· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Minunile anului 2009 (308)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2009 (308)     
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 3 luni

24.11.2011 5:04     citat 

Multumesc fetelor!!!

Mai si noi ne gandim la bebe 2 dar cred ca peste un an doi...sa ne mai stabilizam putin.Si trebuie sa stin cont si de faptul ca totusi eu pe Alesia am facut-o cu tratament. Acum sunt ok dupa operatie, am si eu menstruatie dupa 3 ani si ceva, dar nu vreau sa imi fac iluzii prea mari cu bebe 2 ca sa nu ma dau rau cu capul de pereti cand oi vedea ca iar nu pot!

Acum ma tot bat cu kg in plus care ma dispera:))) dar abia astept sa inceapa pitica mea gradinita sa am mai mult timp ptr mine! Si sper sa ajung si eu la kg avute inaintea burtici!!!
am zile cand abia mananc alea 3 mese si te miri ce..adica legume multe fructe si carne slaba..dar ma trage in jos sporul..care nu il poti face in casa, cel putin nu cu Alesia in casa:))) e peste mine si nu pot face chiar nimic.

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 10 ani, 5 luni
Al mic: 6 ani, 9 luni

25.11.2011 10:01     citat 

Elena ce frumoasa s-a facut Alesia! Ma bucur mult ca sunteti bine si va doresc din suflet sa reusiti ce v-ati propus. sarut

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 10 ani, 1 luna

25.11.2011 10:19     citat 

nu schimba nimeni capitolul? sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 3 luni

25.11.2011 10:52     citat 

sunshinemeesti o dulce, multumesc frumos la fel!!!

Neata...cel putin la mine mai e neata, nu stiu la voi foarte fericit
Hai ca poate pana imi beau si eu cafeaua schimba cineva cap. ca recunosc spre rusinea mea nu am invatat niciodata sa il schimb!

Ce faceti azi fetelor?

Eu as vrea sa ma duc pana in oras...dar am aflat cu stupoare aseara, ca Alesia a iesit cu Ovi afara, cat eram eu la scoala.si au alergat un pic..si acum fimea begaie din toate puterile. Nu stiu ce sa fac, ca ar trebui sa o iau cu mine si inca e infundata la nas si cred ca asta ar insemna sa respire iar pe gura!
La GP, dr. nostru de familie am sunat sa ne programam si ne programa peste o sapt jumate, tipic ptr aici, asa ca nu stiu daca e bine dar am din romanica niste Eurespal sirop si parca i-as da! voi ce credeti?

Va pup si va doresc o zi frumoasa si linistita! sarut

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 10 ani
am nascut deja!

25.11.2011 1:51     citat 

urmatorul capitol !!!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11