si...iva? scot limba rad

iva...am vazut pozele la generatia 2011...ce mare s-a facut pustiul tau! timpul asta fuge...pe cuvant!

sarut sarut
----------

rad rad rad rad rad rad rad

Pe Lucy o inteleg ca cateodata se mai simte rau si ma mai lasa sa vb. si singura rad rad

voi ce scuza aveti? rad rad rad glumesc binenteles... rad rad rad

sus

Denunta
cry_styna

Copii

25.10.2011 8:55     citat 

nu....nu strica sa le mai tragem de urechi pe zapacite(vb cea mai activa dintre voi jenat rad )

si azi am avea motiv de sarbatorit...daca ar intra si lordy sa ne dea ceva de baut...ca are fecior mare...are un anisor!

La multi ani, Nectarie-Ioan!

http://www.parinti.com/modules.php?name...28#1260928

sus

Denunta
iva

25.10.2011 8:59     citat 

Cry multumim de pont...La multi ani! Nectarie...

Lord ceva de baut? rad

Zuzo tu pe unde umbli? rad sper ca sunteti bine si tu si Theea sarut

Mada au sosit pozicile? wow cat va tine... rad

sus

Denunta
Ely-mamica

am nascut deja!

25.10.2011 12:57     citat 

O veste atat de frumoasa ca asta m-a facut sa intru sa-ti urez sarcina usoara Quin! sarut

sus

Denunta
quin13

Copii
am nascut deja!

25.10.2011 1:42     citat 

Multumesc dragele mele! sarut
Va tin la curent, sunt ok... doar ca au inceput durerile de sani, parca uitasem cum e foarte fericit
Voiam sa semnez si eu condica astazi si sa va multumesc inca o data! sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

25.10.2011 4:08     citat 

hello,*

sa iti traiasca puiutul, lordy !!!

nope iva, inca nu au sosit ochi peste cap confuz

va tzuc pe toate sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: