· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 32
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 32     
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 8 luni
Naty: 6 ani

28.10.2011 9:12   Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 32  citat 

Vlad . . . . . . . . . ...........31.10.2010 . . . . . pui de Cayia
Mara . . . . . . . . . . . .......... .12.11.2010 . . . . pui de Rizibizi
Andrea . . . . . . . . . .......... .02.12.2010 . . . . pui de Furnicutza26
Gabriela Ioana . . . . . . . .06.12.2010 . . . . pui de Happy_mami2007
George Alexandru . . . .20.12.2010 . . . . . pui de Crispy
Patrick Christian . . . ....29.12.2010 . . . . . pui de Dodosasha
David Petru . . . . . ....... .29.12.2010 . . . . . pui de Tamy

Antonia Maria . . . ... ... .02.01.2011 . . . . . pui de Ocrisu
Costina Andreea . . . . ... 08.01.2011 . . . . . pui de Bibelou
Maria-Clara . . . . . . ........28.01.2011 . . . . . pui de Mihaela_ct
Ioana Anastasia . . . . . . ...6.02.2011 . . . . . pui de Karinamaria_18
Luca Mihai . . . . . ..... 12.02.2011 . . . . . pui de albi
Timeea Ioana . . . . . . ......14.02.2011 . . . . . pui de Kikilinis
Andres Mihai . . . . .. .....6.04.2011 . . . . . pui de Cafelutza
Andrada Bianca . . . . ......11.04.2011 . . . . . pui de Ambraa
Anya Mihaela . . . . . . .......17.04.2011 . . . . . pui de Kurai_Lucy
Alexutu . . . . . .... . .. ....24.04.2011 . . . . . pui de Elsycutza
Adelheid . . . . . . . . . .........24.06.2011 . . . . . pui de Mirene
Tudor Alexandru . . ..........23.08.2011 . . . . . pui de Iva

Capitolele anterioare 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28, 29, 30, 31

exclamatie exclamatie exclamatie Site-uri pe care le puteti folosi pentru a incarca fotografiile
www.photobucket.com (detalii aici )
www.imageshack.us (detalii aici )
http://img.pc-tips.net
http://tinypic.com/
http://www.imagebam.com/
http://www.casimages.com/
http://www.webshots.com/

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 13 ani, 11 luni
V mic: 8 ani, 10 luni

29.10.2011 8:06     citat 

[quote="mihaela_ct"]----------
citat:

CayiaOricum, sa isi taie unghiile de la picioare ca sa iasa Vera/Varvara si nu V-ul cel mai mic (asa umbla o vorba din popor). rad rad

----------

Miha, am ras cu lacrimi. Auzi, intreaba soatza, tre' sa-si taie unghiile de la picioare in timp ce presteaza? rad rad rad Sau sa-l intreb pe Lucion, ca vad ca e ca un fel de guru pe-aici? scot limba socat

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 1 luna
cea mica: 8 ani, 5 luni

29.10.2011 8:20     citat 

neata
ce faceti, cum sunteti??
ocrisu cum mai e Paul?
mihaela urata treaba cu sotu, io faceam urat de tot.noroc ca al meu nu-i fan shopping.da si al meu m-a enervat ieri ca nu m-a sunat toata ziua.asa ca acuma nu mai vreau io sa-i raspund. socat
prinre altele azi ii sambata deci am zi de curatenie sa vedem si cat reusesc sa fac cu mandrele .aseara am facut 2 dovleci pt halloween.daca reusesc o poza va arat (ca nu am baterii).

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 8 ani, 10 luni
am nascut deja!

29.10.2011 9:07     citat 

mai da cine e lucion asta? ca m-ati inebunit cu el ochi peste cap
miha tare chestia cu taiatul unghiilor, daca ma gandesc bine, cand am conceput-o pe mara al meu iesea de la dus , deci isi taiase si unghiile rad
eu stiam ca sa tina gura inchisa daca se vrea baiat si deschisa daca se vrea fata rad acum cayia din 2 metode nimeriti voi una foarte fericit
crispy sa va distrati zambet

cu barbatul sa ma plang si eu, ieri dimi ii dau cadita din baie, ca ne impiedicam de ea, sa o duca in masina si apoi la ai lui ca avea drum, si ce crezi a lasat-o pe hol, il sun nervoasa si el senin ca ia fost lene sa o duca....acum ne impiedicam pe hol de ea ochi peste cap

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 13 ani, 11 luni
V mic: 8 ani, 10 luni

29.10.2011 9:32     citat 

ok, atunci o sa-l pun sa-si taie copitele cu gura deschisa in timp ce presteaza rad Mai aveti retete? Eu cautam retete de mamaliga dar uite ca gasesc retete de varvaruci foarte fericit

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 1 luna
cea mica: 8 ani, 5 luni

29.10.2011 9:38     citat 

io auzisem ceva cu un batic pus pe cap (la barbat) rad dar cum al meu evident nu a purtat asa ceva prostit inseamna ca metoda-i pt baieti/.
asta cu gura o aude barbatu-meu destul de des dat fiind ca are 2 fete "baai n-ai putut si tu sa tii gura inchisa?!" rad prostit

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 2 luni
Gabi: 8 ani, 9 luni

29.10.2011 10:17     citat 

Neata fetele sarut .
Am repetat testul jenat , am luat Clearblue de data asta , sa stiu o treaba . O singura liniuta de la inceput pana acum , si-i mai bine de o ora de cand l-am facut jenat . Tre sa recunosc ca nu stiu cand am rasuflat asa usurata ultima data foarte fericit .
Crispy , casa de piatra surorii , si noroc si viata lunga , sanatoasa si buna bebelusului sarut . Sa va distrati si pt noi scot limba sarut .
Miha , sorry pt faza cu sotul trist ... face si-al meu uneori cate-o gafa de nu-i adevarat trist ... Lucy , si eu am facut faza cu ne-raspunsul chiar ieri rad . A plecat ieri noapte la servici , nu stiu pt ce era cu mutre de alaltaseara . Asa ca azi noapte s-a trezit si s-a dus fara sa zica o vorba macar , stie ca urasc sa plece ca din casa pustie . M-am trezit speriata pe la 5 , nu am stiut unde-i . Asa ca ieri a sunat in disperare , era stresat el si pt faza cu testul eroare de alaltaieri , si cred c-a fiert in suc propriu pana a ajuns aseara acasa rad . Mai tare imi place ca il sacaie ca-i spun clar ca NU AM VRUT sa-i raspund , nu mai bag texte : " aa , nu am auzit telul , sau fetele au facut circ , etc " rad .
Christa , furni , nenea Lucion o sa va lamureasca dragelor ... eu la 10 ani sigur ieram foarte fericit inca mica , dar tie , Christa , daca ti-a aparut la 14 ani menstruatia , si ai avut si un eveniment care te-a traumatizat , 100 % iesti dreptace si tu habar nu ai scot limba rad . Si eu ma impac deja cu ideea ca-s stangace , daca asa " mi s-a citit " rad .
Rizi , cum nu stii tu cine e Lucion ? surprins Pai el ne spune despre noi tot ce nu stim chiar noi despre noi rad . Zau ca nu merita nervii sa-l urmaresti uneori , dar , daca vrei sa razi un pic , urmareste-l la 3-7 ani parca ... trag cu ochiul) . Aaa , si apropo de memoria sotului , a coborat azi dupa lapte si detergent .. peste drum de blocul meu .. si bineinteles c-a uitat de detergent plang sau sunt foarte trist , si eu mai am 3 ture de haine facute gramada langa masina deja rad ochi peste cap .
Si acum un banc , ca tot discutati asa retete rad :
Discuta 3 femei insarcinate .
Prima zice : Eu o sa am fetita , am stat deasupra .
A doua zice : Eu o sa am baietel , am stat sub el foarte fericit .
A treia lesina . Celelalte , speriate , o trezesc si o intreaba ce s-a intamplat . Ea zice : Eu am stat capra plang sau sunt foarte trist
!! foarte fericitfoarte fericitfoarte fericit rad) .

Cayia , odihneste-l si hraneste-l bine pe sotul tau jenat , si puteti incepe incalzirea , nu se stie niciodata cand " se prinde " . Doamne ajuta sarut .
Oana , cum mai sunteti ?
Cafe , Kiki , iva , dodo , pe unde mai sunteti ? Va pupacim sarutsarutsarut .

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 12 ani, 11 luni
Pufarina: 8 ani, 9 luni

29.10.2011 12:32     citat 

helau...
sotz artist si care uita? si care face gafe? si al meu e campion...
ieri vorbesc cu el in timp ce era pe drum spre casa, cale de 15 min cu masina.. mai avea 10 min pana sa ajunga acasa... ii zic sa aduca scoica fetei din masina (incerc sa o vand si mi s-a ivit cineva interesat)... intra in casa, zic ai adus scaunelul? a, am uitat rad
io de multe ori ii zic, nene tie iti trebuia secretara nu nevasta... da secretara trebuia platita, bine ca m-ai gasit pe mine pe gratis sa fac toate joburile...

am ras si eu cu lacrimi cu faza cu unghiile la picioare.... vezi daca stiam mai demult puteam sa verific, ca io am si fata si baiat....

happy, si io care ziceam ca ma pui nasa rad .. eh, mai am o speranta la cayia, da cu ea mai greu ca daca ne incuscrim cu botez, nu mai putem sa devenim cuscre, deci e complicata treaba.

crispilica dicstractie placuta.

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

29.10.2011 1:07     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
happy, si io care ziceam ca ma pui nasa foarte fericit .. eh, mai am o speranta la cayia, da cu ea mai greu ca daca ne incuscrim cu botez, nu mai putem sa devenim cuscre, deci e complicata treaba..
----------

Furni draga , cand castig marele premiu la Loto , sau vreo mostenire de la neamurile mele italiene , fac un bebe prin FIV si zau ca te pun nasa .. si nu zic la misto foarte fericit . Eu am tot zis , dac-o sa-mi permit candva sa mai cresc un copil si sa le pot asigura la toti 3 o viata decenta , fac FIV si mai fac macar un bebe sarut . Asa ca .. numa pune banii la ciorap , eu caut modalitati de-a castiga rad .

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

29.10.2011 1:21     citat 

----------
Happy_mami2007 a scris:
----------
furnicutza26 a scris:
happy, si io care ziceam ca ma pui nasa foarte fericit .. eh, mai am o speranta la cayia, da cu ea mai greu ca daca ne incuscrim cu botez, nu mai putem sa devenim cuscre, deci e complicata treaba..
----------

Furni draga , cand castig marele premiu la Loto , sau vreo mostenire de la neamurile mele italiene , fac un bebe prin FIV si zau ca te pun nasa .. si nu zic la misto foarte fericit . Eu am tot zis , dac-o sa-mi permit candva sa mai cresc un copil si sa le pot asigura la toti 3 o viata decenta , fac FIV si mai fac macar un bebe sarut . Asa ca .. numa pune banii la ciorap , eu caut modalitati de-a castiga rad .
----------

daca tot castigi atatia bani iti permiti si mama purtatoare scot limba

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

29.10.2011 1:25     citat 

Nuuu , ca vreau io scot limba rad

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

29.10.2011 1:59     citat 

Un barbat se trezeste dimineata mahmur . Cand deschide ochii , primul lucru pe care il observa este un pahar cu apa si 2 aspirine pe masuta de langa pat , hainele erau calcate pe scaun , in casa era curat peste tot , iar in bucatarie era un biletel : " Iubitule , am fost la magazin , micul dejun este in cuptor , iar ziarul este pe masa " . In momentul acela , intra pe usa fiul sau . Tatal inca mirat , il intreaba ce s-a intamplat noaptea trecuta .
- Ai ajuns acasa dimineata , beat crita , ti-ai pierdut echilibrul pe scari , ai spart vasul favorit al mamei , ai alunecat pe covor si te-ai izbit de usa inchisa , de asta ai vanatai .
Barbatul era acum si mai confuz .
- Atunci de ce este curat peste tot , iar mama ta nu e furioasa ?
Fiul ii explica :
- Dupa ce te-a tarat in dormitor si a incercat sa-ti dea jos pantalonii , ai spus :
“ Lasa-ma in pace c**** nenorocita ! Sunt un barbat insurat ! “

Uite cum se poate testa fidelitatea rad))) .

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

29.10.2011 2:19     citat 

atac la oua rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

29.10.2011 2:21     citat 

si un banc

Doi lupi planifica sa fure oi. Ciocanitoarea ii aude si-i paraste ciobanului, care se pune la panda.
Seara, ajung lupii la stana si vor sa intre pe o gaura din gard. Intra primul lup pe gaura si ciobanul ii si da o bata peste bot. Pune mana la bot si se intoarce catre celalalt spunandu-i:
- Prietene,intra tu primul, ca pe mine ma bufneste rasul!

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

29.10.2011 2:31     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
si un banc

Doi lupi planifica sa fure oi. Ciocanitoarea ii aude si-i paraste ciobanului, care se pune la panda.
Seara, ajung lupii la stana si vor sa intre pe o gaura din gard. Intra primul lup pe gaura si ciobanul ii si da o bata peste bot. Pune mana la bot si se intoarce catre celalalt spunandu-i:
- Prietene,intra tu primul, ca pe mine ma bufneste rasul!

----------

rad rad rad

Ce scumpa-i ea , cu manutzele pline , parca sa fie sigura ca-i ajung sarutsarutsarut .

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: