· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Grupuri de interese, reuniuni > Lista Gravidutelor (541)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Lista Gravidutelor (541)     
adrianaBuc

21.10.2011 8:19   Lista Gravidutelor (541)  citat 

cristina_ro, Bdelmari!

georgette

alina

cristina_ro 37 ............................................................................., DPN 12.11.2011 baietel Vlad
Bdelmari 37........................................................................Sibiu, DPN 04.11.2011
Sim0n3l 34...........................................................................Brasov, DPN 30.11.2011

wildrose 26...........................................................................Botosani, DPN o4.02.2012 fetita
Gonzonica 26..........................................................................Bucuresti, DPN 06.02.2012 baietel
adrianaBuc 25.........................................................................Bucuresti, DPN 10.02.2012 fetita
martinel 23...........................................................................Timisoara, DPN 24.02.2012 baietel
lord_lesy 17..........................................................................Buzau, DPN 03.04.2012
mari_d 15.............................................................................Cluj Napoca, DPN 19.04.2012

byu 11.................................................................................Iasi, DPN 13.05.2012
Tania3 10.............................................................................Zalau, DPN 21.05.2012
ksde2000 (alina) 8................................................................Botosani, DPN 08.06.2012

2 fetite 3 baietei

Sarcini usoare tuturor celor 12 burticutze mici si mari!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti tot ceea ce tine de aceasta cu verde (ex. DPN = xx.yy.2011). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite").
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Capitolul anterior: : sageata sageata Lista Gravidutelor (540)

sus

Denunta
cristina_ro

Copii
Vlad - Minunea vieti
10 ani, 6 luni
Tudor: 8 ani, 5 luni

22.10.2011 5:18     citat 

Neata la fete,eu am avut o noapte de ... burta tare rau si bebe agitat.cred ca pe la 9 ma duc la spital.

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

22.10.2011 7:34     citat 

bafta cristina......si nastere usoara daca bebe nu vrea sa mai stea la caldurica

sus

Denunta
adrianaBuc

22.10.2011 7:54     citat 

neata

cristina, poate ca te-ai emotionat cu nasterea lu' Geo si burtik simte. O sa fie bine, ai sa vezi.

sus

Denunta
cristina_ro

Copii
Vlad - Minunea vieti
10 ani, 6 luni
Tudor: 8 ani, 5 luni

22.10.2011 9:31     citat 

Gata am fost la spital colul este foarte scurt. Trebuie sa monitorizez la cat timp.am contractiile.dr cat care era de garda a zis ca sa ma astept.
Va tin la curent

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 9 luni
cea mica: 11 ani, 1 luna

22.10.2011 11:33     citat 

nastere usoara cristina!

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

22.10.2011 11:35     citat 

cristina, nastere usoara! ca va fi acum sau mai tarziu important e sa fiti sanatosi amandoi! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

22.10.2011 12:21     citat 

Cu o halba de limonada si un pachet de biscuiti sarati langa mine, ma alatur si eu burticilor mici si mari. zambet DPN 13.06.2012.
Am fost la medic la 6 saptamani si o zi. Avea activitate cardiaca, totul in regula. Nici o sangerare, nici o durere. Sper sa mearga totul frumos pana la capat, iar copilasul sa fie sanatos, sa-i semene fratelui lui.
Cristina, eu am stat acasa pana cand contractiile devenisera cam dureroase, la 4 minute si nu prea mai rezistam emotiilor si durerilor.

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 11 ani, 4 luni
Naty: 8 ani, 8 luni

22.10.2011 2:14     citat 

Cristina, nastere usoara! Tinem pumnii sa fie totul bine! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

----------
somnorici a scris:
Cu o halba de limonada si un pachet de biscuiti sarati langa mine, ma alatur si eu burticilor mici si mari. zambet DPN 13.06.2012.
----------

Somno, sarut sarut sarut sarut la tine si la surioara de Matei! trag cu ochiul foarte fericit Sa fiti sanatosi si sa ajungeti cu bine la termen! sarut

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

22.10.2011 2:57     citat 

Crispy, tot zici tu de fetita. sarut Cand am fost la eco si am privit monitorul ecografului, mi-am zis: Ia uite-l pe frati-su! foarte fericit Nu le am cu premonitiile, ma incanta ambele idei, de fetita si de baiat. zambet

sus

Denunta
lord_lesy

Copii
B. A. E.: 16 ani, 9 luni
Denis Costin: 10 ani, 1 luna

22.10.2011 3:07     citat 

plang sau sunt foarte trist ai uitat de baietelul meu plang sau sunt foarte trist scot limba glumesc sarut multumim pentru capitol.

Somno bine ai venit alaturi de noi. sarut sarut

Cristina nastere usoara!
Eu tot rau sunt, nu trece raceala asta... si imi plange un ochi rau de tot, cred ca e si de la un pui de alergie de la praf. Azi e ziua mamei si ma duc la ea si stau pana luni cred ca sa dormim si noi in conditii normale rad desi o sa imi inghete fundul la wc in fundul curtii.

sus

Denunta
adrianaBuc

22.10.2011 4:45     citat 

cristina, daca o fi sa vina bebe atunci sa fiti sanatosi amandoi, sa treceti cu bine peste pasul asta.

somnorici, bine ai venit! Sarcina usoara ca un fulg iti doresc!

lord, nasol cu raceala. Mai nasol ca nu poti lua mare lucru. Si nu am uitat de baietel, dar am zis sa te astept cu certitudinea. Hai ca il trec la listuta urmatoare. zambet

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 10 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 3 luni

22.10.2011 5:26     citat 

Somnorici, bine ai venit, te primim cu mare drag sarut . Ma bucur ca totul e bine la eco si sper asa sa fie pana la final.
Sa stii ca si eu l aprimul eco am zis, uite un baietel si apoi am zis ce nebuna(eu dupa calcule ziceam ca e fetita sigur rad ) si uite ca se pare ca ce mi-a venit mie in cap atunci pare adevarat. Jur ca nu stiu de unde mi-a venit. Asa ca ai grija cu premonitiile scot limba

Cristina, sa ne tii la curent. Daca bb vrea la lumina, tinem pumnii sa nasti repede si usor si te asteptam cu povesti si pozici cu printisorul. Eu cred ca el s-a simtit barbat si a zis cum sa i-o ia Jessica inainte? scot limba

sus

Denunta
ksde2000

Copii

22.10.2011 7:19     citat 

bine ai venit printre noi somnorici...sarcina usoara........ sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ksde2000

Copii

22.10.2011 7:23     citat 

mi-ati facut asa un dor de burtica mea...asa ca m-am uitat prin arhive.....

ia uitati ce burtoi aveam inainte sa nasc o matzuca de 2600g

si aici prima poza cu mocutza in maternitate.....

doamne cat era de mica si mi se parea cel mai frumos lucru din lume.......

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: